Hele leiligheten

Apartment in Empuriabrava Near Sandy Beach

Overnattingsstedets klasse: 2.5

Bildegalleri av Apartment in Empuriabrava Near Sandy Beach

Basseng
Utendørsservering
Eksteriør
Rom
Utendørsservering

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Aircondition

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Apartment in Empuriabrava Near Sandy Beach

  • Leilighet nær Roses strand
  • Apartment in Empuriabrava Near Sandy Beach kan friste med blant annet terrasse.
  • Denne leiligheten kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Apartment in Empuriabrava Near Sandy Beach byr på komfort i form av klimaanlegg.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
  • Vaskemaskin/tørketrommel og strykejern/-brett

Lignende overnattingssteder

Om området

denne leiligheten ligger i Empuriabrava. Et par kulturelle høydepunkter er Ecomuseu Farinera de Castelló d'Empúries og Roses-citadellet, mens Santa Maria de Castello D'Empuries og Castillo de la Trinidad er noen av landemerkene i området. Minigolf Carmanso og Windoor Real Fly er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Empuriabrava
Se flere leiligheter i Empuriabrava
Kart
Castello d'Empuries, Catalonia

Hva som finnes i nærheten

  • Cap de Creus
    Cap de Creus
    1 min gange - 0.0 km
  • Platja d'Empuriabrava
    3 min gange - 0.3 km
  • Platja de la Rubina
    13 min gange - 1.1 km
  • Petita Beach
    13 min gange - 1.1 km
  • Minigolf Carmanso
    14 min gange - 1.2 km

Transport

  • Vilajuïga stasjon - 18 min kjøring
  • Girona (GRO-Costa Brava) - 54 min kjøring

Restauranter

  • Restaurante Capitan
    9 min gange
  • Ams Restaurant
    9 min gange
  • Enjoy It
    12 min gange
  • La Tagliatella Empuriabrava
    10 min gange
  • Pura Brasa Empuriabrava
    6 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Apartment in Empuriabrava Near Sandy Beach basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Apartment in Empuriabrava Near Sandy Beach?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Apartment in Empuriabrava Near Sandy Beach?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Hvor ligger Apartment in Empuriabrava Near Sandy Beach?

Denne leiligheten ligger i Empuriabrava og 10 minutters gange unna Cap de Creus og Platja d'Empuriabrava. Dessuten ligger Minigolf Carmanso og Platja de la Rubina kun 3 kilometer unna.