Leilighetshotell

Beachcross Villa Apartments

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,2 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Vaskeri
  • Uteplass
Den nåværende prisen er 1 194 kr
inkludert skatter og avgifter
1. okt.–2. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Leilighet, 1 soverom

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Familieleilighet, 2 soverom

  • Delvis sjøutsikt
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng og 1 dobbeltseng ELLER 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng

Rom

  • Plass til 10 personer

Rom

  • Plass til 10 personer

Rom

  • Plass til 10 personer

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Beachcross Villa Apartments ligger i underholdningsdistriktet og i nærheten av stranden i bydelen Rodney Bay i Gros Islet. Et par kulturelle høydepunkter er St. Omer Artmagic og Eudovics kunstgalleri, mens Rodney Bay Marina og Sandals Golf and Country Club kan friste med morsomme aktiviteter. Splash Island Water Park Saint Lucia og Rodney Bay Aquatic Centre er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Gros Islet
Se flere leilighetshoteller i Gros Islet
Kart
Reduit Beach Avenue, Gros Islet, LC02 501

Hva som finnes i nærheten

  • Reduit strand
    Reduit strand
    1 min gange - 0.2 km
  • Rodney Bay Marina
    Rodney Bay Marina
    3 min kjøring - 2.3 km
  • Pigeon Island National Landmark
    Pigeon Island National Landmark
    8 min kjøring - 6.6 km
  • Baywalk kjøpesenter
    9 min gange - 0.8 km
  • Splash Island Water Park Saint Lucia
    1 min kjøring - 0.4 km

Transport

  • Vieux Fort (UVF-Hewanorra internasjonale flyplass) - 92 min kjøring

Restauranter

  • Spinnakers Restaurant & Beach Bar
    2 min gange
  • KFC
    12 min gange
  • Royal Palm Bar
    7 min gange
  • Key Largo
    3 min kjøring
  • Rich Crew Trini Food
    12 min gange

Om dette overnattingsstedet

Beachcross Villa Apartments

  • Leilighetshotell nær Reduit strand
  • Du kan se frem til fasiliteter som terrasse, hage og vaskeritjenester på Beachcross Villa Apartments. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette leilighetshotellet kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng
    • Flyplasstransport (mot betaling), barnepass (mot betaling) og bagasjeoppbevaring
    • Tur-/billettassistanse
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Beachcross Villa Apartments byr på komfort i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Bad med dusj
    • Flatskjerm-TV med kabel-TV
    • Kjøkken, kjøleskap og mikrobølgeovn

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Strand

  • Strand i nærheten

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet
  • Transport til og fra flyplassen (mot betaling)
  • Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering

Familievennlige fasiliteter

  • Barnepass (mot betaling)

Kjøkken

  • Kjøkkenutstyr
  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Stekeovn

Soverom

  • Ekstraseng: XCD 20 per dag
  • Sengetøy
  • Soverom

Bad

  • 1 privat bad
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)

Underholdning

  • Flatskjerm-TV med kabelkanaler

Utendørsområder

  • Hage
  • Terrasse

Klesvask

  • Vaskeritjenester

Komfort

  • Air conditioning

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Hvis du har tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Ingen heis
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Skilt med punktskrift
  • Røykeområde

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Daglig rengjøring
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Resepsjon med begrensede åpningstider
  • Strykejern/-brett

Beliggenhet

  • I et shoppingområde
  • I et underholdningsområde

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 12 boenheter
  • 2 etasjer
  • 3 bygninger
  • Hage

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 19.30
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.30 til midnatt
Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Resepsjonen har begrensede åpningstider
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 72 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 20.00
Hvis du har spørsmål, kan du kontakte overnattingsstedet ved hjelp av kontaktinformasjonen på bestillingsbekreftelsen.
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er tilgjengelige for XCD 20.0 per dag
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

  • Mastercard
  • Visa

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: XCD 16.20 per person, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Avgift for ekstraseng: 20.0 XCD per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Gjestene må ta kontakt med overnattingsstedet i forkant for å reservere ekstrasenger
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Beachcross Villa Apartments basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Beachcross Villa Apartments?

