Lourdes

Belo Horizonte

Lourdes
Lourdes
Lourdes
Lourdes
Lourdes

Bo nær populære severdigheter i Lourdes


De mest populære hotellene i Lourdes

Mercure Belo Horizonte Lourdes Hotel

Mercure Belo Horizonte Lourdes Hotel

3.5 out of 5
Avenida do Contorno, 7315 - Lourdes Belo Horizonte MG
Prisen er 657 kr per natt fra 25. okt. til 26. okt.
657 kr
25. okt.–26. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet under turen til Belo Horizonte. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), frokost (mot betaling) og romservice ...
8,6/10 Utmerket! (1 027 anmeldelser)
"The hotel is nice and centrally placed in Belo Horizonte. Taxi available at the entrance."

Anmeldelse skrevet 13. juli 2022

Mercure Belo Horizonte Lourdes Hotel
Transamerica Belo Horizonte Lourdes

Transamerica Belo Horizonte Lourdes

4 out of 5
Av. Álvares Cabral, 967 Belo Horizonte MG
Prisen er 735 kr per natt fra 4. okt. til 5. okt.
735 kr
4. okt.–5. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette leilighetshotellet under turen til Belo Horizonte. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), wi-fi (inkludert) og ...
8,8/10 Utmerket! (421 anmeldelser)
"Fiquei num quarto mais antigo. Limpo, roupa de cama e cama bons. Chuveiro bom. Banheiro apertado. Ótimo café da manhã. Localização excelente. TV não é smart."

Anmeldelse skrevet 25. sep. 2026

Transamerica Belo Horizonte Lourdes
ibis budget Belo Horizonte Minascentro

ibis budget Belo Horizonte Minascentro

3 out of 5
Avenida Bias Fortes 783 Belo Horizonte MG
Prisen er 339 kr per natt fra 4. okt. til 5. okt.
339 kr
4. okt.–5. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet under turen til Belo Horizonte. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), frokost (mot betaling) og parkering ...
7,8/10 Bra! (1 001 anmeldelser)
"Rent room. Nær Mercado Central og mange spisesteder. Vennlige personale."

Anmeldelse skrevet 7. mars 2026

ibis budget Belo Horizonte Minascentro
Tribe Belo Horizonte Savassi

Tribe Belo Horizonte Savassi

4 out of 5
Rua da Bahia 2200 Lourdes Belo Horizonte Minas Gerais
Prisen er 842 kr per natt fra 4. okt. til 5. okt.
842 kr
4. okt.–5. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet under turen til Belo Horizonte. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), takterrasse og frokost (mot betaling). ...
9,4/10 Suverent! (126 anmeldelser)
"Incrível, funcionários super gentis e bem preparados, café da manhã incrível e quarto confortável, super me hospedaria novamente"

Anmeldelse skrevet 23. sep. 2026

Tribe Belo Horizonte Savassi
Belo Horizonte Plaza Lourdes

Belo Horizonte Plaza Lourdes

3.5 out of 5
Rua Timbiras, 1660 - Lourdes Belo Horizonte MG
Prisen er 708 kr per natt fra 4. okt. til 5. okt.
708 kr
4. okt.–5. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Belo Horizonte. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), ...
8,8/10 Utmerket! (1 000 anmeldelser)
"equipe prestativa ótima localização"

Anmeldelse skrevet 21. sep. 2026

Belo Horizonte Plaza Lourdes
Hotel Fasano Belo Horizonte

Hotel Fasano Belo Horizonte

5 out of 5
Rua São Paulo, 2320 Belo Horizonte Minas Gerais
Prisen er 5 190 kr per natt fra 3. okt. til 4. okt.
5 190 kr
3. okt.–4. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet i luksuriøs stil under oppholdet i Belo Horizonte. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), spa med full ...
Hotel Fasano Belo Horizonte
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.

Oppdag områdene i Lourdes

Finn de mest populære områdene i Lourdes for de aktivitetene du liker best. Les mer om Lourdes
Les mer om Lourdes

Savassi

Savassi er kjent for blant annet god mat, og du bør også få med deg populære attraksjoner som Savassi-torget og Afonso Pena-avenyen.

Belo Horizonte Centro

Både trivelige barer og interessante museer står på menyen i Belo Horizonte Centro. Du bør også sette av tid til å få med deg Praça Sete de Setembro og Mercado Central.

Pampulha

God mat og idylliske innsjøer er bare noe av det som trekker folk til Pampulha. Du kan også ta turen til flere severdigheter i nærheten, som Casa do Baile og Mineirão stadion.

Minas Brasil

Hvis du ser etter noe spennende å se og gjøre i Minas Brasil og omegn, kan du ta turen til Arena MRV og Militærpolitiskole.

São Luiz

Både god mat og interessante museer står på menyen i São Luiz. Du bør også sette av tid til å få med deg Mineirão stadion og Lagoa Pampulha.



Lourdes

Velg to eller flere elementer og spar på reisen din: