Privat vert

Hotel O Aglo Homestay NearYani Heahlerr

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Aircondition

Romalternativer

Dobbeltrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel O Aglo Homestay NearYani Heahlerr ligger i Marabahan. Se vår reiseguide til Marabahan
Kart
62, Jalan Keladan Sungai Salai, Marabahan, South Kalimantan, 71171

Restauranter

  • Depot Al-Azzam
    20 min kjøring
  • Cafe Taman Basimban, Rantau - Tapin
    20 min kjøring
  • 24hrs Starbucks Salai Cabang Thamrin
    14 min kjøring
  • Bakso Jubung
    20 min kjøring
  • Warung Jablay++ Margasari
    19 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel O Aglo Homestay NearYani Heahlerr

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Hotel O Aglo Homestay NearYani Heahlerr har alt du trenger.
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
  • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel O Aglo Homestay NearYani Heahlerr byr på komfort i form av klimaanlegg.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Bad med dusj og såpe
    • 32 tommers Flatskjerm-TV med kabel-TV

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel O Aglo Homestay NearYani Heahlerr?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel O Aglo Homestay NearYani Heahlerr?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Hotel O Aglo Homestay NearYani Heahlerr?

Innsjekkingen er fra kl. 07.00 til kl. 08.30. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Hotel O Aglo Homestay NearYani Heahlerr?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Hotel O Aglo Homestay NearYani Heahlerr?

Dette hotellet ligger i Marabahan.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.