Per 24. sep. 2026 har vi funnet en startpris på 1 194 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Beachcross Villa Apartments den 1. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Beachcross Villa Apartments?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Beachcross Villa Apartments?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Beachcross Villa Apartments?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 19.30. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Beachcross Villa Apartments?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Beachcross Villa Apartments transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport. Du må betale per rom.

Hvor ligger Beachcross Villa Apartments?

Dette leilighetshotellet ligger i Rodney Bay og 5 minutters gange unna Reduit strand og Splash Island Water Park Saint Lucia. Dessuten ligger Baywalk kjøpesenter og Rodney Bay Marina kun 3 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Beachcross Villa Apartments

8,2

Veldig bra

8,4

Renhold

9,4

Beliggenheten

8,8

Personale og service

7,4

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 42 av totalt 106 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 41 av totalt 106 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 13 av totalt 106 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 7 av totalt 106 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 3 av totalt 106 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Helpful and friendly staff. Great location!! A good overall stay.
Bodde her 7 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
It was convenient to shops and food places. Staff was ok. Room was clean.
Bodde her 3 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
It was in walking distance to everything I loved it
Bodde her 3 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Great location, lovely place. Bernard beach, and strip of bars and shops only 10 min walk.
Bodde her 2 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
When ever you have to go to Rodney Bay, ig’s the place to stay at. Everything is excellent, EVERYTHING!!!
Bodde her 5 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Very accommodating and nice host! Perfect location to everything I had an amazing time will definitely be back next year!!!!
Bodde her 8 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
It is a beautiful hotel/villa. Amazing location to the beach and always peaceful and comfortable. Feels very safe - especially as a female solo traveller!
Bodde her 5 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking og annonsens korrekthet
Everything was perfect
Bodde her 1 natt i april 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Clean room staff was extra friendly and accommodating perfect location right across the street from the beach and nice restaurants
Bodde her 4 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Very good location had no problems with anything great
Bodde her 20 netter i april 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Perfect spot for beach visits! You can easily and quickly walk to the beach - a great beach! Love the convenience of staying so close to the beach. Bars, restaurants and shops are within walking distance. Easy to grab a bus or taxi to go to Gros Islet Friday night!
Bodde her 2 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Right in the middle of everything. Quiet place, friendly customer service
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good Location, Clean and near to the beach and Restaurants
Bodde her 2 netter i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Staff was great. There was no coffee maker so Manager went and got one immediately, including filters. She was a great help with getting us rides from and to the airport. The location was the best!! Very short walk to the beach and to dozens of restaurants'. We will definitely return there.
Bodde her 7 netter i mars 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Romkomfort og kommunikasjon

Special little hideaway

Perfect location for food and entertainment and most of all beach fun.
Bodde her 3 netter i desember 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Nice place - close to beach and many nice restaurants.
Bodde her 1 natt i februar 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Everything is walking distance including one of the best beaches in saint lucia.its located in prime tourist area
Bodde her 6 netter i september 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Nice property, great location. Was ideal for just a one night stay.
Bodde her 1 natt i mai 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
The laundry was ok. However, did not have a microwave; just electric oven. I was promised one but they apparently forgot to bring it. A little inconvenience but it wasn’t a spoiler.
Bodde her 9 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte ikke: Kommunikasjon
Staff was unhelpful, amenities was average
Bodde her 4 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Romkomfort
Could not have a better location in my opinion.
Bodde her 10 netter i desember 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte ikke: Overnattingsstedets bygg og tilstand
Quiet property with friendly people who live there long term. Walking distance to Reduit beach and Spinakers bar and restaurant with decent prices and good food. Accommodation is basic but adequate. Small pool but it’s all you need.
Bodde her 7 netter i mars 2024
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Quite little place with basic amenities. Good use of space in the rooms and conveniently located where we wanted to be. Public beach access and police station right across the street. Restaurants and grocery within ready to moderate walking distance. Pool was small but clean and the staff was friendly.
Bodde her 1 natt i mai 2023
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Stay at your own risk. filthy rooms/unsanitary. Go elsehwere
Bodde her 2 netter i juni 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Thank you for your kindness extended to my sister and her husband-the Andersons from Guyana.
Bodde her 3 netter i august 2023