Hele leiligheten

Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD

Overnattingsstedets klasse: 2.5

Bildegalleri av Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD

Eget kjøkken
Oppholdsrom
Basseng
Balkong
Eget kjøkken

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Inkludert parkering
  • Aircondition

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD

  • Leilighet nær Roma Street Parkland
  • Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD ligger i nærheten av Suncorp Stadium og har mye å by på.
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område og heis
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD kan friste med komfort i form av klimaanlegg.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Vaskemaskin/tørketrommel og strykejern/-brett
    • Garderobeskap, digital-TV og oppvarming

Lignende overnattingssteder

Om området

Denne leiligheten ligger i bydelen Kelvin Grove i Brisbane. Roma Street Parkland og South Bank Parklands er verdt et besøk hvis du vil oppleve vakre naturomgivelser, men hvis du heller vil få med deg noen av områdets populære attraksjoner, kan du ta turen til Brisbane Showgrounds og Queensland Performing Arts Centre. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp, bør du se om det skjer noe spennende på Suncorp Stadium eller The Gabba. Se vår reiseguide til Brisbane
Se flere leiligheter i Brisbane
Kart
Brisbane, QLD

Hva som finnes i nærheten

  • Roma Street Parkland
    Roma Street Parkland
    14 min gange - 1.2 km
  • QUT Kelvin Grove Campus
    1 min gange - 0.1 km
  • Caxton Street
    19 min gange - 1.6 km
  • Suncorp Stadium
    2 min kjøring - 1.6 km
  • XXXX Brewery
    2 min kjøring - 1.9 km

Transport

  • Milton stasjon - 3 min kjøring
  • Brisbane flyplass (BNE) - 21 min kjøring

Restauranter

  • Gramps Cafe
    13 min gange
  • Red Rooster
    4 min gange
  • The Menagerie
    5 min gange
  • Siam Spice
    4 min gange
  • Red Ocean Seafoods
    12 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00.

Når må man sjekke ut på Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD?

Denne leiligheten ligger i Kelvin Grove og 15 minutters gange unna QUT Kelvin Grove Campus og Roma Street Parkland. Dessuten ligger Suncorp Stadium og Royal Brisbane & Women's Hospital kun 2 kilometer unna. Roma Street stasjon ligger 25 minutters gange unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Central Cosy 2-bed With Pool and Near QUT & CBD

9,0

Fantastisk

9,0

Renhold
Rangering på 10 − Utmerket. 1 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 1 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 2 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Great apartment. Very convenient location. Clean. Accessible. We had some problems with the basin plugs in both bathrooms, but that didn't detract from our stay. We'd love to use this accommodation again.
Bodde her 3 netter i april 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, innsjekking og annonsens korrekthet
Bodde her 4 netter i april 2026