Gapyeong Stay Again 67

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Uteplass
  • Grill

Romalternativer

Rom – basic, 1 soverom (A101)

  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng

Rom – basic, 1 soverom (A102)

  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng

Rom – basic, 1 soverom (A105)

  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng

Rom – basic, 1 soverom (A103)

  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng

Rom – basic, 1 soverom (A104)

  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng

Rom – basic, 1 soverom (B101)

  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng

Rom – basic, 1 soverom (B103)

  • 33 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng

Rom – basic, 1 soverom (B104)

  • 33 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng

Rom – basic, 1 soverom (B102)

  • 39 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 enkeltseng

Rom – basic, 1 soverom (B105(단독별채/복층))

  • 49 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Gapyeong Stay Again 67 ligger i Gapyeong. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Boseong Bowlingjang og Sudong nasjonale turistpark verdt et besøk, mens Nami øy og Yeoninsan provinspark kan friste med vakre naturomgivelser. Mongolia kulturby og Saemteo Yoowonji er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Gapyeong
Se flere pensjonater i Gapyeong
Kart
67, Dorau-gil, Sang-myeon, Gapyeong, Gyeonggi-do, 12443

Hva som finnes i nærheten

  • Namhansanseong provinspark
    Namhansanseong provinspark
    16 min kjøring - 14.3 km
  • Mongolia kulturby
    11 min kjøring - 9.4 km
  • Sudong nasjonale turistpark
    11 min kjøring - 9.4 km
  • Boseong Bowlingjang
    12 min kjøring - 6.7 km
  • Gapyeong Sledding Hills
    16 min kjøring - 12.9 km

Restauranter

  • 가평베네스트CC 클럽하우스
    6 min kjøring
  • 스타트하우스
    6 min kjøring
  • 소양강가든
    5 min kjøring
  • 바람이부네
    10 min kjøring
  • 나무소리
    14 min gange

Om dette overnattingsstedet

Gapyeong Stay Again 67

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Gapyeong Stay Again 67 har fasiliteter som terrasse og hage. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Griller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Gapyeong Stay Again 67 byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
  • Bad med badekar eller dusj

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Gapyeong Stay Again 67 basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Gapyeong Stay Again 67?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Gapyeong Stay Again 67?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Gapyeong Stay Again 67?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Gapyeong Stay Again 67?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Gapyeong Stay Again 67?

Dette pensjonatet ligger i Gapyeong, 4,8 kilometer unna Chungnyeongsan friluftsområde og 10 kilometer unna Boseong Bowlingjang og Sudong nasjonale turistpark. Dessuten ligger Mongolia kulturby og Saemteo Yoowonji 15 kilometer unna.