Van Phat Riverside Hotel

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,2 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Spa
  • Inkludert parkering
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 401 kr
inkludert skatter og avgifter
1. nov.–2. nov.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 8 av 8 rom

Tomannsrom – superior, 2 enkeltsenger, byutsikt

9,4 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Tomannsrom – deluxe, elveutsikt

  • Elveutsikt
  • 32 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Suite – executive, elveutsikt

  • Elveutsikt
  • 60 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – junior (Suite)

  • Byutsikt
  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom (Oriental Suite)

  • Elveutsikt
  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Dobbeltrom – superior, 1 kingsize-seng, byutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Tremannsrom – superior

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 enkeltseng

Dobbeltrom – president

  • Elveutsikt
  • 120 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Van Phat Riverside Hotel ligger ved vannkanten i bydelen Cai Khe, med forbindelse til kongressenteret. Et par kulturelle høydepunkter er Ho Chi Minh-museet og Can Tho-museet, mens Can Tho havn og Xóm Chài fergeterminal kan friste med morsomme aktiviteter. Se vår reiseguide til Can Tho kommune
Kart
02 Nguyen Van Cu (Con Khuong), Ward Cai Khe, Ninh Kieu District, Can Tho

Hva som finnes i nærheten

  • Cai Khe Trade Center
    5 min kjøring - 3.1 km
  • Can Tho flytende marked
    7 min kjøring - 3.8 km
  • Ninh Kieu-parken
    8 min kjøring - 4.2 km
  • Ninh Kieu-kaien - Can Tho
    8 min kjøring - 4.2 km
  • Can Tho havn
    8 min kjøring - 4.2 km

Transport

  • Can Tho internasjonale lufthavn (VCA) - 18 min kjøring

Restauranter

  • Út Sóc Trăng Idol Live Tiktok
    3 min kjøring
  • Hải Sản Biển Đông
    4 min kjøring
  • Vườn Nướng Hàn Quốc
    11 min gange
  • Van Phat Riverside
    2 min gange
  • Karaoke Queen
    4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Van Phat Riverside Hotel

  • Hotell med eksklusiv stil og familievennlig profil nær konferansesenteret
  • Velger du Van Phat Riverside Hotel, kan du dra nytte av fasiliteter som frokostbuffé (inkludert), båthavn og hage. Skjem bort deg selv i spaet med refleksologi, massasje med varme steiner og kroppsbehandlinger. Stedets restaurant, Nhà Hàng Bờ Sông, serverer frokost, lunsj og middag. I tillegg til fasiliteter som lekeplass og renseri-/vaskeritjenester får gjestene tilgang til wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Utendørsbasseng og barnebasseng med solsenger og parasoller
    • Selvbetjent parkering (inkludert) og betjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), hurtigutsjekking og hurtiginnsjekking
    • Hotelltjener/pikkolo, vestibyle og TV i lobbyen
  • Romfasiliteter
  • Alle de 111 rommene byr på fordeler i form av sengetøy av topp kvalitet og klimaanlegg samt fasiliteter som safe og lydisolering.
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Te/pulverkaffe (inkludert) og vannkoker
    • Bad med designertoalettartikler og bidé
    • 32 tommers LCD-TV med kabel-TV
    • Garderobeskap, kjøleskap og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Van Phat Riverside Hotel basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng. Bassenget er tilgjengelig døgnet rundt.

Hvor mye koster det å bo på Van Phat Riverside Hotel?

Per 25. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 401 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Van Phat Riverside Hotel den 1. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Van Phat Riverside Hotel?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Van Phat Riverside Hotel?

Ubetjent parkering og betjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Van Phat Riverside Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Van Phat Riverside Hotel?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Van Phat Riverside Hotel transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport.

Hvor ligger Van Phat Riverside Hotel?

