Wellings Parkhotel

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk
Den nåværende prisen er 1 409 kr
inkludert skatter og avgifter
20. okt.–21. okt.

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Spa
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 8 av 8 rom

Dobbeltrom for 1 person – standard

10,0 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 queensize-seng
  • Kablet internett inkludert

Dobbeltrom for 1 person – comfort

10,0 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 kingsize-seng
  • Kablet internett inkludert

Dobbeltrom – standard

  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Kablet internett inkludert

Dobbeltrom – comfort (1)

8,6 av 10
Utmerket
(4 anmeldelser)
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Kablet internett inkludert

Dobbeltrom for 1 person – superior

  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 queensize-seng
  • Kablet internett inkludert

Dobbeltrom – superior

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Kablet internett inkludert

Familierom

8,0 av 10
Veldig bra
(3 anmeldelser)
  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Kablet internett inkludert

Suite, balkong

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 45 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Kablet internett inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Wellings Parkhotel ligger i sentrum og ved en innsjø i Kamp Lintfort. Hvis aktiviteter står på planen, er Kloster Kamp golfklubb og Golfklubb Issum verdt et besøk, mens Panoramabad Pappelsee vannpark og Kloster Kamp er noen av attraksjonene i området. Terrassengarten og Krefeld dyrepark er også verdt et besøk. Benytt også sjansen til å bli med på spennende utendørsaktiviteter som turer til fots eller med sykkel mens du er her. Se vår reiseguide til Kamp Lintfort
Kart
Neuendickstraße 96, Kamp Lintfort, NW, 47475

Hva som finnes i nærheten

  • Panoramabad Pappelsee vannpark
    7 min gange - 0.7 km
  • Pappelsee park
    9 min gange - 0.8 km
  • Kloster Kamp
    5 min kjøring - 2.0 km
  • Terrassengarten
    5 min kjøring - 2.0 km
  • Gruvearbeidermuseet
    9 min kjøring - 3.0 km

Transport

  • Rheinberg stasjon - 8 min kjøring
  • Düsseldorf internasjonale flyplass (DUS) - 33 min kjøring

Restauranter

  • Star Tankstelle
    2 min gange
  • Eisdiele Corazza
    13 min gange
  • Burger King
    13 min gange
  • Damla Döner
    15 min gange
  • Wirtschaft
    1 min gange

Om dette overnattingsstedet

Wellings Parkhotel

  • Hotell med luksuriøs stil ved en innsjø
  • På Wellings Parkhotel kan du se frem til fasiliteter som terrasse, hage og renseri-/vaskeritjenester. Du kan se frem til ansiktsbehandlinger, massasje og kroppsbehandlinger på stedets spa. Stedets to restauranter byr på blant annet lunsj, middag, barnevennlige retter, lette måltider og internasjonale retter. Wi-fi på rommet (inkludert) er tilgjengelig for alle gjester, i tillegg til fasiliteter som 2 barer og treningssenter.
  • Du får også følgende fordeler:
    • Innendørsbasseng med solsenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), sykkelutleie og flyplasstransport (mot betaling)
    • Ladestasjon for elbiler, hurtigutsjekking og flerspråklig personale
  • Romfasiliteter
  • Alle de 144 rommene kan skilte med goder i form av sengetøy av topp kvalitet og separat sitteområde samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • 41 tommers Flatskjerm-TV med kabel-TV
    • Separat sitteområde, oppvarming og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ladestasjon for elbil på stedet
  • Ekstern parkering innenfor 50 meter er inkludert
  • Gateparkering tilgjengelig
  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Bobil-, buss- og lastebilparkering (tilleggsgebyr) på stedet
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Frokostbuffé serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 og koster EUR 25 per person
  • 2 barer/lounger
  • 2 restauranter

Restauranter på stedet

  • Restaurant Sommergarten
  • Terrasse im Sommergarten
  • Weinbar
  • Wirtschaft

Opplevelser

  • Badstue
  • Innendørsbasseng
  • Spa med full service
  • Sykkelutleie
  • Treningsrom

Familievennlige fasiliteter

  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Aviser i lobbyen (inkludert)
  • Bagasjeoppbevaring
  • Resepsjon med begrensede åpningstider
  • Safe i resepsjonen
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Bryllupstjenester
  • Flerspråklig personale
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Forretningstjenester

  • Forretningssenter
  • Konferanselokaler på 1 300 kvadratmeter
  • Møterom
  • PC-stasjon

Utendørs

  • Hage
  • Solsenger ved bassenget
  • Terrasse
  • Utemøbler
  • Ved en innsjø

Spa med full service

  • 3 behandlingsrom
  • Ansiktsbehandlinger
  • Aromaterapi
  • Badstue
  • Kroppsskrubb
  • Massasje med varme steiner
  • Refleksologi
  • Spa åpent daglig

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Godt opplyst vei til inngangen
  • Heis

Mer

  • 2 bygninger
  • 3 etasjer
  • Bankettsal
  • Bygget i 1983
  • Røykeområder

Romfasiliteter

Soverom

  • Allergivennlig sengetøy
  • Blendingsgardiner
  • Sengetøy av førsteklasses kvalitet

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Toalettartikler (inkludert)

Underholdning

  • 41-tommers flatskjerm-TV med kabelkanaler

Mat og drikke

  • Begrenset romservice
  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Oppvarming
  • Safe
  • Separat sitteområde
  • Skrivebord
  • Strykejern/-brett på forespørsel
  • Tilstøtende rom er tilgjengelig

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.30
Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
Hurtigutsjekking tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 06.30 til kl. 22.30
Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Resepsjonen har begrensede åpningstider
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Oppussing og stenging

