Hele ferieboligen

House - Sleeps 6 - Parking - Central Location

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av House - Sleeps 6 - Parking - Central Location

Rom
Rom
Rom
Rom
Rom

Anmeldelser

2,0 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

House - Sleeps 6 - Parking - Central Location

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • House - Sleeps 6 - Parking - Central Location har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på House - Sleeps 6 - Parking - Central Location kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • Bad med dusj
    • Kjøkken, kjøleskap og mikrobølgeovn

Lignende overnattingssteder

Om området

House - Sleeps 6 - Parking - Central Location ligger i Darlington. Et par lokale landemerker er Raby Castle og Preston Park, mens Darlington Railway Centre and Museum (jernbanemuseum) og Adventure Point er noen av attraksjonene i området. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på The Darlington Arena eller Croft Circuit. Se vår reiseguide til Darlington
Se flere ferieboliger i Darlington
Kart
Darlington, ENG

Hva som finnes i nærheten

  • Yorkshire Dales nasjonalpark
    Yorkshire Dales nasjonalpark
    29 min kjøring - 29.2 km
  • Darlington Civic Theatre
    19 min gange - 1.7 km
  • St Cuthbert Church (kirke)
    3 min kjøring - 1.7 km
  • The Darlington Arena
    3 min kjøring - 2.3 km
  • Rockliffe Hotel Spa
    9 min kjøring - 6.9 km

Transport

  • Darlington Station - 19 min gange
  • Durham (MME-Tees Valley) - 22 min kjøring

Restauranter

  • Greggs
    11 min gange
  • Costa Coffee
    16 min gange
  • KFC
    16 min gange
  • Costa Coffee
    18 min gange
  • Copper Beech Hotel
    16 min gange

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på House - Sleeps 6 - Parking - Central Location?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på House - Sleeps 6 - Parking - Central Location?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på House - Sleeps 6 - Parking - Central Location?

Innsjekkingen varer til kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på House - Sleeps 6 - Parking - Central Location?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger House - Sleeps 6 - Parking - Central Location?

Feriebolig ligger i Darlington og 2 kilometer unna Darlington Civic Theatre, St Cuthbert Church (kirke) og The Darlington Arena. Dessuten ligger Raby Castle og Adventure Point kun 3 kilometer unna. Darlington Station ligger 19 minutters gange unna.

Anmeldelser

2,0