Beautiful Deluxe Queen Room

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert

Romalternativer

Dobbeltrom – familie

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Familiestudio

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Kart
2197 N Ocean Blvd, Fort Lauderdale, FL, 33305

Restauranter

  • McDonald's
    5 min kjøring
  • The Grill at The Grove Hugh Taylor Birch State Park
    4 min kjøring
  • Pollo Tropical
    4 min kjøring
  • Sicilian Oven
    4 min kjøring
  • Shake Shack
    6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Beautiful Deluxe Queen Room

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Beautiful Deluxe Queen Room har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Beautiful Deluxe Queen Room kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj og hårføner
    • Balkong eller terrasse, oppvarming og rengjøring på forespørsel

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 50+ mbps

Parkering og transport

  • Sikker parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Opplevelser

  • Utendørsbasseng

Gjestetjenester

  • Rengjøring på forespørsel

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettpapir

Mer

  • Oppvarming

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 21.00
Gebyr ved sen innsjekking: 75 USD for innsjekking mellom kl. 11.00 og kl. 14.00
Minstealder for innsjekking er 21 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene har tilgang til boenheten via en egen inngang
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Adgangskode, egen inngang

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Avgift for sen innsjekking: 75 USD for innsjekking mellom kl. 11.00 og kl. 14.00
  • Rengjøring er tilgjengelig mot en avgift

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort; ingen kontantbetalinger
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: DWE1625661
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Beautiful Deluxe Queen Room basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Beautiful Deluxe Queen Room?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Beautiful Deluxe Queen Room?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Beautiful Deluxe Queen Room?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 21.00. Sen innsjekking er tilgjengelig fra kl. 11.00 til kl. 14.00 mot et gebyr på USD 75.

Når må man sjekke ut på Beautiful Deluxe Queen Room?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.