Giotto Luxury Country House

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Spa
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 1 788 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Studiosuite – junior

  • Fjellutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe, rom vegg-i-vegg

  • Utsikt mot dal
  • 25 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 dobbeltsenger og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Studiosuite – junior

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Utsikt mot ås
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng ELLER 3 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Familieleilighet, 2 soverom, hageområde

  • Utsikt mot ås
  • 55 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 dobbeltsenger og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Luksusleilighet, 1 soverom

  • Hageutsikt
  • 48 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Giotto Luxury Country House ligger i Assisi. Både Bosco di San Francesco og Tiber-elven kan friste med vakre naturomgivelser, mens Fidelia-villaen og La Giostrina dei Canapè er noen av attraksjonene i området. Maioliche Nulli og Botanisk hage ved Universitetet i Perugia er også verdt et besøk. Benytt også sjansen til å bli med på spennende utendørsaktiviteter som turer til fots eller med sykkel mens du er her. Se vår reiseguide til Assisi
Se flere landlige hus i Assisi
Kart
Via Francesca, 28, Assisi, PG, 06081

Hva som finnes i nærheten

  • San Damiano
    San Damiano
    18 min gange - 1.5 km
  • Basilica di Santa Chiara
    Basilica di Santa Chiara
    3 min kjøring - 1.8 km
  • San Rufino-katedralen
    San Rufino-katedralen
    3 min kjøring - 1.8 km
  • Piazza del Comune
    Piazza del Comune
    4 min kjøring - 2.2 km
  • Comunita monastica di Bose, San Masseo
    10 min gange - 0.9 km

Transport

  • Assisi stasjon - 5 min kjøring
  • Perugia San Francesco d'Assisi – Umbria internasjonale lufthavn (PEG) - 15 min kjøring

Restauranter

  • Bar Sensi
    4 min kjøring
  • La Bottega del Pasticcere
    5 min kjøring
  • Taverna dei Consoli
    6 min kjøring
  • Ristorante Mangiar Di Vino
    6 min kjøring
  • Trattoria degli Umbri
    5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Giotto Luxury Country House

  • Hus på landet med luksuriøs stil nær St. Frans av Assisis pavelige basilika
  • På Giotto Luxury Country House kan du se frem til fasiliteter som frokostbuffé (inkludert), terrasse og hage. Skjem bort deg selv med dypvevsmassasje på stedets spa. I tillegg til fasiliteter som renseri-/vaskeritjenester og dampbad får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette huset på landet kan også friste med fordeler som
    • Sesongbasert utendørsbasseng og barnebasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Utendørs tennisbane, flyplasstransport (mot betaling) og røykfritt område
    • Bagasjeoppbevaring, flerspråklig personale og tur-/billettassistanse
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Giotto Luxury Country House kan skilte med komfort i form av sengetøy av topp kvalitet og klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Dusj, bidé og toalettartikler (inkludert)
    • 26 tommers Flatskjerm-TV med digital-TV
    • Garderobeskap, mini-kjøleskap og termostatstyrt oppvarming

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi og kablet internett (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Parkering utendørs på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet
  • Rullestolvennlig parkering
  • Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (inkludert) serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00

Opplevelser

  • Barnebasseng
  • Dampbad
  • Døgnåpent basseng
  • Sesongåpent utendørsbasseng
  • Spa med full service
  • Utendørs tennisbane

Familievennlige fasiliteter

  • Barnebasseng
  • Lydisolerte rom
  • Minikjøleskap
  • Sesongåpent utendørsbasseng
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Resepsjon med begrensede åpningstider
  • Safe i resepsjonen
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Flerspråklig personale
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Utendørs

  • Hage
  • Terrasse

Spa med full service

  • Badstue
  • Behandlingsrom for par
  • Boblebad
  • Dampbad
  • Dypvevsmassasje
  • Massasje med varme steiner
  • Spa åpent daglig
  • Sportsmassasje
  • Tyrkisk bad

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Godt opplyst vei til inngangen
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Rullestolvennlig basseng
  • Rullestolvennlig parkering
  • Rullestolvennlig registreringsskranke
  • Rullestolvennlig spa
  • Trappefri adkomst til inngangen
  • Øvre etasjer kan kun nås via trapper

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy i egyptisk bomull

Bad

  • Badekåper
  • Bidé
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Tøfler

Underholdning

  • 26-tommers flatskjerm-TV med digitalkanaler

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)
  • Minibar
  • Minikjøleskap

Mer

  • Air conditioning (termostatstyrt)
  • Lydisolerte rom
  • Oppvarming (termostatstyrt)
  • Safe
  • Skrivebord
  • Strykejern/-brett på forespørsel
  • Telefon

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til kl. 19.30
Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 14.30 til kl. 19.30
Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Resepsjonen har begrensede åpningstider
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt mot et tillegg på EUR 15 per overnattingsenhet per natt
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer
Hunder og katter er de eneste kjæledyrene som er velkomne
Begrensninger gjelder. Vil du ha mer informasjon, kan du kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen
Tilgjengelig utstyr/tjenester: mat- og vannskåler

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Barn opptil 4 år kan overnatte uten ekstra kostnader på rommet til foreldre eller foresatte dersom de bruker sengene som allerede finnes på rommet

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport: EUR 30 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 6)
  • Kjæledyravgift: EUR 15 per overnattingsenhet, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 5000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til september
Døgnåpent svømmebasseng
Massasjetjenester må forhåndsbestilles. For å bestille kan du kontakte overnattingsstedet før ankomst ved å bruke kontaktinformasjonen i bestillingsbekreftelsen

Ofte stilte spørsmål

Har Giotto Luxury Country House basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng og et barnebasseng. Bassenget er tilgjengelig døgnet rundt.

Hvor mye koster det å bo på Giotto Luxury Country House?

Per 28. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 1 788 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Giotto Luxury Country House den 28. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Giotto Luxury Country House?

Ja, hunder og katter er tillatt på dette overnattingsstedet. Du må betale et gebyr på EUR 15 per overnattingsenhet, per natt. Ingen betaling for servicedyr. Visse begrensninger kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet for nærmere informasjon.

Hvor mye koster det å parkere på Giotto Luxury Country House?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Giotto Luxury Country House?

Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til kl. 19.30. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Giotto Luxury Country House?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Giotto Luxury Country House transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 30 per kjøretøy.

Hvor ligger Giotto Luxury Country House?

Dette huset på landet i luksuriøs stil ligger i Assisi, 0,9 kilometer unna Comunita monastica di Bose, San Masseo og 5 kilometer unna St. Frans av Assisis pavelige basilika og Basilica di Santa Maria degli Angeli. Dessuten ligger San Damiano og Chiesa Nuova kun 2 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.