Følgende fasiliteter er stengt på søndager:
  • Bar/lounge
  • Restaurant(er)

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt mot et tillegg på EUR 15.00 per kjæledyr per natt
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer
Begrensninger gjelder. Vil du ha mer informasjon, kan du kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen
Tilgjengelig utstyr/tjenester: mat- og vannskåler

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Barn opptil 12 år kan overnatte uten ekstra kostnader på rommet til foreldre eller foresatte dersom de bruker sengene som allerede finnes på rommet
Ekstrasenger er tilgjengelige for EUR 25.0 per natt
Barnesenger (for spedbarn) er tilgjengelige for EUR 20.0 per dag

Overnattingsstedets betalingsmåter

  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 25 per person
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 50 EUR (én vei)
  • Kjæledyravgift: EUR 15.00 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for barneseng (babyseng): 20.0 EUR per dag
  • Avgift for ekstraseng: 25.0 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Kontantløse transaksjoner er mulig
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat, førstehjelpsskrin og vindusgitter
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 21.30
Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. For å bestille kan du kontakte overnattingsstedet før ankomst ved å bruke kontaktinformasjonen i bestillingsbekreftelsen
Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen

Ofte stilte spørsmål

Har Wellings Parkhotel basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et innendørsbasseng. Bassenget er tilgjengelig fra kl. 07.00 til kl. 21.30.

Hvor mye koster det å bo på Wellings Parkhotel?

Per 19. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 1 409 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Wellings Parkhotel den 20. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Wellings Parkhotel?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet. Du må betale et gebyr på EUR 15.00 per kjæledyr, per natt. Ingen betaling for servicedyr. Visse begrensninger kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet for nærmere informasjon.

Hvor mye koster det å parkere på Wellings Parkhotel?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.

Når kan man sjekke inn på Wellings Parkhotel?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.30. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Wellings Parkhotel?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Wellings Parkhotel transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 50 per kjøretøy.

Hvor ligger Wellings Parkhotel?

Dette hotellet i luksuriøs stil ligger midt i hjertet av Kamp Lintfort og 10 minutters gange unna Panoramabad Pappelsee vannpark og Pappelsee park. Dessuten ligger Kloster Kamp og Terrassengarten kun 2 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Wellings Parkhotel

9,2

Fantastisk

9,6

Renhold

8,0

Beliggenheten

9,0

Personale og service

9,2

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 182 av totalt 293 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 94 av totalt 293 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 8 av totalt 293 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 6 av totalt 293 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 3 av totalt 293 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Room was clean and beautiful, the entire hotel was gorgeous, relaxing. Staff super friendly throughout, would 100% stay there again!
Bodde her 1 natt i oktober 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Frühstück war super.
Bodde her 1 natt i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
It was a wonderful stay.
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Super Frühstück und toller Wellnessbereich.
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Ein sehr schönes Hotel mit toller Wellnessbereich und einem super Frühstück.
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Super Restaurant Personal, freundlich und zuvorkommend…
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Dieses wunderbar geführte Hotel hat uns in allen Punkten überzeugt. Schöne gepflegte Zimmer, alles sauber und neu bzw. top in Schuss, ein toller SPA Bereich, fantastisches Frühstück mit wirklich toller Latte Macchiato und das wichtigste: Die Mitarbeiter! Immer freundlich, sehr aufmerksam und hilfsbereit, so dass kein Wunsch offen blieb. Parkplätze gibt es kostenlos rund ums Haus. Wir kommen schon bald wieder! Der nächste Aufenthalt ist bereits gebucht. ❤️lichen Dank für die tollen Tage in Wellings Parkhotel Kamp-Lintfort.
Bodde her 3 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
we felt breakfast was very expensive at 25 or 27 to bring a guest.
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Prachtig hotel! Schoon. En gezellig.
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Es war alles wieder super zu unserer Zufriedenheit. Parkplatz kostenlos und Frühstück wieder reichhaltig wie immer. Spa Bereich erweitert und Viele Möglichkeiten zu entspannen.
Bodde her 3 netter i april 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Likte ikke: Personale og service
Mooi hotel, wel niet overal airco zoals op de website beschreven. Personeel aan de receptie is eigenlijk een smet op dit hotel. Dit kan veel beter. De rest van het personeel (ontbijt en housekeeping) is wel zeer vriendelijk.
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Sauberes Zimmer, Klimaanlage könnte besser sein.
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold
Alles super
Bodde her 1 natt i november 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good hotel and modern facilities
Bodde her 1 natt i juli 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Sehr schönes und sauberes Hotel, ruhige Lage
Bodde her 1 natt i mars 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Es war ein entspannter Aufenthalt
Bodde her 1 natt i april 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Super nettes Personal
Bodde her 1 natt i oktober 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
Personal, Frühstück
Bodde her 1 natt i oktober 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
sehr freundliches und zuvorkommendes Personal, alles sauber und sehr gepflegt, reichhaltiges Frühstücksbuffet, sehr gutes Restaurant
Bodde her 1 natt i februar 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Top

Aufenthalt war perfekt
Bodde her 1 natt i mai 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
freundliches Personal, tolles Ambiente
Bodde her 1 natt i august 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Schönes Wellnesshotel

Tolle Wellnessbereich, sehr gutes Frühstück und freundliches Zimmer… haben mich dort sehr wohl gefühlt und werde es wenn möglich wieder nutzen
Bodde her 1 natt i januar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Lovely hotel, limited menu, quite expensive for value.
Bodde her 1 natt i september 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Amazing!

Absolutely Fabulous! Overall is amazing place to stay, relax, enjoy and Explore local area.
Bodde her 1 natt i april 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Vriendelijk, behulpzaam personeel en mooi terras
Bodde her 2 netter i juni 2024