Leilighetshotell

Nautilus Bay

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 1 422 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Studio, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 37 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 2 sovesofaer (enkle)
  • Wi-fi inkludert

Familieleilighet (Side Sea view)

  • Sjøutsikt
  • 45 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Studio – superior, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 37 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 sovesofaer (doble) ELLER 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Studio, delvis sjøutsikt

  • Delvis sjøutsikt
  • 33 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Nautilus Bay ligger i sentrum og ved vannkanten i Kissamos. Hvis du er på utkikk etter en interessant aktivitet, bør du få med deg Kissamos havn, mens Ravdouha-stranden og Balos strand kan friste med vakre naturomgivelser. Phalasarna og Kretas ortodokse akademi er to andre anbefalte steder å besøke. Med vannaktiviteter som seiling og båtturer er det mye å finne på i nærheten. Se vår reiseguide til Kissamos
Se flere leilighetshoteller i Kissamos
Kart
Plaka Beach, Kastelli, Kissamos, Crete Island, 734 00

Hva som finnes i nærheten

  • Falassarna strand
    Falassarna strand
    21 min kjøring - 13.7 km
  • Mávros Mólos
    1 min gange - 0.1 km
  • Telónio strand
    10 min gange - 0.9 km
  • Kissamos stadion
    12 min gange - 1.1 km
  • Kissamos havn
    7 min kjøring - 3.5 km

Transport

  • Khania (CHQ – Ioannis Daskalogiannis) - 64 min kjøring

Restauranter

  • Liokàlyvo
    17 min kjøring
  • Gramboussa Restaurant
    8 min kjøring
  • Σκασιαρχείο
    14 min gange
  • Playa Paraiso
    18 min kjøring
  • Kalypsw Tavern - Kaloudiana
    5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Nautilus Bay

  • Leilighetshotell nær Kissamos havn
  • Nautilus Bay ligger i nærheten av Phalasarna og Ravdouha-stranden og kan by på bassengbar, terrasse og hage. Stedets restaurant serverer både frokost, lunsj og middag. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert), og gjestene kan se frem til fasiliteter som bar.
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng og barnebasseng med solsenger og parasoller
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), sykkelutleie og flyplasstransport (mot betaling)
    • Hurtigutsjekking, hurtiginnsjekking og tur-/billettassistanse
    • I gjesteanmeldelsene står det mye positivt om den vennlige betjeningen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Nautilus Bay kan friste med goder i form av møblert balkong og klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Privat bad med badekar eller dusj og toalettartikler (inkludert)
    • 32 tommers LCD-TV med Parabol-TV
    • Garderobeskap, tekjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Strand

  • Sandstrand i nærheten
  • Parasoller
  • Solsenger

Basseng/spa

  • Parasoller ved bassenget
  • Solsenger ved bassenget
  • Utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi og kablet internett (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ekstern parkering innenfor 1 meter er inkludert
  • Transport til og fra flyplassen (mot betaling)
  • Transport i nærområdet (mot betaling)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Familievennlige fasiliteter

  • Barnebasseng

Tekjøkken

  • Kjøkkenutstyr
  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp

Bespisning

  • Frokostbuffé serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00 og koster EUR 15 for voksne og EUR 7 for barn
  • Bar ved bassenget
  • Bar/lounge
  • Restaurant
  • Romservice (begrensede tider)
  • Snackbar/delikatesseutsalg
  • Spisebord

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Toalettartikler (inkludert)

Oppholdsområder

  • Spisebord

Underholdning

  • 32-tommers LCD-TV med satellittkanaler
  • TV på fellesområdene

Utendørsområder

  • Hage
  • Møblert balkong
  • Terrasse

Arbeidsområder

  • PC-stasjon
  • Skrivebord

Komfort

  • Air conditioning

Kjæledyr

  • Kun servicedyr er tillatt (ingen kjæledyr)

Tilgjengelighetstilpasning

  • Hvis du har tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Rullestolvennlig lounge
  • Rullestolvennlig registreringsskranke
  • Røykeområde

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Daglig rengjøring
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Resepsjon med begrensede åpningstider
  • Safe
  • Safe i resepsjonen
  • Telefon

Beliggenhet

  • I et shoppingområde
  • I sentrum
  • Nær sjøen
  • Ved vannet

Opplevelser

  • Barnebasseng
  • Sykkelutleie
  • Båtturer i nærheten
  • Seiling i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Førstehjelpsskrin
  • Sikkerhetssystem
  • Brannslukningsapparat

Generelt

  • 26 boenheter
  • 3 etasjer
  • Bygget i 2010
  • Hage
  • Lydisolering
  • Sykkelutleie

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00
Hurtiginnsjekking tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
Hurtigutsjekking tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.00 til kl. 23.00
Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Resepsjonen har begrensede åpningstider
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt (servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer)

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Kissamos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 5.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 15 for voksne og EUR 7 for barn

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Overnattingsstedet har sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat, sikkerhetssystem og førstehjelpsskrin
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort
Merk at kulturelle normer og regler for gjester kan variere avhengig av land og overnattingssted. Det er overnattingsstedet som har bestemt reglene som er oppgitt
Overnattingsstedets registreringsnummer: 1042Κ033Α0196501
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 500 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen

Ofte stilte spørsmål

Har Nautilus Bay basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Hvor mye koster det å bo på Nautilus Bay?

Per 24. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 1 422 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Nautilus Bay den 13. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Nautilus Bay?

Nei, kun servicedyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Nautilus Bay?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.

Når kan man sjekke inn på Nautilus Bay?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00.

Når må man sjekke ut på Nautilus Bay?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Nautilus Bay transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport.

Hvor ligger Nautilus Bay?

Dette leilighetshotellet ligger midt i hjertet av Kissamos, 2,5 kilometer unna Kissamos havn og 20 kilometer unna Phalasarna og Kretas ortodokse akademi. Ravdouha-stranden ligger 17,8 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.