Hele ferieboligen

Cosy 3 bed House in Aylesbury

Overnattingsstedets klasse: 2

Bildegalleri av Cosy 3 bed House in Aylesbury

Uklassifisert bilde, 1 av 23, knapp
Uklassifisert bilde, 2 av 23, knapp
Uklassifisert bilde, 3 av 23, knapp
Uklassifisert bilde, 4 av 23, knapp
Uklassifisert bilde, 5 av 23, knapp

Hele ferieboligen

3 soverom1 badPlass til 5 personer

Populære fasiliteter

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Cosy 3 bed House in Aylesbury

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Cosy 3 bed House in Aylesbury har alt du trenger. Det tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Cosy 3 bed House in Aylesbury kan skilte med fasiliteter som høyhastighetsinternett.

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i huset: høyhastighetsnett
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Soverom

  • 3 soverom

Bad

  • 1 privat bad

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis

Sikkerhetstiltak

  • Karbonmonoksidalarm (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
  • Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 4 boenheter

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 17.00
Minstealder for innsjekking er 25 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Et obligatorisk rengjøringsgebyr er inkludert i overnattingsstedets leiepris

Om området

denne ferieboligen ligger i Aylesbury. Et par kulturelle høydepunkter er Buckinghamshire County Museum og Aylesbury Waterside Theatre, men hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til Thame Market og Winslow Farmers Market. Queens Park Arts Centre og Natural History Museum at Tring er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Aylesbury
Se flere ferieboliger i Aylesbury
Kart
Aylesbury, England

Hva som finnes i nærheten

  • Waddesdon Manor
    Waddesdon Manor
    31 min kjøring - 19.9 km
  • Silverstone motorsportbane
    Silverstone motorsportbane
    51 min kjøring - 47.8 km
  • Bicester Village
    Bicester Village
    52 min kjøring - 41.5 km
  • Warner Bros. Studio Tour London
    Warner Bros. Studio Tour London
    56 min kjøring - 46.7 km
  • Aylesbury Waterside Theatre
    7 min kjøring - 2.7 km

Transport

  • Aylesbury Stoke Mandeville Station - 5 min kjøring
  • London (LTN-Luton) - 56 min kjøring

Restauranter

  • The Bell
    5 min kjøring
  • Esquires Coffee
    5 min kjøring
  • The White Hart (Wetherspoon)
    5 min kjøring
  • King's Head
    5 min kjøring
  • The Harrow Bishopstone
    6 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Cosy 3 bed House in Aylesbury?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Cosy 3 bed House in Aylesbury?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 17.00.

Når må man sjekke ut på Cosy 3 bed House in Aylesbury?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Cosy 3 bed House in Aylesbury?

Feriebolig ligger i Aylesbury og 3 kilometer unna Stoke Mandeville Hospital, Aylesbury Waterside Theatre og Queens Park Arts Centre. Buckinghamshire County Museum ligger 3 kilometer unna.

Anmeldelser av Cosy 3 bed House in Aylesbury