Ombak Villa Langkawi

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

7,8 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Spa
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 784 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 8 av 8 rom

Dobbelt- eller tomannsrom

8,0 av 10
Veldig bra
(2 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 63 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom (Ombak Suite)

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 63 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Suite

  • Sjøutsikt
  • 198 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Ombak Triple Suite

  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom – exclusive (Ombak Suite)

  • Hageutsikt
  • 63 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Studio – classic

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Ombak Suite Double or Twin

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger ELLER 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Studio Suite

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Ombak Villa Langkawi ligger nær flyplassen og ved sjøen i Langkawi. Er du på utkikk etter vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Cenang strand og Tanjung Rhu-stranden. Langkawi vannrike og Kompleks Kraf er også verdt et besøk. Benytt også sjansen til å bli med på spennende utendørsaktiviteter som turer til fots eller med sykkel mens du er her. Se vår reiseguide til Langkawi
Se flere resorter i Langkawi
Kart
Lot 78, Jalan Kuala Muda, Padang Matsirat, Langkawi, Kedah, 07100

Hva som finnes i nærheten

  • Langkawi taubane
    Langkawi taubane
    13 min kjøring - 8.8 km
  • Beras Terbakar
    4 min kjøring - 2.3 km
  • Atma Alam
    4 min kjøring - 2.3 km
  • Cenang kjøpesenter
    10 min kjøring - 9.6 km
  • Kuak molo
    29 min kjøring - 24.4 km

Transport

  • Langkawi (LGK-Langkawi internasjonale flyplass) - 4 min kjøring

Restauranter

  • Burger King
    5 min kjøring
  • Kak Rohaya Cr
    9 min kjøring
  • Zus Coffee
    5 min kjøring
  • Restoran Selera Kampung
    5 min kjøring
  • Cili Kampung
    9 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Ombak Villa Langkawi

  • Resort med eksklusiv stil ved sjøen
  • Bassengbar, terrasse og hage er bare noen av fasilitetene du kan dra nytte av, hvis du velger Ombak Villa Langkawi. Skjem bort deg selv med refleksologi, ansiktsbehandlinger og manikyr og pedikyr på stedets spa. Stedets to restauranter byr på blant annet frokost, lunsj, middag, lette måltider og internasjonale retter. I tillegg til fasiliteter som renseri-/vaskeritjenester og bar får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng og barnebasseng med solsenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), sykkelutleie og parkering for bobil, buss og lastebil
    • Flyplasstransport (mot betaling), møterom og safe i resepsjonen
  • Romfasiliteter
  • Alle de 79 rommene kan skilte med komfort i form av safe med plass til bærbar PC og klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og lydisolering.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med regndusjhode og dype avslapningsbadekar
    • 32 tommers LED-TV med Parabol-TV
    • Balkong, vannkoker og rengjøring på forespørsel

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Parkering på stedet kun tilgjengelig på forespørsel
  • Parkering utendørs på stedet (inkludert)
  • Bobil-, buss- og lastebilparkering på stedet
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Frokostbuffé serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30 og koster MYR 55 for voksne og MYR 30 for barn
  • 2 restauranter
  • Bar ved bassenget
  • Bar/lounge
  • Privat matservering / matservering for par
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Restauranter på stedet

  • Amai
  • Bayu Restaurant

Opplevelser

  • Barnebasseng
  • Spa med full service
  • Sykkelutleie
  • Treningsrom
  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Barnebasseng
  • Lydisolerte rom
  • Snackbar/delikatesseutsalg
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Aviser i lobbyen (inkludert)
  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Gavebutikk/kiosk
  • Safe i resepsjonen
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Concierge-tjenester
  • Flerspråklig personale
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring på forespørsel
  • Renseri-/vaskeritjeneste
  • Romantikk/frieripakker

Forretningstjenester

  • Forretningssenter
  • Møterom
  • PC-stasjon

Utendørs

  • Hage
  • Piknikområde
  • Solsenger ved bassenget
  • Terrasse

Spa med full service

  • Ansiktsbehandlinger
  • Aromaterapi
  • Badstue
  • Kroppsskrubb
  • Manikyr/pedikyr
  • Refleksologi
  • Spa åpent på utvalgte dager

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Godt opplyst vei til inngangen
  • Håndholdt dusjhode
  • Ingen heis
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Rullestolvennlig forretningssenter
  • Rullestolvennlig restaurant

Mer

  • 13 bygninger
  • 3 etasjer
  • Bygget i 2013
  • Resepsjonsområde
  • Tradisjonell arkitektur

Romfasiliteter

Soverom

  • Blendingsgardiner

Bad

  • Badekåper
  • Bidé
  • Dypt avslapningsbadekar
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Regndusjhode
  • Separat badekar og dusj
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir
  • Tøfler

Underholdning

  • 32-tommers LED-TV med kabel-/satellittkanaler

Mat og drikke

  • Begrenset romservice
  • Flaskevann (inkludert)
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Aviser hver dag (inkludert)
  • Lydisolerte rom
  • Safe med plass til laptop
  • Skrivebord
  • Strykejern/-brett
  • Telefon

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 72 timer før ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
2 barn, opptil 2 år, kan overnatte uten ekstra kostnader på rommet til foreldre eller foresatte dersom de bruker sengene som allerede finnes på rommet
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: MYR 5.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Den lokale avgiften som er oppført, kan øke under lokale populære arrangementer, som Langkawi International Maritime & Aerospace (LIMA), Le Tour De Langkawi, Ironman og Oceanman Malaysia. Kontakt overnattingsstedet for mer informasjon

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokostbuffé: ca. MYR 55 for voksne og MYR 30 for barn
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 60 MYR (tur-retur)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet
Gjestene må ta kontakt med overnattingsstedet i forkant for å reservere parkering på stedet
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter
Dette overnattingsstedet forbeholder seg retten til å autorisere gjestenes kredittkort før ankomst.
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat, røykvarsler, sikkerhetssystem og vindusgitter
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Spabehandlinger må forhåndsbestilles. For å bestille kan du kontakte overnattingsstedet før ankomst ved å bruke kontaktinformasjonen i bestillingsbekreftelsen
Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Ofte stilte spørsmål

Har Ombak Villa Langkawi basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Hvor mye koster det å bo på Ombak Villa Langkawi?

Per 25. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 784 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Ombak Villa Langkawi den 28. aug. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Ombak Villa Langkawi?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Ombak Villa Langkawi?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Ombak Villa Langkawi?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Ombak Villa Langkawi?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Ombak Villa Langkawi transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale MYR 60 per kjøretøy.

Hvor ligger Ombak Villa Langkawi?

Dette resort-hotellet med spa ligger nær flyplassen og 5 kilometer unna Beras Terbakar, Atma Alam og Pantai Teluk Nibong. Bukit Sawak ligger 4,3 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.