KHGM Kaiserhof Hotel GmbH

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

5,8 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Kjøkken
Den nåværende prisen er 871 kr
inkludert skatter og avgifter
6. nov.–7. nov.

Romalternativer

Dobbelt- eller tomannsrom – standard, ikke-røyk

  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 kingsize-senger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

KHGM Kaiserhof Hotel GmbH ligger i Fürstenwalde/Spree. Både Dahme-Heideseen naturpark og Binnendüne kan friste med vakre naturomgivelser, mens Saarow termalbad og Irrlandia er noen av attraksjonene i området. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Tennis Center Bad Saarow. Du kan også vurdere Burg Storkow for en skikkelig helaften. Se vår reiseguide til Fürstenwalde/Spree
Kart
Am Kaiserhof 1, Fürstenwalde/Spree, BB, 15517

Hva som finnes i nærheten

  • Liegewiese
    10 min kjøring - 6.6 km
  • Rauener Berge
    11 min kjøring - 6.0 km
  • strand nær Berkenbrück
    11 min kjøring - 8.6 km
  • Scharmützelbob
    11 min kjøring - 5.5 km
  • Steinhöfel slott
    13 min kjøring - 12.0 km

Transport

  • Fürstenwalde (Spree) stasjon - 8 min gange
  • Berlin (BER-Brandenburg) - 44 min kjøring

Restauranter

  • Extrawurst
    1 min gange
  • Schukurama
    2 min gange
  • McDonald's
    5 min kjøring
  • Die Bühne
    11 min kjøring
  • Herrlicher
    1 min gange

Om dette overnattingsstedet

KHGM Kaiserhof Hotel GmbH

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • KHGM Kaiserhof Hotel GmbH har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Romfasiliteter
  • Alle de 64 rommene kan skilte med fordeler i form av arbeidsområder for bærbar PC og klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og kjøkkenøy.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Massasjedusj og hårføner
    • Garderobeskap, felleskjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på KHGM Kaiserhof Hotel GmbH?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på KHGM Kaiserhof Hotel GmbH?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 871 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på KHGM Kaiserhof Hotel GmbH den 6. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på KHGM Kaiserhof Hotel GmbH?

KHGM Kaiserhof Hotel GmbH tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på KHGM Kaiserhof Hotel GmbH?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på KHGM Kaiserhof Hotel GmbH?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger KHGM Kaiserhof Hotel GmbH?

Dette hotellet ligger i Fürstenwalde/Spree og 5 kilometer unna Scharmützelbob, Rauener Berge og Liegewiese. Dessuten ligger Saarow termalbad og Arborafabula - Kletterwald Bad Saarow kun 10 kilometer unna. Fürstenwalde (Spree) stasjon ligger 8 minutters gange unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av KHGM Kaiserhof Hotel GmbH

5,8

6,8

Renhold

5,0

Fasiliteter

6,6

Personale og service

5,4

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 1 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 5 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 1 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 1 av totalt 8 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold
Ein Hotel, das ohne Personal funktioniert. Aber bitte nehmt die Bilder und den Service Frühstück aus der Beschreibung. Es gibt einen Bäcker in der nähe der schon um 6 Uhr öffnet.
Bodde her 2 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold og personale og service
.
Bodde her 1 natt i mai 2025
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Personale og service
Das Hotel liegt in einem „Ausländerviertel“ wo der Tag erst nachts beginnt (gut dafür kann das Hotel nichts, sollte man aber wissen). Die „Klimaanlage“ funktionierte nicht, im Kühlschrank war Schimmel und der Wasserhahn in der Dusche war undicht. In der Dusche war auch altes Duschbad drin (stand vielleicht noch von mehreren Vorbesitzern). Für unsere 1 Nacht die wir dort übernachtet haben war es ganz ok. (Für die Lautstärke nachts im Gang von anderen unhöflichen Besuchern kann das Hotel auch nichts.)
Bodde her 1 natt i august 2026
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte ikke: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Der manglede en dyne. Da den blev bragt til værelset, var det uden linned og en ubrugelig dyne med små klumper fjer. Der var ingen instant kaffe, der kunne bruges med kedlen.
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Das Zimmer, das wir bekommen haben, war nicht gereinigt und hat sehr unangenehm gerochen. Die angegebene 24/7-Hotline war nicht erreichbar. Deshalb waren wir gezwungen, um 3 Uhr morgens eine andere Unterkunft zu suchen. Sehr enttäuschende Erfahrung
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

wärmstens zu empfehlen

Rezeption nicht besetzt, Klimaanlage ohne Funktion aber in der Beschreibung angepriesen, Zimmer in der Sonne mit 31Grad im Zimmer Rechnung wurde nicht auf den von mir bezahlten Betrag sondern auf den, dem Hotel erstattetem Betrag ausgestellt.
Bodde her 1 natt i juni 2023
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Bodde her 1 natt i mars 2024