The Fire Island Beach House

Overnattingsstedets klasse: 2.5

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

6,6 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Frokost
  • Forretningstjenester
  • Bar

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 9 av 9 rom

Enkeltrom – deluxe, 1 queensize-seng, ikke-røyk, hageområde

  • Hageutsikt
  • 15 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom – deluxe, 2 queensize-senger, hageutsikt, hageområde

  • Hageutsikt
  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Familie-bungalow

  • 42 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng, 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (dobbel)

Hytte – superior, flere soverom, ikke-røyk, bassengutsikt

  • 60 m²
  • 4 soverom
  • Plass til 8 personer
  • 2 queensize-senger, 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (dobbel)

Enkeltrom – executive, 1 kingsize-seng, ikke-røyk, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – deluxe, 1 queensize-seng, ikke-røyk, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 11 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Suite – exclusive, 1 kingsize-seng med sovesofa, ikke-røyk, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 29 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Dobbeltrom – familie, 2 queensize-senger

  • Hageutsikt
  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Suite – deluxe, flere senger, ikke-røyk, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 26 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 queensize-senger og 1 futon (lang enkel)
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

The Fire Island Beach House ligger i en delstatspark og på stranden i Bay Shore. Et par kulturelle høydepunkter er Cherry Grove Community House and Theatre og Bay Shore Historical Society, mens Bay Shore Mini Golf og Fair Harbor fergeterminal kan friste med morsomme aktiviteter. CM Performing Arts Center og Bayard Cutting Arboretum State Park er også verdt et besøk. Ta del i utendørsaktiviteter som fallskjermhopping og turer til fots eller med sykkel, eller finn en sykkelutleier i nærheten og legg ut på oppdagelsesferd i Bay Shore. Se vår reiseguide til Bay Shore
Kart
25 Cayuga Walk, Ocean Bay Park, Bay Shore, NY, 11770

Hva som finnes i nærheten

  • Great South Bay
    Great South Bay
    28 min kjøring - 3.0 km
  • beach near Davis Park
    1 min gange - 0.1 km
  • Flynn's Fire Island
    4 min gange - 0.4 km

Restauranter

  • Low Tea
  • Canteen
  • Sand Castle Restaurant & Bar
    16 min kjøring
  • The Snapper Inn
  • Blue Whale

Om dette overnattingsstedet

The Fire Island Beach House

  • Hotell ved havet
  • Du kan se frem til fasiliteter som ildsted, kaffebar/kafé og hage på The Fire Island Beach House. I tillegg til fasiliteter som bar og konferanserom får gjestene tilgang til wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Sesongbasert utendørsbasseng
    • Frokostbuffé (mot betaling), minibank/banktjenester og hagemøbler
    • Salgsautomat, møterom og røykfritt område
    • Aviser (inkludert), bagasjeoppbevaring og tur-/billettassistanse
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt innredede og byr på komfort i form av sengetøy av topp kvalitet og møblert balkong samt goder som klimaanlegg.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Allergivennlig sengetøy, italienske Frette-laken og senger med overmadrass
    • Kombinert dusj/badekar og toalettartikler (inkludert)
    • 50 tommers smart-TV med digital-TV
    • Garderobeskap, takvifte og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har The Fire Island Beach House basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på The Fire Island Beach House?

Nei, kun servicedyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på The Fire Island Beach House?

The Fire Island Beach House tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på The Fire Island Beach House?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.30. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på The Fire Island Beach House?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).

Hvor ligger The Fire Island Beach House?

Dette hotellet ligger på stranden og 10 minutters gange unna Flynn's Fire Island og Great South Bay. Dessuten ligger Ocean Beach og Sunken Forest kun 3 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av The Fire Island Beach House

6,6

8,0

Renhold

2,0

Fasiliteter

6,6

Personale og service

5,6

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 2 av totalt 7 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 2 av totalt 7 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 1 av totalt 7 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 7 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 2 av totalt 7 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold
Great location, but very disorganized with guests
Bodde her 2 netter i juli 2020
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold og personale og service

Great location

Great location but room was very dry and no AC in one of the rooms. Very friendly staff
Bodde her 1 natt i august 2020
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

You can dress up a pig, but it's still a pig

Pros: Amenities were great, loved being steps from the pool (they sell tickets to non-hotel guests so they're sometimes over capacity and you can't get in) and the beach. When we checked out early, they did the right thing for billing. I've never been so happy to be home. Cons: We're in a global pandemic and they don't clean the rooms. There was an air mattress as an owner must have stayed there during the renovation and did not clean up. More importantly there was a dirty rag under the bed and sand EVERYWHERE. We let it go the first night thinking it would get fixed subsequent nights. No cleaning service ever came, just given clean sheets and towels when requested at the front desk. This was one of the few times we went to the front desk and the staff wasn't slamming the door on other staff members or guests. This place is not family friendly. The staff lives on the property and parties with loud music at all hours. The bathrooms haven't been updated since the 70s. The knobs have no markers and are counterintuitive so once you get the right temperature, after 5 minutes, it isn't consistent. Be prepared to have 30 second bursts of hot and cold water. Note, these are the biggest, but not all the issues we encountered. I can sympathize with how hard it must be to open a hotel during a pandemic, but not at $350 a night. Like 2020, it was a 30th birthday best forgotten
Bodde her 3 netter i juli 2020
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great spot! But rooms need hooks or somewhere to hang your wet towels etc. and towel and beach chair availability was spotty.
Bodde her 3 netter i juli 2020
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte: Renhold
Likte ikke: Personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
What a disappointment this resort was. From the moment you enter and start looking around you start to notice the webpage they are using to describe their property must be photo shopped. One big thing was fire pits. One manager says they are installing them and the other says they can not install them. In the rooms they do bot look at all like website. You book a room with a day bed they have none. They want to substitute with a air mattress. How embarrassing if you being guests. in my shower i had a old exposed pipe above my head with a sprinkler head. There was also a fire alarm on ceiling in shower. Tv’s in room mounted to the wall with the cord dangeling because there is no outlet. My thought maybe do not open and charge a arm and a leg before you are done. Now to the day manager. He was ride nasty and so hostile it became frightening. Started yelling he didnt serve for this country to go threw this. It was frightening. He was told thank you for your service he said to late for that. I am leaving i was told to walk away when i get heated. Mind you no one was yelling at him. I will say other then management the stafff was friendly. From the bar to the two young girls at the desk that the manager said i am going in the office you two deal with this. The you g girls hands were shaking using the ipad. Asked a manager later on why he was still there. He retort was he knows how to run things. Sad to find out they also own nocks in montauk.
Bodde her 1 natt i juli 2020
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Bodde her 3 netter i september 2020
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold og personale og service
Bodde her 1 natt i august 2020