Legian Village Residence

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Vaskeri
  • Romservice

Romalternativer

Rom – deluxe, 1 dobbeltseng

  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Legian Village Residence ligger i nærheten av stranden i bydelen Nakula i Legian. Eat-gaten og Seminyak plass er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Seminyak-stranden og Legian-stranden. Waterbom Bali og Nuanu Creative City er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Legian
Kart
Jalan Shri Lakshmi, #10, Legian, 80361

Hva som finnes i nærheten

  • Legian Road
    Legian Road
    15 min gange - 1.3 km
  • Legian-stranden
    Legian-stranden
    3 min kjøring - 2.0 km
  • Eat-gaten
    Eat-gaten
    4 min kjøring - 2.7 km
  • Seminyak-stranden
    Seminyak-stranden
    4 min kjøring - 2.3 km
  • Bintang Supermarked Seminyak
    15 min gange - 1.3 km

Transport

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 22 min kjøring

Restauranter

  • Komeda's Coffee
    9 min gange
  • Sushi Hiro
    9 min gange
  • Yakinikuya Sakai
    8 min gange
  • Burger King
    6 min gange
  • Dim Sum Inc
    8 min gange

Om dette overnattingsstedet

Legian Village Residence

  • Hotell nær Seminyak plass
  • Legian Village Residence ligger nær Legian-stranden og Double Six strand og har fasiliteter som terrasse, shopping og hage. Wi-fi på rommet (inkludert) og fasiliteter som renseri-/vaskeritjenester er tilgjengelig for alle gjester.
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert) og betjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), bagasjeoppbevaring og døgnåpen resepsjon
    • Concierge-tjenester, safe i resepsjonen og tur-/billettassistanse
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Legian Village Residence kan skilte med goder i form av klimaanlegg og badekåper i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med regndusjhode og toalettartikler (inkludert)
    • LCD-TV med kabel-TV
    • Daglig rengjøring og skrivebord

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen hele døgnet (mot betaling)
  • Transport i nærområdet (mot betaling)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Betjent parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset betjent og ubetjent parkering på stedet

Opplevelser

  • Shopping
  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe i resepsjonen
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Concierge-tjenester
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Utendørs

  • Hage
  • Terrasse

Mer

  • Bygget i 2016
  • Røykeområder

Romfasiliteter

Bad

  • Badekåper
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Privat bad
  • Regndusjhode
  • Toalettartikler (inkludert)

Underholdning

  • LCD-TV med kabelkanaler

Mat og drikke

  • Begrenset romservice
  • Minibar

Mer

  • Air conditioning
  • Safe
  • Skrivebord

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 14.00
Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 17 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Oppussing og stenging

I henhold til lokale regelverk, må alle besøkende oppholde seg innendørs på overnattingsstedet under Stillhetens dag/Nyepi i et helt døgn (fra kl. 06.00). Stillhetens dag er en bevegelig helligdag som kommer i mars eller april. Det vil ikke være mulig å sjekke inn eller ut denne dagen. Ngurah Rai lufthavn (Bali internasjonale flyplass) er også stengt denne dagen.

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er tilgjengelige for IDR 100000.0 per natt
Barnesenger (for spedbarn) er tilgjengelige for IDR 100000 per natt

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 200000 IDR (én vei)
  • Avgift for barneseng (babyseng): 100000 IDR per natt
  • Avgift for ekstraseng: 100000.0 IDR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt et depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: førstehjelpsskrin
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har Legian Village Residence basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Legian Village Residence?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Legian Village Residence?

Ubetjent parkering og betjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Legian Village Residence?

Innsjekkingen begynner kl. 14.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Legian Village Residence?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Legian Village Residence transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport. Du må betale IDR 200000 per kjøretøy.

Hvor ligger Legian Village Residence?

Dette hotellet ligger i Nakula og 3 kilometer unna Legian Road, Seminyak-stranden og Legian-stranden. Dessuten ligger Kuta strand og Double Six strand kun 3 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.