Elite Apartments Tartaczna DeLuxe har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
Du kan også glede deg over fordeler som dette:
Røykfritt område
Romfasiliteter
Alle gjesterommene på Elite Apartments Tartaczna DeLuxe kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
Her er noen ekstra fasiliteter:
Dusj og toalettartikler (inkludert)
Flatskjerm-TV med kabel-TV
Garderobeskap, tekjøkken og kjøleskap
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)
Parkering og transport
Ekstern parkering (PLN 90 per dag)
Gateparkering tilgjengelig
Familievennlige fasiliteter
Overnatting for barn inkludert i prisen (se detaljer)
Kjæledyrvennlig
Gebyr: PLN 50 per kjæledyr per natt
Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
Tilgjengelighetstilpasning
Røykfritt overnattingssted
Tjenester og bekvemmeligheter
Ingen rengjøring
Strykejern/-brett
Sikkerhetstiltak
Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Du må sjekke inn et annet sted: [ul. Ogarna 60/61 lokal 1.]
Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Kjæledyr
Kjæledyr er tillatt mot et tillegg på PLN 50 per kjæledyr per natt
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer
Begrensninger gjelder. Vil du ha mer informasjon, kan du kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen
Barn og ekstrasenger
Barn er velkomne
1 barn, opptil 11 år, kan overnatte uten ekstra kostnader på rommet til foreldre eller foresatte dersom det bruker sengene som allerede finnes på rommet
Røyking
Røyking er ikke tillatt
Overnattingsstedets betalingsmåter
Viktig informasjon
Avgifter
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
Depositum: PLN 300 per overnattingsenhet per natt
Lokale myndigheter pålegger en avgift: PLN 3.46 per person, per natt
Rengjøringsgebyr: 250 PLN per overnattingsenhet, per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
Valgfrie tillegg
Parkering mot betaling i nærheten: PLN 90 per dag (10 meter unna)
Kjæledyravgift: PLN 50 per kjæledyr, per natt
Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
Viktig å vite
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt et kredittkort kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Om området
Denne leiligheten ligger i bydelen Gdansk sentrum i Gdańsk. Er par lokale attraksjoner er Nadbałtyckie kultursenter og Hewelianum sentrum, men hvis det heller er shopping som står på planen, kan du ta turen til Markedshallen og Madison kjøpesenter. Det nasjonale maritime museum i Gdańsk og Gdánsk verft er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Gdańsk