Dette hotellet er familievennlig og ligger ved elvepromenaden i Can Tho kommune og 5 kilometer unna Cai Khe Trade Center, Can Tho flytende marked og Tay Do nattmarked. Dessuten ligger Ho Chi Minh-museet og Can Tho havn kun 5 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Van Phat Riverside Hotel

8,2

Veldig bra

8,4

Renhold

7,4

Beliggenheten

8,8

Personale og service

8,2

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 24 av totalt 56 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 18 av totalt 56 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 7 av totalt 56 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 5 av totalt 56 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 2 av totalt 56 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good hotel.
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent room condition Friendly staff Very enjoyed our stay Would stay again.
Bodde her 1 natt i mai 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Would Stay again nice vibe

What a amazing place little bit out of the way but a charming place couple of options for dining at Motel food very nice weather snack or meal and well priced Make sure you add breakfast buffet to your stay it is magnificent wide choice totally enjoyed
Magnificent entry
With warm greetings from staff
Room clean fresh cool bathroom spotless
Buffet was huge  wide range of choices
Bodde her 3 netter i oktober 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Room very clean and good buffet breakfast.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
The room was spotless and the staff super friendly and halpfull
Bodde her 2 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
I would recommend this hotel staffs so friendly and helpful riverside restaurant best views hospitality exceptional but quite far city centre limited transportation
Bodde her 2 netter i januar 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
It was clean, quiet and safe
Bodde her 2 netter i desember 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Nice place to stay. Sound proofing should be better.
Bodde her 1 natt i august 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Very clean, staff is friendly and helpful. I did have trouble finding someone who speaks English but that’s to be expected and google translate works
Bodde her 2 netter i januar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold og personale og service
Good
Bodde her 2 netter i mars 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Thomas Tran

Luxury clean room. Friendly and helpful staff
Bodde her 1 natt i februar 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good
Bodde her 2 netter i september 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Goood
Bodde her 1 natt i oktober 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Awesome
Bodde her 2 netter i november 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Great value for money

Great rooms. Pool and gym are on the small side. Room service menu is extremely limited. Water pressure is great. All in all great value for money when staying at Van Phat Riverside Hotel in Can Tho.
Bodde her 1 natt i januar 2024
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte: Personale og service
오래된 호텔이라 사진에서 보여주는것과 차이가 컷습니다. 조식은 도저히 먹을 수가 없었어요.
Bodde her 3 netter i august 2024
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Excellent

La chambre que nous avons eu était entièrement rénovée, vue sur le Mékong. La chambre était très propre et le lit super confortable avec des oreillers parfaites. La piscine est grande, on a bien aimé avec la chaleur qu il y avait. C est vrai une l hôtel est un peu isolé mais nous avions la paix. C est facile de se déplacer à pied si vous avez de bonne jambes sinon, il y a le taxi
Bodde her 3 netter i februar 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Everything was fine but not great. Comfortable. Room service food was not very good.
Bodde her 4 netter i april 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og romkomfort

Clean and good breakfast

The entrance is hard to find at night time. Hot water took about 10 min to get hot. The room is big and clean. Breakfast is a lot of choices.
Bodde her 1 natt i oktober 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
New
Bodde her 1 natt i mars 2023
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Ok
Bodde her 2 netter i juni 2023
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Kunne være bedre - langt fra centrum

Et typisk konferance-hotel. Ligger relativt langt væk fra hvor det sker. Der er 3 til 5 km. Indtil centrum. Mange fester, høj musik. Men deres reception og morgenmad et super god. Restauranten riverside er dyr, dårlig og den værste restaurant vi har besøgt i vietnam. Vi lejede en knallert til at komme frem og tilbage til byen.
Bodde her 3 netter i februar 2023
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte: Personale og service
Likte ikke: Overnattingsstedets bygg og tilstand
Poor sound insulation. Could not sleep due to the noise from next door.
Bodde her 3 netter i juli 2023
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Just ok

The front desk was nice and helpful. The room was kinda clean and kinda comfortable. The breakfast was just ok. The biggest problem was that the hotel is away from downtown and you will get just as good value if you move to center city as I did after 1 day.
Bodde her 1 natt i januar 2020
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
リーズナブルでコストパフォーマンスの高いホテルだと思います。ベトナム語は話せず簡単な英語しか分かりませんが特に不自由なく過ごせました。
Bodde her 3 netter i desember 2019