Pandawa Hill Resort

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

7,6 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Frokost
Den nåværende prisen er 236 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Se hvilke fordeler du får med VIP Access

Få mer som medlem

  • Nå Silver-nivå eller høyere for å spare minst 15 % på utvalgte VIP Access-overnattingssteder
  • Opplev enestående kvalitet og service
  • Få en fordel under oppholdet på utvalgte overnattingssteder pluss oppgradering av rom inkludert, tidlig innsjekking og sen utsjekking ved tilgjengelighet

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Deluxe Balcony with Bathtub

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 37 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng ELLER 2 lange enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Superior Room with Balcony

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Utsikt mot ås
  • 36 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng ELLER 2 lange enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Suite Balcony with Bathtub

  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Pandawa Hill Resort ligger i nærheten av stranden i Kutuh. Er du på utkikk etter vakre omgivelser, kan du ta turen til Pandawa-stranden eller Melasti strand. Gunung Payung og Garuda Wisnu Kencana kulturpark er to andre anbefalte steder å besøke. Se vår reiseguide til Kutuh
Kart
Jl Pantai Pandawa No 15 Desa Kutuh Kuta, Selatan Ba, Kutuh, Bali, 80361

Hva som finnes i nærheten

  • Pandawa-stranden
    Pandawa-stranden
    4 min kjøring - 1.7 km
  • Nusa Dua-stranden
    Nusa Dua-stranden
    13 min kjøring - 10.3 km
  • Uluwatu tempel
    Uluwatu tempel
    33 min kjøring - 17.1 km
  • Bali Paintball Arena
    18 min gange - 1.5 km
  • Timbis Beach
    5 min kjøring - 2.0 km

Transport

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 29 min kjøring

Restauranter

  • Sunday's Beach Club
    8 min kjøring
  • White Rock
    8 min kjøring
  • Starbucks
    8 min kjøring
  • Minoo Beach Club
    7 min kjøring
  • Suburbia Coffee
    4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Pandawa Hill Resort

  • Hotell nær Pandawa-stranden
  • Pandawa Hill Resort ligger i nærheten av Gunung Payung og Melasti strand og kan by på flyplasstransport, hage og renseri-/vaskeritjenester. Wi-fi på rommet (inkludert) med hastighet på 25+ mbps er tilgjengelig for alle gjester, i tillegg til fasiliteter som bar og restaurant.
  • Dette hotellet kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng med solsenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert) og betjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), flyplasstransport (mot betaling) og bagasjeoppbevaring
    • Røykfritt område, heis og døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle de 125 rommene kan friste med komfort i form av sengetøy av topp kvalitet og klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • 32 tommers TV med kabel-TV
    • Garderobeskap, vannkoker og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 25+ mbps
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Betjent parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset betjent og ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Frokostbuffé serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 og koster IDR 100 000 for voksne og IDR 50 000 for barn
  • Bar/lounge
  • Restaurant

Opplevelser

  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Kjøleskap (på forespørsel)
  • Lydisolerte rom
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe i resepsjonen
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Utendørs

  • Hage
  • Solsenger ved bassenget

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis
  • Rullestolvennlig
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Tilgjengelighetstilpasset flyplasstransport

Mer

  • Bankettsal
  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Blendingsgardiner
  • Sengetøy av førsteklasses kvalitet

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Tøfler

Underholdning

  • 32-tommers TV med kabelkanaler

Mat og drikke

  • Begrenset romservice
  • Flaskevann (inkludert)
  • Kjøleskap (på forespørsel)
  • Minibar
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Lydisolerte rom
  • Safe
  • Skrivebord
  • Strykejern/-brett på forespørsel
  • Telefon

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 01.30
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 17 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 72 timer før ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 22.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Oppussing og stenging

Overnattingsstedet er stengt i april.
I henhold til lokale regelverk, må alle besøkende oppholde seg innendørs på overnattingsstedet under Stillhetens dag/Nyepi i et helt døgn (fra kl. 06.00). Stillhetens dag er en bevegelig helligdag som kommer i mars eller april. Det vil ikke være mulig å sjekke inn eller ut denne dagen. Ngurah Rai lufthavn (Bali internasjonale flyplass) er også stengt denne dagen.

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er tilgjengelige for IDR 300000 per natt
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokostbuffé: ca. IDR 100000 for voksne og IDR 50000 for barn
  • Avgift for flyplasstransport: IDR 450000 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 2)
  • Avgift for ekstraseng: 300000 IDR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Overnattingsstedets registreringsnummer: 55110, 9120209191149
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Ofte stilte spørsmål

Har Pandawa Hill Resort basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Pandawa Hill Resort?

Per 25. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 236 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Pandawa Hill Resort den 27. aug. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Pandawa Hill Resort?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Pandawa Hill Resort?

Ubetjent parkering og betjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Pandawa Hill Resort?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 01.30. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Pandawa Hill Resort?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Pandawa Hill Resort transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale IDR 450000 per kjøretøy.

Hvor ligger Pandawa Hill Resort?

Dette hotellet ligger i nærheten av strand, 1,7 kilometer unna Pandawa-stranden og 5 kilometer unna Melasti strand og Gunung Payung. Dessuten ligger Garuda Wisnu Kencana kulturpark og Nusa Dua-stranden 10 kilometer unna.