Weinhof Gassen

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert

Romalternativer

Dobbeltrom

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Weinhof Gassen ligger i Kröv. Både Saar-Hunsrueck naturpark og Calmont Klettersteig kan friste med vakre naturomgivelser, mens Parcours der Sinne og Schock-Heiligenhauschen er noen av attraksjonene i området. Se vår reiseguide til Kröv
Kart
Robert-Schuman-Straße 204, Kröv, RP, 54536

Hva som finnes i nærheten

  • Moselle-promenaden
    Moselle-promenaden
    51 min kjøring - 45.5 km
  • Staffelter Hof vingård
    1 min gange - 0.1 km
  • Ferienweingut Rolf & Ute Fanselow
    1 min gange - 0.1 km
  • Ikonenes hus i Traben-Trarbach
    9 min kjøring - 8.0 km
  • Moseltherme
    15 min kjøring - 10.6 km

Transport

  • Kövenig stasjon - 8 min kjøring
  • Frankfurt (HHN-Frankfurt - Hahn) - 31 min kjøring

Restauranter

  • Lösnich
    5 min kjøring
  • Café Harelbeke Moselweinstube
    3 min kjøring
  • DieMosel
    7 min kjøring
  • Weinbrunnenhalle Kröver Nacktarsch
    12 min gange
  • Restaurant Römerkeller
    12 min gange

Om dette overnattingsstedet

Weinhof Gassen

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Weinhof Gassen har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Weinhof Gassen kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Weinhof Gassen?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Weinhof Gassen?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Weinhof Gassen?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 18.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Weinhof Gassen?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Weinhof Gassen?

Dette hotellet ligger i Kröv og få skritt unna Ferienweingut Rolf & Ute Fanselow og Staffelter Hof vingård. Dessuten ligger Rita & Rudolf Trossen vingård og Mont Royal kun 5 kilometer unna.

Anmeldelser

8,8

Utmerket