Privat vert

Lavella Villa's

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,6 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Flyplasstransport inkludert
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 472 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Leilighet – deluxe, 2 enkeltsenger

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 12 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – deluxe, 1 dobbeltseng

  • 12 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Bungalow – deluxe, 1 dobbeltseng

  • 12 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Lavella Villa's ligger i nærheten av stranden i Kuta. Er du på jakt etter kulturelt påfyll, kan du ta turen til Buwun Mas-bakkene, mens Kuta strand og Pantai Seger kan friste med vakre naturomgivelser. Området byr på vannaktiviteter som snorkling og brettseiling, men du kan også oppleve den flotte naturen gjennom turer til fots eller med sykkel og ridning. Se vår reiseguide til Kuta
Se flere bed and breakfast i Kuta
Kart
Jl. Sawe-Batu Riti, Kuta, Pujut, Kabupaten Lombok Tengah, Kuta, Lombok, 83573

Hva som finnes i nærheten

  • Kuta strand
    Kuta strand
    18 min gange - 1.6 km
  • Tanjung Aan-stranden
    Tanjung Aan-stranden
    20 min kjøring - 8.9 km
  • Mawun strand
    Mawun strand
    30 min kjøring - 11.4 km
  • Selong Belanak Beach
    Selong Belanak Beach
    60 min kjøring - 24.8 km
  • Mandalika International Street Circuit
    9 min kjøring - 3.7 km

Transport

  • Lombok (LOP-Lombok internasjonale) - 27 min kjøring

Restauranter

  • Guru
    9 min gange
  • Aer Resto
    4 min kjøring
  • Sonya Seafood
    9 min gange
  • Fish Bones
    10 min gange
  • Kemangi bar&kitchen
    13 min gange

Om dette overnattingsstedet

Lavella Villa's

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Henting på flyplassen (inkludert), terrasse og kaffebar/kafé er bare noen av fasilitetene du kan dra nytte av, hvis du velger Lavella Villa's. Skjem bort deg selv med svensk massasje og andre spatjenester. Wi-fi på rommet (inkludert) er tilgjengelig for alle gjester, i tillegg til fasiliteter som hage og bibliotek.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng og barnebasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert) og langtidsparkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), hurtigutsjekking og hurtiginnsjekking
    • Concierge-tjenester, døgnåpen resepsjon og aviser (inkludert)
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Lavella Villa's kan friste med fordeler i form av peis og klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Bad med regndusjhode og toalettartikler (inkludert)
    • Vannkoker, daglig rengjøring og skrivebord

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ekstern parkering er inkludert
  • Henting på flyplassen er inkludert (hele døgnet)
  • Transport til og fra flyplassen hele døgnet (mot betaling)
  • Langtidsparkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Bar/lounge
  • Kafé
  • Restaurant
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Opplevelser

  • Barnebasseng
  • Bibliotek
  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Barnebasseng
  • Lydisolerte rom
  • Snackbar/delikatesseutsalg
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Aviser i lobbyen (inkludert)
  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe i resepsjonen
  • Skap
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Concierge-tjenester
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Utendørs

  • Grill
  • Hage
  • Piknikområde
  • Terrasse

Spa

  • Massasje på rommet
  • Sportsmassasje
  • Svangerskapsmassasje
  • Svensk massasje
  • Thai-massasje

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Mer

  • Peis i lobbyen
  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Blendingsgardiner
  • Sengetøy

Bad

  • Badekåper
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Privat bad
  • Regndusjhode
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Tøfler

Underholdning

  • LED-TV

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)
  • Romservice
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Aviser på hverdagene (inkludert)
  • Lydisolerte rom
  • Peis
  • Safe
  • Skrivebord
  • Telefon

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.00
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Hurtiginnsjekking tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 15 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00
Hurtigutsjekking tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 23.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 150000 IDR (én vei)
  • Flyplasstransport per barn: 50000 IDR (én vei), (fra 5 til 12 år)
  • Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt et depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet
Dette overnattingsstedet godtar debetkort, mobil og kontanter
Alternativene for mobilbetaling inkluderer: OVO og DANA
Dette overnattingsstedet forbeholder seg retten til å autorisere gjestenes kredittkort før ankomst.
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Overnattingsstedets registreringsnummer: 0220403881635

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Lavella Villa's basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Hvor mye koster det å bo på Lavella Villa's?

Per 26. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 472 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Lavella Villa's den 1. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Lavella Villa's?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Lavella Villa's?

Ubetjent parkering og langtidsparkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Parkering i nærområdet er også inkludert.

Når kan man sjekke inn på Lavella Villa's?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Lavella Villa's?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Lavella Villa's transport til flyplassen?

Ja, det tilbys transport fra flyplassen til hotellet (inkludert).

Hvor ligger Lavella Villa's?

Dette bed & breakfast-hotellet ligger i nærheten av strand, 1,3 kilometer unna Kuta strand og 5 kilometer unna Pantai Seger og Serenting og Torok Bare strand. Dessuten ligger Seger Beach og Mandalika International Street Circuit kun 5 kilometer unna.