Cening Ayu Sanur

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,8 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Aircondition
  • Frokost
  • Vaskeri
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 408 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Se hvilke fordeler du får med VIP Access

Få mer som medlem

  • Nå Silver-nivå eller høyere for å spare minst 15 % på utvalgte VIP Access-overnattingssteder
  • Opplev enestående kvalitet og service
  • Få en fordel under oppholdet på utvalgte overnattingssteder pluss oppgradering av rom inkludert, tidlig innsjekking og sen utsjekking ved tilgjengelighet

Romalternativer

Rom – superior, adgang til basseng

  • 34 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Cening Ayu Sanur ligger i bydelen Sanur i Denpasar. Beachwalk kjøpesenter og Eat-gaten er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Sanur-stranden og Kuta strand. Waterbom Bali og Bali hav- og safaripark er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Denpasar
Se flere gjestehus i Denpasar
Kart
29 Jl. Bumi Ayu, Denpasar, Bali, 80228

Hva som finnes i nærheten

  • Sanur-stranden
    Sanur-stranden
    15 min gange - 1.3 km
  • Mertasari-stranden
    Mertasari-stranden
    18 min gange - 1.6 km
  • Hardy's supermarked
    10 min gange - 0.9 km
  • Semawang Beach
    16 min gange - 1.4 km
  • Sanur nattmarked
    19 min gange - 1.7 km

Transport

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 39 min kjøring

Restauranter

  • Brasserie Republique
    10 min gange
  • Warung Oldbrick
    6 min gange
  • Café Batu Jimbar
  • White Orchid - a Taste of Asia SANUR
    9 min gange
  • Luca Bali
    8 min gange

Om dette overnattingsstedet

Cening Ayu Sanur

  • Gjestehus nær Sanur-stranden
  • Du kan se frem til fasiliteter som terrasse, hage og renseri-/vaskeritjenester på Cening Ayu Sanur. Gjestene får tilgang til wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Utendørsbasseng med solsenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Kontinental frokost (mot betaling), flyplasstransport (mot betaling) og hurtigutsjekking
    • Hurtiginnsjekking, røykfritt område og bagasjeoppbevaring
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Cening Ayu Sanur kan skilte med goder i form av arbeidsområder for bærbar PC og klimaanlegg samt fasiliteter som minibar og flaskevann (inkludert).
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Dusj og toalettartikler (inkludert)
    • LCD-TV med kabel-TV
    • Privat hage, daglig rengjøring og skrivebord

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen hele døgnet (mot betaling)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Kontinental frokost serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 og koster IDR 75 000 for voksne og IDR 50 000 for barn

Opplevelser

  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Utendørs

  • Hage
  • Solsenger ved bassenget
  • Terrasse

Spa

  • Behandlingsrom for par
  • Massasje på rommet

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Mer

  • 1 bygning
  • 1 etasje
  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir

Underholdning

  • LCD-TV med kabelkanaler

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)
  • Minibar

Mer

  • Air conditioning
  • Arbeidsområde for laptop
  • Skrivebord

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst
Hurtiginnsjekking tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.30
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
Hurtigutsjekking tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 48 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Oppussing og stenging

I henhold til lokale regelverk, må alle besøkende oppholde seg innendørs på overnattingsstedet under Stillhetens dag/Nyepi i et helt døgn (fra kl. 06.00). Stillhetens dag er en bevegelig helligdag som kommer i mars eller april. Det vil ikke være mulig å sjekke inn eller ut denne dagen. Ngurah Rai lufthavn (Bali internasjonale flyplass) er også stengt denne dagen.

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Pris for kontinental frokost: ca. IDR 75000 for voksne og IDR 50000 for barn
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 250000 IDR (én vei)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: 1802260110176, 55130
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Cening Ayu Sanur basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Cening Ayu Sanur?

Per 28. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 408 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Cening Ayu Sanur den 27. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Cening Ayu Sanur?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Cening Ayu Sanur?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Cening Ayu Sanur?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Cening Ayu Sanur?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.30.

Tilbyr Cening Ayu Sanur transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport. Du må betale IDR 250000 per kjøretøy.

Hvor ligger Cening Ayu Sanur?

Dette gjestehuset ligger i Sanur og 15 minutters gange unna Hardy's supermarked og Sanur-stranden. Dessuten ligger Mertasari-stranden og Semawang Beach kun 2 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.