Landpension Schmererhof

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert

Romalternativer

Dobbeltrom

  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Landpension Schmererhof ligger i Lauf an der Pegnitz. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Skilift Entenberg og Golfclub Erlangen verdt et besøk, mens Frankiske fjellstien og Stadtpark kan friste med vakre naturomgivelser. Bikepark Osternohe og Nuremberg Zoo er også verdt et besøk. Benytt også sjansen til å bli med på spennende utendørsaktiviteter som turer til fots eller med sykkel mens du er her. Se vår reiseguide til Lauf an der Pegnitz
Se flere gjestehus i Lauf an der Pegnitz
Kart
Brünnelweg 1, Lauf an der Pegnitz, 91207

Hva som finnes i nærheten

  • Nuremberg Zoo
    Nuremberg Zoo
    22 min kjøring - 20.7 km
  • Nuremberg Schloss (slott)
    Nuremberg Schloss (slott)
    24 min kjøring - 25.9 km
  • Nürnberger julemarked
    Nürnberger julemarked
    24 min kjøring - 25.9 km
  • Markedsplassen
    Markedsplassen
    24 min kjøring - 25.9 km
  • NürnbergMesse
    22 min kjøring - 31.3 km

Transport

  • Lauf (rechts Pegnitz) stasjon - 2 min gange
  • Lauf West S-Bahn-stasjon - 19 min gange
  • Nürnberg (NUE-Nürnberg flyplass) - 29 min kjøring

Restauranter

  • Ruff Coffee Lounge
    4 min gange
  • Wiehgärtner's Bäckeria
    1 min gange
  • McDonald's
    12 min gange
  • Desetka Grill
    3 min kjøring
  • Altes Rathaus
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Landpension Schmererhof

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Landpension Schmererhof har fasiliteter som terrasse og hage. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Griller og sykkelparkering
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Landpension Schmererhof kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
  • 60 centimeters Flatskjerm-TV med Parabol-TV

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Utendørs

  • Grill
  • Hage
  • Terrasse

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Mer

  • Røykeområder

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)

Underholdning

  • 60-centimeters flatskjerm-TV med satellittkanaler

Mer

  • Oppvarming

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 18.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Verten tar imot gjestene ved ankomst
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Verten tar imot gjestene ved ankomst

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Landpension Schmererhof?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Landpension Schmererhof?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Landpension Schmererhof?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 18.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Landpension Schmererhof?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Landpension Schmererhof?

Dette gjestehuset ligger i Lauf an der Pegnitz, 1,4 kilometer unna Krankenhaus Lauf - Krankenhäuser Nürnberger Land GmbH og 15 kilometer unna Frankiske fjellstien og Hirtenmuseum. Dessuten ligger Skilift Entenberg og Hersbruck kunstmuseum 15 kilometer unna. Lauf (rechts Pegnitz) stasjon ligger bare 2 minutters gange unna og Lauf West S-Bahn-stasjon ligger 19 minutters gange unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.