Hele leiligheten

Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment

Overnattingsstedets klasse: 2.5

Bildegalleri av Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment

Basseng
Eksteriør
Eksteriør
Eget kjøkken
Rom

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Aircondition

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment har alt du trenger.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
  • Utendørsbasseng
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment byr på komfort i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som flaskevann (inkludert).
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
  • Dusj og toalettartikler (inkludert)

Lignende overnattingssteder

Om området

denne leiligheten ligger i Cikarang. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Grand Megumi Driving Range og Jababeka Golf & Country Club verdt et besøk, mens Waterboom Lippo Cikarang og Meikarta - Central Park kan friste med vakre naturomgivelser. Go! Wet badeland Grand Wisata Bekasi og Trans Snow World Bekasi er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Cikarang
Se flere leiligheter i Jakarta
Kart
Dario FL11 #11 Jl. Raya Cikarang - Cib., Cikarang, West Java, 17530

Hva som finnes i nærheten

  • CityWalk Lippo Cikarang
    3 min kjøring - 2.9 km
  • Jababeka Living Plaza
    3 min kjøring - 2.8 km
  • Lippo Cikarang kjøpesenter
    5 min kjøring - 4.3 km
  • Waterboom Lippo Cikarang
    5 min kjøring - 4.3 km
  • President universitet
    6 min kjøring - 6.7 km

Transport

  • Bekasi Barat stasjon - 16 min kjøring
  • Djakarta (HLP-Halim Perdanakusuma internasjonale flyplass) - 38 min kjøring

Restauranter

  • Gadang Barubah
    2 min gange
  • RM. Kartini
    10 min gange
  • Restoran Sami Kuring
    6 min gange
  • Martabak Bandung AA
    12 min gange
  • Warkop campus
    17 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Good and Restful Studio Pollux Chadstone Apartment?

Denne leiligheten ligger i Cikarang og 5 kilometer unna Jababeka Living Plaza, CityWalk Lippo Cikarang og Grand Megumi Driving Range. Dessuten ligger Lippo Cikarang kjøpesenter og Waterboom Lippo Cikarang kun 5 kilometer unna.