Hele ferieboligen

Vibe Villa Bali

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av Vibe Villa Bali

Uklassifisert bilde, 1 av 37, knapp
Uklassifisert bilde, 2 av 37, knapp
Uklassifisert bilde, 3 av 37, knapp
Uklassifisert bilde, 4 av 37, knapp
Uklassifisert bilde, 5 av 37, knapp

Hele ferieboligen

Plass til 3 personer70.0 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Uteplass

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Vibe Villa Bali

  • Villa nær Sanur-stranden
  • Vibe Villa Bali har fasiliteter som terrasse og hage. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Tur-/billettassistanse, røykfritt område og concierge-tjenester
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Vibe Villa Bali kan friste med komfort som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
  • 55 tommers smart-TV med digital-TV

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i villaen: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Soverom

  • 2 soverom
  • Sengetøy

Underholdning

  • 55-tommers smart-TV med digitalkanaler

Utendørsområder

  • Hage
  • Terrasse

Kjæledyr

  • Kjæledyr og servicedyr er ikke tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Concierge-tjenester
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Safe
  • Virtuell resepsjon

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • Hage

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om nøkkelhenting. Verten tar imot gjestene ved ankomst
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Verten tar imot gjestene ved ankomst, henting av nøkkel

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

MastercardVisa

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort; ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: 1705250017986, 55193
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Om området

Denne villaen ligger i bydelen Sanur i Denpasar. Seminyak plass og Eat-gaten er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Sanur-stranden og Legian-stranden. Waterbom Bali og Bali hav- og safaripark er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Denpasar
Se flere villaer i Denpasar
Kart
Jl. Tukad Nyali, Denpasar Selatan, Kota Denpasar, Bali, 80266

Hva som finnes i nærheten

  • Matahari Terbit strand
    Matahari Terbit strand
    4 min kjøring - 2.7 km
  • Sanur-stranden
    Sanur-stranden
    4 min kjøring - 2.3 km
  • Sindhu-stranden
    Sindhu-stranden
    4 min kjøring - 2.3 km
  • Sanur nattmarked
    18 min gange - 1.5 km
  • Sanur marina
    4 min kjøring - 3.0 km

Transport

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 37 min kjøring

Restauranter

  • Circle K
    13 min gange
  • Goddes Bakery
    9 min gange
  • Warung D’carik Soeper
    2 min gange
  • Martabak Telor Taman CK
    6 min gange
  • Dapoer Omaemy
    3 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Vibe Villa Bali basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Vibe Villa Bali?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Vibe Villa Bali?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Vibe Villa Bali?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Vibe Villa Bali?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Vibe Villa Bali?

Denne villaen ligger i Sanur og 2 kilometer unna Sanur marina og Sanur-stranden. Dessuten ligger Sanur nattmarked og Matahari Terbit strand kun 2 kilometer unna.

Anmeldelser av Vibe Villa Bali