Hele ferieboligen

Perlago Comfortable Holiday Residence

Bildegalleri av Perlago Comfortable Holiday Residence

Basseng
Basseng
Eksteriør
Rom
Bad

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Inkludert parkering
  • Uteplass

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Perlago Comfortable Holiday Residence

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Perlago Comfortable Holiday Residence har fasiliteter som terrasse og hage.
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
  • Oppvaskmaskin, komfyr og vaskemaskin/tørketrommel

Lignende overnattingssteder

Om området

denne ferieboligen ligger i Costermano sul Garda. Et par lokale landemerker er Nonii Arrii romerske villa og Vittoriale degli Italiani, mens Ca degli Ulivi golfklubb og Jungle Adventure Park kan friste med morsomme aktiviteter. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Gym Garda Fitness & Pilates eller Claudio Lana Professional Surf Center. Se vår reiseguide til Costermano sul Garda
Se flere ferieboliger i Costermano sul Garda
Kart
Costermano sul Garda, VR

Hva som finnes i nærheten

  • Lagarina-dalen
    Lagarina-dalen
    14 min gange - 1.2 km
  • Gardaland
    Gardaland
    30 min kjøring - 27.2 km
  • Porta Nuova
    Porta Nuova
    38 min kjøring - 42.4 km
  • Verona arena
    Verona arena
    44 min kjøring - 44.5 km
  • Julies hus
    Julies hus
    45 min kjøring - 45.2 km

Transport

  • Sommacampagna-Sona jernbanestasjon - 25 min kjøring
  • Valerio Catullo flyplass (VRN) - 38 min kjøring

Restauranter

  • Bar Prince
    4 min kjøring
  • La Lanterna
    7 min kjøring
  • La Dolce Vita
    5 min kjøring
  • Trattoria El Brol
    7 min gange
  • Pizzeria Le Tavernette
    6 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Perlago Comfortable Holiday Residence basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Perlago Comfortable Holiday Residence?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Perlago Comfortable Holiday Residence?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Perlago Comfortable Holiday Residence?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Perlago Comfortable Holiday Residence?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Perlago Comfortable Holiday Residence?

Feriebolig ligger i Costermano sul Garda, 1 kilometer unna Lagarina-dalen og 5 kilometer unna Ca degli Ulivi golfklubb og Jungle Adventure Park. Est Garda - Vela Etica ligger 4,9 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.