Apartment SEERÄUBER in a quiet location, balcony, only 300m to the green beach
Leilighet ved sjøen
Apartment SEERÄUBER in a quiet location, balcony, only 300m to the green beach har fasiliteter som hage og lekeplass. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
Denne leiligheten kan også friste med fordeler som
Bøker, filmbibliotek og røykfritt område
Spill
Romfasiliteter
Alle gjesterommene på Apartment SEERÄUBER in a quiet location, balcony, only 300m to the green beach byr på komfort i form av wi-fi (inkludert) og spisebord.
Her er noen ekstra fasiliteter:
Bad med dusj og hårføner
TV med kabel-TV/parabol og DVD-spiller
Balkong, utendørslys og kjøkken
Overnattingsstedets fasiliteter
Strand
Strand i nærheten
Internett
Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)
Parkering og transport
Parkering på stedet
Kjøkken
Brødrister
Kaffetrakter/tekoker
Kjøkkenutstyr
Kjøleskap
Komfyrtopp
Krydder
Mikrobølgeovn
Stekeovn
Vannkoker
Bespisning
Spisebord
Soverom
Soverom
Sovesofa
Bad
1 bad
Dusj
Hårføner
Såpe
Toalettpapir
Oppholdsområder
Spisebord
Underholdning
Bøker
DVD-spiller
Spill
Stereoanlegg
TV med kabel-/satellittkanaler
Videobibliotek
Utendørsområder
Balkong
Hage
Komfort
Oppvarming
Kjæledyr
Kjæledyrvennlig
Det er kun tillatt med hunder
Ett kjæledyr totalt
Tilgjengelighetstilpasning
Røykfritt overnattingssted
Beliggenhet
Nær en dyrehage
Nær et helse-/skjønnhetsspa
Nær sjøen
Ved vannet
Opplevelser
Fugletitting i nærheten
Hesteridning i nærheten
Naturvandringer i nærheten
Svømming i nærheten
Sykling i nærheten
Tur-/sykkelstier i nærheten
Turer med motorbåt i nærheten
Økoturer i nærheten
Sikkerhetstiltak
Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
Hage
Lignende overnattingssteder
NÆR STRANDEN * Rolig topplokalisering * MODERN * VAKKER BALKONI * OPPTIL 4 MENNESKE * ALLERGI PASSER
Friedrichskoog
NÆR STRANDEN * Rolig topplokalisering * MODERN * VAKKER BALKONI * OPPTIL 4 MENNESKE * ALLERGI PASSER
Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Kjæledyr
Kjæledyr er tillatt
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer
Hunder er de eneste kjæledyrene som er velkomne
Maksimalt 1
Barn og ekstrasenger
Barn er velkomne
Arrangementer
Ingen arrangementer tillatt
Røyking
Røyking er ikke tillatt
Viktig informasjon
Viktig å vite
Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.
Om området
Denne leiligheten ligger ved vannkanten i Friedrichskoog. Både Schleswig-Holstein Waddensee nasjonalpark og Wattenmeer kan friste med vakre naturomgivelser, mens Seehundstation Friedrichskoog og Phänomania Büsum er noen av attraksjonene i området. Området byr på vannaktiviteter som båtsport og svømming, men du kan også oppleve den flotte naturen gjennom turer til fots eller med sykkel og sykling. Se vår reiseguide til Friedrichskoog
Er det tillatt med kjæledyr på Apartment SEERÄUBER in a quiet location, balcony, only 300m to the green beach?
Ja, dette overnattingsstedet tillater hunder (maksimalt 1).
Hvor mye koster det å parkere på Apartment SEERÄUBER in a quiet location, balcony, only 300m to the green beach?
Overnattingsstedet har parkeringsplass.
Når kan man sjekke inn på Apartment SEERÄUBER in a quiet location, balcony, only 300m to the green beach?
Innsjekkingen begynner kl. 16.00.
Når må man sjekke ut på Apartment SEERÄUBER in a quiet location, balcony, only 300m to the green beach?
Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.
Hvor ligger Apartment SEERÄUBER in a quiet location, balcony, only 300m to the green beach?
Denne leiligheten ligger ved vannkanten og 10 minutters gange unna Friedrichskoog badestrand og Wattenmeer. Dessuten ligger Schleswig-Holstein Waddensee nasjonalpark og Seehundstation Friedrichskoog kun 5 kilometer unna.
Anmeldelser av Apartment SEERÄUBER in a quiet location, balcony, only 300m to the green beach