Hele leiligheten

Elite Apartments Joy Cosy Studio

Overnattingssted med 3.0 stjerner

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

6,0 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Leilighet – comfort

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 sovesofa (dobbel)
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – deluxe

  • Byutsikt
  • 44 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (dobbel)
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – superior

  • Byutsikt
  • 3 soverom
  • Plass til 8 personer
  • 2 queensize-senger og 2 sovesofaer (doble)
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Denne leiligheten ligger i bydelen Gdansk sentrum i Gdańsk. Et par lokale landemerker er Det gamle rådhuset i Gdánsk og Brama Zielona (Den grønne porten), mens Sopot strand og Tricity landskapspark kan friste med vakre naturomgivelser. Det nasjonale maritime museum i Gdańsk og Nadbałtyckie kultursenter er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Gdańsk
Se flere leiligheter i Gdansk
Kart
36 Podwale Przedmiejskie, Gdansk, Pomorskie, 80-824

Hva som finnes i nærheten

  • Det lange markedet
    Det lange markedet
    3 min gange - 0.3 km
  • Mariakirken
    Mariakirken
    6 min gange - 0.5 km
  • Gdańsk hovedrådhus
    Gdańsk hovedrådhus
    6 min gange - 0.5 km
  • Neptuns fontene
    Neptuns fontene
    6 min gange - 0.5 km
  • Det gamle rådhuset i Gdánsk
    Det gamle rådhuset i Gdánsk
    11 min gange - 1.0 km

Transport

  • Łódzka stasjon - 6 min kjøring
  • Gdańsk sentralstasjon - 18 min gange
  • Gdańsk (GDN-Lech Wałęsa) - 36 min kjøring

Restauranter

  • 107
    4 min gange
  • Hard Rock Cafe Gdańsk
    6 min gange
  • Pijana Wiśnia
    6 min gange
  • Pankejk
    6 min gange
  • Mojito
    6 min gange

Om dette overnattingsstedet

Elite Apartments Joy Cosy Studio

  • Leilighet nær Det gamle rådhuset i Gdánsk
  • Elite Apartments Joy Cosy Studio har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Elite Apartments Joy Cosy Studio byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • Badekar eller dusj, hårføner og toalettpapir
    • 26 tommers Flatskjerm-TV med kabel-TV
    • Garderobeskap, kjøleskap og oppvaskmaskin

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Kjøkkenutstyr
  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Oppvaskmaskin
  • Vannkoker

Soverom

  • 3 soverom
  • Sengetøy

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Toalettpapir

Underholdning

  • 26-tommers flatskjerm-TV med kabelkanaler

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Strykejern/-brett

Beliggenhet

  • Nær et outlet-kjøpesenter

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om nøkkelhenting. Boenheten har egen inngang
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 15.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Henting av nøkkel, egen inngang

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: PLN 300 per overnattingsenhet per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: PLN 3.46 per person, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt et kredittkort kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: 9571087163
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Elite Apartments Joy Cosy Studio?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Elite Apartments Joy Cosy Studio?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Elite Apartments Joy Cosy Studio?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00.

Når må man sjekke ut på Elite Apartments Joy Cosy Studio?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Elite Apartments Joy Cosy Studio?

Denne leiligheten ligger i Gdansk sentrum og 15 minutters gange unna Den kongelige vei og Det gamle rådhuset i Gdánsk. Dessuten ligger Det lange markedet og Gdańsk historiske museum kun 5 minutter unna. Gdańsk sentralstasjon ligger 18 minutters gange unna og Gdańsk Stocznia stasjon ligger 30 minutters gange unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Elite Apartments Joy Cosy Studio

6,0

7,0

Renhold
Rangering på 10 − Utmerket. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 2 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 2 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Linda

Likte: Renhold og annonsens korrekthet
Likte ikke: Innsjekking
Det var problem med incheckningen och lägenheten då det uppstått fel i kommunikationen. Boende var däremot väldigt fint och vi trivdes bra.
Bodde her 2 netter i april 2026
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Christian

Likte ikke: Kommunikasjon og annonsens korrekthet
Boende för 7 personer, fanns inte nog med glas, bestick till alla. Dåligt med köksredskap. Stenhårda sängar, 5cm madrasser. Röklukt i lgh efter föregående. Ligger bra och centralt, nära till butik
Bodde her 3 netter i juli 2026