Hele leiligheten

1 Sterling Court City Center

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Bildegalleri av 1 Sterling Court City Center

Oppholdsområde
Eksteriør
Rom
Bad
Oppholdsområde

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Vaskemaskin
  • Wi-fi inkludert
  • Uteplass

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

1 Sterling Court City Center

  • Leilighet nær Canterbury Cathedral (katedral)
  • 1 Sterling Court City Center har fasiliteter som terrasse og hage. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette er noen andre fordeler:
  • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på 1 Sterling Court City Center byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Bad med kombinert dusj/badekar og toalettartikler (inkludert)
    • Flatskjerm-TV med digital-TV
    • Garderobeskap, kjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Om området

denne leiligheten ligger i Canterbury. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Canterbury Golf Club og Chestfield Golf Club verdt et besøk, mens West Blean & Thornden Woods og Kent Downs kan friste med vakre naturomgivelser. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på St. Lawrence Ground (stadion) eller BMX Track Herne Bay. Se vår reiseguide til Canterbury
Se flere leiligheter i Canterbury
Kart
Pound Lane 1, Sterling Court, Canterbury, England, CT1 2HY

Hva som finnes i nærheten

  • Westgate hager
    Westgate hager
    1 min gange - 0.2 km
  • Marlowe Theatre (teater)
    Marlowe Theatre (teater)
    3 min gange - 0.3 km
  • Canterbury Cathedral (katedral)
    Canterbury Cathedral (katedral)
    7 min gange - 0.7 km
  • University of Kent (universitet)
    University of Kent (universitet)
    15 min gange - 1.3 km
  • Canterbury Christ Church University (universitet)
    12 min gange - 1.0 km

Transport

  • Canterbury West Station - 6 min gange
  • London (SEN-Southend) - 110 min kjøring

Restauranter

  • The West Gate Inn (Wetherspoon)
    2 min gange
  • The Old Weavers House
    5 min gange
  • Cafe des Amis du Mexique
    2 min gange
  • Black Griffin
    3 min gange
  • Curzon Canterbury
    2 min gange

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på 1 Sterling Court City Center?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på 1 Sterling Court City Center?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på 1 Sterling Court City Center?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00.

Når må man sjekke ut på 1 Sterling Court City Center?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger 1 Sterling Court City Center?

Denne leiligheten ligger i Canterbury og 10 minutters gange unna Westgate hager og tårn og Canterbury Cathedral (katedral). Westgate hager og Sidney Cooper Gallery ligger like i nærheten. Canterbury West Station ligger 6 minutters gange unna og Canterbury East Station ligger 15 minutters gange unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.