Hele leiligheten·Privat vert

Moroccan Penthouse

Overnattingsstedets klasse: 2.5

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 2 331 kr
inkludert skatter og avgifter
28. okt.–29. okt.

Romalternativer

Loftsleilighet

  • Byutsikt
  • 4 soverom
  • Plass til 8 personer
  • 3 queensize-senger, 1 dobbeltseng og 2 sovesofaer (enkle)

Loftsleilighet – deluxe

  • 4 soverom
  • Plass til 9 personer
  • 1 kingsize-seng og 3 queensize-senger

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Denne leiligheten ligger i bydelen Anfa i Casablanca. Et par kulturelle høydepunkter er Villa des Arts og Abderrahman Slaoui Foundation Museum, mens Complex Cultural Sidi Belyout og Sidi Maarouf kultursenter er noen av attraksjonene i området. Se vår reiseguide til Casablanca
Se flere leiligheter i Casablanca
Kart
48 Bd Abdellatif Ben Kaddour, Casablanca, Casablanca, 20050

Hva som finnes i nærheten

  • Hassan II-moskeen
    Hassan II-moskeen
    4 min kjøring - 2.6 km
  • Place Mohammed V
    Place Mohammed V
    4 min kjøring - 2.2 km
  • Casablanca Twin Towers
    13 min gange - 1.1 km
  • Twin Center kjøpesenter
    13 min gange - 1.1 km
  • Boulevard de la Corniche
    17 min gange - 1.4 km

Transport

  • Les Hopitaux stasjon - 2 min kjøring
  • Casablanca Mers Sultan stasjon - 6 min kjøring
  • Casablanca (CMN-Mohammed V) - 39 min kjøring

Restauranter

  • % Arabica
    5 min gange
  • Espresso Lab
    7 min gange
  • Restaurant Verrierre
    5 min gange
  • Barn's
    7 min gange
  • Pepe Luis
    6 min gange

Om dette overnattingsstedet

Moroccan Penthouse

  • Leilighet nær Hassan II-moskeen
  • Moroccan Penthouse har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Bagasjeoppbevaring, concierge-tjenester og døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Moroccan Penthouse kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
  • Hårføner og sjampo

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Moroccan Penthouse?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Moroccan Penthouse?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 2 331 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Moroccan Penthouse den 28. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Moroccan Penthouse?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Moroccan Penthouse?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 14.00.

Når må man sjekke ut på Moroccan Penthouse?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.30.

Hvor ligger Moroccan Penthouse?

Denne leiligheten ligger i Anfa og 15 minutters gange unna Casablanca Twin Towers og Twin Center kjøpesenter. Dessuten ligger Villa des Arts og Boulevard de la Corniche kun 2 kilometer unna. Avenue Hassan II stasjon ligger 25 minutters gange unna og Les Hopitaux stasjon ligger 29 minutters gange unna.