True Lovers Knot
Overnattingsstedets klasse: 2
Velg datoer for å se priser
Anmeldelser
7,87,8 av 10 –
Bra
Populære fasiliteter
- Inkludert frokost
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Bar
- Rengjøring
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Dobbeltrom – deluxe
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
True Lovers Knot ligger i Blandford Forum. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Poole havn og Ashley Wood golfklubb verdt et besøk, mens Dorset National Landscape og Cranborne Chase and the West Wiltshire Downs kan friste med vakre naturomgivelser. Blandford Leisure Centre og Wimborne modellby er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Blandford Forum
Se flere vertshus i Blandford Forum
True Lovers Knot, Tarrant Keyneston, Blandford Forum, England, DT11 9JE
Hva som finnes i nærheten
Cranborne Chase and the West Wiltshire Downs1 min gange - 0.0 km
Poole havn29 min kjøring - 24.8 km
New Forest National Park34 min kjøring - 33.1 km
Bournemouth Beach (strand)42 min kjøring - 28.8 km
Durdle Door56 min kjøring - 42.9 km
Transport
- Dorchester Moreton Station - 24 min kjøring
- Bournemouth (BOH-Bournemouth internasjonale flyplass) - 30 min kjøring
Restauranter
- World's End10 min kjøring
- The Happy Farmer Cafe11 min kjøring
- Reeve the Baker7 min kjøring
- Domino's Pizza7 min kjøring
- The Greyhound Pub6 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
True Lovers Knot
- Utvalgte fasiliteter og tjenester
- True Lovers Knot har fasiliteter som frokost (inkludert) og bar. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
- Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
- Røykfritt område
- Romfasiliteter
- Alle gjesterommene på True Lovers Knot kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
- Her er noen flere romfasiliteter:
- Te/pulverkaffe (inkludert) og vannkoker
- Oppvarming og daglig rengjøring
Lignende overnattingssteder

The Anvil Inn
Blandford Forum
The Anvil Inn
Blandford Forum
- Inkludert frokost
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.0 av 10, Fantastisk, 160 anmeldelser
9,0
Fantastisk
160 anmeldelser
Prisen er 810 kr
810 kr
inkludert skatter og avgifter
8. nov.–9. nov.

The Charlton Inn
Blandford Forum
The Charlton Inn
Blandford Forum
- Kjæledyrvennlig
- Inkludert parkering
- Restaurant
- Bar
8.0 av 10, Veldig bra, 284 anmeldelser
8,0
Veldig bra
284 anmeldelser
Prisen er 1 188 kr
1 188 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Manston Guest House
Sturminster Newton
Manston Guest House
Sturminster Newton
- Inkludert parkering
- Frokost
9.6 av 10, Suverent, 125 anmeldelser
9,6
Suverent
125 anmeldelser
Prisen er 1 125 kr
1 125 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

The Frampton Arms
Dorchester
The Frampton Arms
Dorchester
- Inkludert frokost
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.2 av 10, Fantastisk, 658 anmeldelser
9,2
Fantastisk
658 anmeldelser
Prisen er 741 kr
741 kr
inkludert skatter og avgifter
1. nov.–2. nov.

The Hunters Moon
Sherborne
The Hunters Moon
Sherborne
- Inkludert parkering
- Restaurant
- Frokost
- Bar
9.0 av 10, Fantastisk, 395 anmeldelser
9,0
Fantastisk
395 anmeldelser
Prisen er 1 125 kr
1 125 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Half Moon, Sherborne by Marston's Inns
Sherborne
Half Moon, Sherborne by Marston's Inns
Sherborne
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Frokost
7.8 av 10, Bra, 257 anmeldelser
7,8
Bra
257 anmeldelser
Prisen er 690 kr
690 kr
inkludert skatter og avgifter
1. nov.–2. nov.

Travelodge Christchurch
Christchurch
Travelodge Christchurch
Christchurch
- Frokost
- Parkering
7.4 av 10, Bra, 44 anmeldelser
7,4
Bra
44 anmeldelser
Prisen er 416 kr
416 kr
inkludert skatter og avgifter
22. nov.–23. nov.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på True Lovers Knot?
Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.
Hvor mye koster det å parkere på True Lovers Knot?
True Lovers Knot tilbyr ikke parkering.
Hvor ligger True Lovers Knot?
Dette gjestgiveriet ligger i Blandford Forum, 3,1 kilometer unna Ashley Wood golfklubb og 10 kilometer unna Royal Signals Museum og Blandford Forum Town Museum. Dessuten ligger White Mill og Kingston Lacy House kun 10 kilometer unna.
Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?
Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.
Anmeldelser
7,8