Hotel Isla Canela Golf

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Forretningstjenester

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Double Excellence Room

  • 30 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng ELLER 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Single Room Excellence

  • 30 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Triple Excellence Room

  • 30 m²
  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger ELLER 1 enkeltseng og 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel Isla Canela Golf ligger i nærheten av stranden i Ayamonte. Er par lokale attraksjoner er Prudencio Navarro kommunale dyrehagepark og António Aleixo kulturhus, men hvis det heller er shopping som står på planen, kan du ta turen til Centro Comercial La Plaza og Islantilla kjøpesenter. Brettseiling og seiling er blant de aktivitetene du kan bli med på her. Du kan dessuten oppleve naturen i området gjennom ziplining og fjellklatring. Se vår reiseguide til Ayamonte
Kart
Calle Golf Norte, Ayamonte, Huelva, 21409

Hva som finnes i nærheten

  • Monte Gordo-stranden
    Monte Gordo-stranden
    22 min kjøring - 21.1 km
  • Isla Canela golfbane
    2 min gange - 0.2 km
  • Isla Canela marina
    9 min kjøring - 8.0 km
  • Manta Rota strand
    24 min kjøring - 27.7 km
  • Gamlebyen
    33 min kjøring - 41.8 km

Transport

  • Vila Real de Santo António stasjon - 17 min kjøring
  • Sevilla (SVQ-San Pablo) - 105 min kjøring

Restauranter

  • Cafe Bar La Cabra II
    6 min kjøring
  • Pasta Gansa
    5 min kjøring
  • Cafetería Museum
    5 min kjøring
  • Restaurante Migalhas II
    19 min kjøring
  • La Barricata
    5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel Isla Canela Golf

  • Hotell med eksklusiv stil
  • Velger du Hotel Isla Canela Golf, kan du dra nytte av fasiliteter som golfbane, terrasse og minigolf. Dette hotellet kan friste med fasiliteter som driving range på stedet, golftimer på stedet og restaurant med utsikt mot golfbanen. Badstue og dampbad byr dessuten på både hvile og avslapning. Stedets restaurant, Thebussem, serverer internasjonale retter og byr på både frokost, lunsj, middag og uteservering. Wi-fi på rommet (inkludert) er tilgjengelig for alle gjester, i tillegg til fasiliteter som kaffebar/kafé og hage.
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Sykkelutleie, parkering for bobil, buss og lastebil og flyplasstransport (mot betaling)
    • Hurtigutsjekking, hurtiginnsjekking og tur-/billettassistanse
  • Romfasiliteter
  • Alle de 58 rommene kan friste med fordeler i form av klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Bad med dusj og bidé
    • TV med kabel-TV/parabol
    • Balkong, kjøleskap og vannkoker

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi og kablet internett (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen (mot betaling)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Bobil-, buss- og lastebilparkering på stedet
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Bar/lounge
  • Kafé
  • Restaurant
  • Snackbar/delikatesseutsalg

Restauranter på stedet

  • Thebussem
  • Thebussem

Opplevelser

  • 18-hulls golfbane
  • Badstue
  • Dampbad
  • Driving range
  • Golf
  • Golftimer
  • Lekeplass
  • Minigolf
  • Sykkelutleie
  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Barnepass
  • Kjøleskap på rommet
  • Lekeplass
  • Minigolf
  • Snackbar/delikatesseutsalg
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe i resepsjonen
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Bryllupstjenester
  • Concierge-tjenester
  • Flerspråklig personale
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Forretningstjenester

  • Forretningssenter
  • Møterom

Utendørs

  • Hage
  • Terrasse

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis
  • Hevet toalettsete
  • Rullestolvennlig

Mer

  • 4 etasjer
  • Bankettsal
  • Peis i lobbyen
  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Bad

  • Bidé
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad

Underholdning

  • TV med kabel-/satellittkanaler

Mat og drikke

  • Kjøleskap
  • Romservice
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Safe
  • Strykejern/-brett
  • Telefon
  • Tilstøtende rom er tilgjengelig

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 12.00
Hurtiginnsjekking tilgjengelig

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00
Hurtigutsjekking tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 1000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen

Ofte stilte spørsmål

Har Hotel Isla Canela Golf basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Isla Canela Golf?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel Isla Canela Golf?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Hotel Isla Canela Golf?

Innsjekkingen begynner kl. 12.00.

Når må man sjekke ut på Hotel Isla Canela Golf?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Hotel Isla Canela Golf transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport.

Hvor ligger Hotel Isla Canela Golf?

Dette hotellet med golfmuligheter ligger i Ayamonte, like ved Isla Canela golfbane og 5 km unna Ayamonte turistkontor og Prudencio Navarro kommunale dyrehagepark. Dessuten ligger Molino de El Pintado og Centro Comercial La Plaza kun 5 kilometer unna.