Hele leiligheten

Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake!

Bildegalleri av Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake!

Overnattingsstedets uteområder
Diverse
Diverse
Diverse
Diverse

Anmeldelser

8,0 av 10 –
Veldig bra

Hele leiligheten

2 soverom1 bad

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Kjæledyrvennlig
  • Uteplass
  • Parkering

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake!

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake! har fasiliteter som hage og vaskeritjenester. Det tilbys wi-fi på rommet.
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
  • Griller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake! kan friste med fasiliteter som internettilgang.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Bad med såpe
    • Terrasse eller platting, kjøkken og kokeplate

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi

Parkering og transport

  • Parkering på stedet

Kjøkken

  • Komfyrtopp

Soverom

  • 2 soverom
  • Sengetøy

Bad

  • 1 bad
  • Håndklær (inkludert)
  • Såpe
  • Toalettpapir

Underholdning

  • TV

Utendørsområder

  • Balkong
  • Grill
  • Hage

Klesvask

  • Vaskemaskin
  • Vaskeritjenester

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyrvennlig
  • Det er kun tillatt med hunder
  • Ett kjæledyr totalt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Hvis du har tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Øvre etasjer kan kun nås via trapper
  • Røykeområde

Sikkerhetstiltak

  • Karbonmonoksidalarm (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
  • Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat

Generelt

  • Hage

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 14.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Utsjekkingsinstruksjoner

Verten krever at du gjør følgende før du sjekker ut:
Fyll opp og start oppvaskmaskinen
Fjern personlige eiendeler, fjern rester av mat og drikke og ta ut søppel
Slå av lysene og returner nøklene
Hvis du ikke følger instruksjonene, kan det føre til en negativ anmeldelse fra verten.

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer
Hunder er de eneste kjæledyrene som er velkomne
Maksimalt 1

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Røyking

Røyking tillatt: i anviste områder

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Overnattingsstedet har sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Om området

denne leiligheten ligger i Laage. Et par kulturelle høydepunkter er Ernst Barlach-museet og Guestrow slott, mens Gertrudenkapelle og Steinporten er noen av landemerkene i området. Oase og Vogelpark Marlow er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Laage
Se flere leiligheter i Laage
Kart
Laage, MV

Hva som finnes i nærheten

  • New Market
    New Market
    40 min kjøring - 43.9 km
  • Rostock julemarked
    Rostock julemarked
    40 min kjøring - 43.9 km
  • Mecklenburg Sveits og Lake Kummerow naturpark
    14 min kjøring - 17.8 km
  • Kirche zu Basse
    23 min kjøring - 25.4 km
  • Rostock-havnen
    46 min kjøring - 50.1 km

Transport

  • Laage S-Bahn-stasjon - 12 min kjøring
  • Kronskamp stasjon - 16 min kjøring
  • Rostock (RLG-Laage) - 27 min kjøring

Restauranter

  • Bäckerei und Pension Peter Stern
    9 min kjøring
  • Schröter Schlemmerstübchen Karin Gaststätte
    12 min kjøring
  • Hofrestaurant Remise
    14 min kjøring
  • Stadtscheune Laage
    9 min kjøring
  • Rosa Luna
    8 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake!?

Ja, dette overnattingsstedet tillater hunder (maksimalt 1).

Hvor mye koster det å parkere på Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake!?

Overnattingsstedet har parkeringsplass.

Når kan man sjekke inn på Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake!?

Innsjekkingen begynner kl. 14.00.

Når må man sjekke ut på Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake!?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake!?

Denne leiligheten ligger i Laage og 25 kilometer unna Mecklenburg Sveits og Lake Kummerow naturpark, Ernst Barlach-museet og Gertrudenkapelle. Dessuten ligger Dom og Guestrower Rathaus 32 kilometer unna.

Anmeldelser av Rostock-Laage Super nice apartment right on the lake!

Anmeldelser

Veldig bra

Alle anmeldelser som vises er basert på ekte gjesteopplevelser. Kun reisende som har bestilt et opphold med oss, kan sende inn en anmeldelse. Vi verifiserer anmeldelser i henhold til retningslinjene våre og publiserer alle anmeldelser, både positive og negative.
Mer informasjonÅpnes i et nytt vindu
Rangering på 10 − Utmerket. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 1 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 1 anmeldelser.

8,0

Renhold

8,0

Beliggenheten

Anmeldelser

Verifisert

8/10 – Bra

Ina K.

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon, beliggenheten, annonsens korrekthet
Netter Gastgeber.
Bodde her 2 netter i desember 2025