Hotel La Molina

Overnattingsstedets klasse: 2.5

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Forretningstjenester
  • Bar
  • Vaskeri
  • Romservice
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 437 kr
5. sep.–6. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Enkeltrom – classic

  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – executive

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel La Molina ligger i et shoppingdistrikt og nær flyplassen i La Molina. Hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til Aventura Plaza kjøpesenter eller Real Plaza Puruchuco. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om Monumental stadion "U" har noe interessant på plakaten. Se vår reiseguide til La Molina
Kart
Av. Constructores No.1027, La Molina, Lima, 15012

Hva som finnes i nærheten

  • PreLima
    10 min gange - 0.9 km
  • San Martín de Porres universitet - Ingeniørfag
    17 min gange - 1.5 km
  • Monumental stadion "U"
    19 min gange - 1.6 km
  • USIL
    19 min gange - 1.6 km
  • La Molina nasjonale landbruksuniversitet
    7 min kjøring - 3.1 km

Transport

  • Colectora Industrial t-banestasjon - 3 min kjøring
  • Santa Clara jernbanestasjon - 11 min kjøring
  • Lima (Jorge Chávez) internasjonale lufthavn - 35 min kjøring

Restauranter

  • Panadería Tolentino
    10 min gange
  • Chili's
    5 min kjøring
  • Restaurant "Las Rejas de La Molina
    19 min gange
  • Roky's
    4 min kjøring
  • Las Tinajas Chicken & Grill
    12 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel La Molina

  • Hotell nær Monumental stadion "U"
  • Hotel La Molina ligger i nærheten av PreLima og San Martín de Porres universitet - Ingeniørfag og kan by på terrasse, renseri-/vaskeritjenester og bar. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Flyplasstransport (mot betaling), TV i lobbyen og PC-stasjon
    • Vanndispenser, røykfritt område og flerspråklig personale
    • Bankettsal, safe i resepsjonen og bagasjeoppbevaring
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel La Molina byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med badekar eller dusj og hårføner
    • 43 tommers Flatskjerm-TV med kabel-TV
    • Flyttbar vifte, daglig rengjøring og telefon

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen (mot betaling)
  • Parkering på stedet kun tilgjengelig på forespørsel
  • Begrenset parkering på stedet

Mat og drikke

  • Bar/lounge
  • Kaffe og te på fellesområder
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Opplevelser

  • TV på fellesområdene

Familievennlige fasiliteter

  • Snackbar/delikatesseutsalg
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Aviser i lobbyen (inkludert)
  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Guidebøker
  • Safe i resepsjonen
  • Vanndispenser
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Flerspråklig personale
  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Forretningstjenester

  • PC-stasjon

Utendørs

  • Terrasse

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Ingen heis
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)

Mer

  • 2 bygninger
  • 5 etasjer
  • Bankettsal
  • Bygget i 1999
  • Røyking er ikke tillatt
  • Tradisjonell arkitektur

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad

Underholdning

  • 43-tommers flatskjerm-TV med kabelkanaler

Mat og drikke

  • Begrenset romservice
  • Champagneservice

Mer

  • Bærbar vifte
  • Strykejern/-brett på forespørsel
  • Telefon

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Gebyr ved tidlig innsjekking: 50 prosent av romprisen
Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet
Gebyr ved sen utsjekking: 50 prosent av romprisen

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Hvis du har spørsmål, kan du kontakte overnattingsstedet ved hjelp av kontaktinformasjonen på bestillingsbekreftelsen.
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Du kan bli bedt om å betale en merverdiavgift på opptil 18 % på overnattingsstedet i Peru. Reisende fra utlandet med gyldig pass og turistvisum/oppholdstillatelse kan være unntatt denne avgiften. Unntaket gjelder kun for opphold i Peru på under 60 dager.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Gebyr ved tidlig innsjekking: 50 prosent av romprisen (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Gebyr ved sen utsjekking: 50 prosent av romprisen (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet
Gjestene må ta kontakt med overnattingsstedet i forkant for å reservere parkering på stedet
Skatte-ID: 20102179201
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter
Kontantløse transaksjoner er mulig
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Ingen av gjesterommene kan garanteres å være fri for sjenerende lyder
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Overnattingsstedets registreringsnummer: 20102179201
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Barn under 18 har på generelt grunnlag ikke anledning til å bo på overnattingssteder i Peru uten en forelder, foresatt eller annen voksen ledsager med fullmakt. Voksne ledsagere kan bli bedt om å fremvise både egen og barnets legitimasjon samt attestert dokumentasjon på at vedkommende har ansvaret for barnet. Besøkende som planlegger å reise med barn, bør forhøre seg med et peruansk konsulat før avreise.
I henhold til peruansk lov godtas ikke kontanter for betalinger over PEN 2000 eller USD 500. Betalinger som er større enn disse beløpene, må utføres med betalingskort eller andre metoder som er godkjent av overnattingsstedet og de lokale lovene; betalinger kan ikke deles opp i flere valutaer
Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene
Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel La Molina?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Hotel La Molina?

Per 25. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 437 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Hotel La Molina den 5. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel La Molina?

Antall plasser er begrenset.

Når kan man sjekke inn på Hotel La Molina?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Det tilkommer et gebyr på 50 % ved tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet).

Når må man sjekke ut på Hotel La Molina?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr på 50 % (med forbehold om tilgjengelighet).

Tilbyr Hotel La Molina transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport.

Hvor ligger Hotel La Molina?

Dette hotellet ligger nær flyplassen og 2 kilometer unna PreLima, San Martín de Porres universitet - Ingeniørfag og USIL. Dessuten ligger Monumental stadion "U" og UNIFE kun 3 kilometer unna. Colectora Industrial t-banestasjon ligger 25 minutters gange unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.