Hele ferieboligen

Luxurious Villa With Private Pool in Čara

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering

Om området

Luxurious Villa With Private Pool in Čara ligger i Korčula. Et par kulturelle høydepunkter er Olivenoljemuseum og Ikonmuseet, mens Gamlebyen i Korcula og Stari Grad-sletten er noen av landemerkene i området. Se vår reiseguide til Korčula
Se flere villaer i Korčula
Kart
Korčula, Dubrovnik-Neretva

Hva som finnes i nærheten

  • Stari Grad-sletten
    Stari Grad-sletten
    3 min gange - 0.3 km
  • Gamlebyen i Korcula
    Gamlebyen i Korcula
    35 min kjøring - 34.8 km
  • Orebic havn
    Orebic havn
    59 min kjøring - 41.0 km
  • Korta Katarina vingård
    Korta Katarina vingård
    59 min kjøring - 41.4 km
  • Krajančić vingård
    5 min gange - 0.5 km

Restauranter

  • Konoba Mate
    17 min kjøring
  • Dalmos
    14 min kjøring
  • Mate Beach Bar
    15 min kjøring
  • Bistro Cin & Cin
    31 min kjøring
  • Konoba Vala
    30 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Luxurious Villa With Private Pool in Čara

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Luxurious Villa With Private Pool in Čara har alt du trenger. Det tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område og griller

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Luxurious Villa With Private Pool in Čara basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Luxurious Villa With Private Pool in Čara?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Luxurious Villa With Private Pool in Čara?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.

Når kan man sjekke inn på Luxurious Villa With Private Pool in Čara?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 19.00.

Når må man sjekke ut på Luxurious Villa With Private Pool in Čara?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Luxurious Villa With Private Pool in Čara?

Denne villaen ligger i Korčula og 10 minutters gange unna Stari Grad-sletten og Krajančić vingård. Dessuten ligger Piske strand og St. Josef kirke 32 kilometer unna.