Mount Pleasant

Mackay


Bo nær populære severdigheter i Mount Pleasant

Opplevelser


De mest populære hotellene i Mount Pleasant

Windmill Motel and Events Centre

Windmill Motel and Events Centre

4 out of 5
5 Highway Plaza Bruce Hwy Mount Pleasant QLD
Prisen er 1 140 kr per natt fra 26. aug. til 27. aug.
1 140 kr
26. aug.–27. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette motellet under turen til Mackay. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (mot betaling), begrenset romservice og konferansesenter. ...
Windmill Motel and Events Centre
Motel Northview Mackay

Motel Northview Mackay

3.5 out of 5
1 Phillip Street Mount Pleasant QLD
Fullt refunderbart
Prisen er 828 kr per natt fra 12. sep. til 13. sep.
828 kr
12. sep.–13. sep.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette motellet under turen til Mackay. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), frokost (mot betaling) og parkering (mot ...
9/10 Fantastisk! (136 anmeldelser)
"This is an older style motel but the rooms are clean, roomy and the bed is comfortable with crisp, white sheets and pillows. Nothing fancy with this motel but everything works and for an overnight stay with a small dog, it is ideal. The only unusual element is that the office is not open for check-in. ..."

Anmeldelse skrevet 11. aug. 2026

Motel Northview Mackay
ibis Mackay

ibis Mackay

4 out of 5
Christensen Crescent South Mackay QLD
Prisen er 1 032 kr per natt fra 28. aug. til 29. aug.
1 032 kr
28. aug.–29. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Mackay. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
ibis Mackay
Coral Cay Resort

Coral Cay Resort

4.5 out of 5
14-18 Nebo Rd West Mackay QLD
Prisen er 972 kr per natt fra 6. sep. til 7. sep.
972 kr
6. sep.–7. sep.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette motellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Mackay. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
Coral Cay Resort
Mackay Resort Motel

Mackay Resort Motel

4 out of 5
154 Nebo Road West Mackay QLD
Prisen er 949 kr per natt fra 27. aug. til 28. aug.
949 kr
27. aug.–28. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette motellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Mackay. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
Mackay Resort Motel
Quest Mackay on Gordon

Quest Mackay on Gordon

4.5 out of 5
27 Gordon Street Mackay QLD
Prisen er 1 218 kr per natt fra 6. sep. til 7. sep.
1 218 kr
6. sep.–7. sep.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet i luksuriøs stil under oppholdet i Mackay. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), begrenset romservice ...
9,2/10 Fantastisk! (487 anmeldelser)
"Bra rom og hyggelig betjening ved ankomst."

Anmeldelse skrevet 6. nov. 2025

Quest Mackay on Gordon
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.

Oppdag områdene i Mount Pleasant

Finn de mest populære områdene i Mount Pleasant for de aktivitetene du liker best.

Mackay Harbour

Mackay Harbour er kjent for blant annet god mat, og du bør også få med deg populære attraksjoner som Mackay Marina Village & Shipyard og Floodway Conservation Area.

Bysentrum

Skal du til Bysentrum, bør du få med deg severdigheter som Bluewater Lagoon og Caneland Central.

South Mackay

South Mackay er kjent for blant annet vakre strender, og du bør også få med deg populære attraksjoner som Great Barrier Reef Arena og BB Print Stadium.

North Mackay

Spennende butikker er bare noe av det som trekker folk til North Mackay, og Mackay Regional Botanical Gardens er en populær severdighet som er vel verdt et besøk.

West Mackay

West Mackay er kjent for blant annet trivelige barer, og du bør også få med deg populære attraksjoner som Pioneer Valley og Mackay regionale botaniske hage.



Mount Pleasant

Velg to eller flere elementer og spar på reisen din: