Hele ferieboligen

Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool

Overnattingsstedets klasse: 4

Bildegalleri av Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool

Basseng
Utendørsservering
Oppholdsområde
Rom
Innvendig

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool

  • Feriebolig med eksklusiv stil
  • Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool kan friste med komfort i form av peis samt fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • 3 bad med dype avslapningsbadekar
    • Privat hage, kjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Om området

denne ferieboligen ligger i Iznajar. Ønsker du å se vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Valdearenas-stranden og Iznájar-reservoaret, mens Anis museum og Casa Museo del Jamon kan friste med kulturelt påfyll. Se vår reiseguide til Iznajar
Se flere ferieboliger i Iznajar
Kart
Iznajar, Andalusia

Hva som finnes i nærheten

  • Iznájar-reservoaret
    9 min kjøring - 4.7 km
  • Parroquia de Santiago Apostol
    9 min kjøring - 5.4 km
  • Iznájar slott
    9 min kjøring - 5.4 km
  • Valdearenas-stranden
    12 min kjøring - 7.5 km
  • Anis museum
    22 min kjøring - 21.5 km

Transport

  • Archidona stasjon - 33 min kjøring
  • Granada (GRX-Federico Garcia Lorca) - 74 min kjøring

Restauranter

  • Restaurante El Charcon II
    11 min kjøring
  • Mesón Abuela María
    8 min kjøring
  • La Flor De Rute
    17 min kjøring
  • vivelo
    17 min kjøring
  • Peña Madridista La Laguna
    26 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool?

Innsjekkingen varer til kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Beautiful House, Sleeps 7 With Private Pool?

Feriebolig ligger i Iznajar, 4,3 kilometer unna Parroquia de Santiago Apostol og 4,4 kilometer unna Iznájar slott. Dessuten ligger Valdearenas-stranden og Iznájar-reservoaret kun 10 kilometer unna.