Meson Panza Verde

Overnattingsstedets klasse: 4

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Spa
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
Den nåværende prisen er 1 520 kr
inkludert skatter og avgifter
8. nov.–9. nov.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 12 av 12 rom

Rom – standard

8,6 av 10
Utmerket
(8 anmeldelser)
  • 40 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Suite, ikke-røyk

10,0 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • 28 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – standard

  • 28 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng ELLER 2 enkeltsenger

Suite – grand

  • 28 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – standard

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 28 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng ELLER 2 enkeltsenger

Rom

10,0 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • 28 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – standard

8,8 av 10
Utmerket
(5 anmeldelser)
  • 28 m²
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom – standard

10,0 av 10
Suverent
(5 anmeldelser)
  • 28 m²
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Rom – standard

9,0 av 10
Fantastisk
(14 anmeldelser)
  • 28 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Rom – standard

10,0 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • 28 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – standard

  • 28 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – standard

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 28 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Meson Panza Verde ligger i gamlebyen i Antigua Guatemala. Et kjent landemerke er Arco de Santa Catalina, mens Central Park og Acatenango kan friste med vakre naturomgivelser. Casa de los Gigantes og Centro Cultural la Azotea er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Antigua Guatemala
Kart
5 Avenida Sur No 19, Antigua Guatemala, Sacatepequez, 3001

Hva som finnes i nærheten

  • Central Park
    Central Park
    8 min gange - 0.7 km
  • Antigua Guatemala katedral
    Antigua Guatemala katedral
    10 min gange - 0.8 km
  • Arco de Santa Catalina
    Arco de Santa Catalina
    13 min gange - 1.1 km
  • Ruinas de San José el Viejo
    3 min gange - 0.3 km
  • Casa Santo Domingo museum
    15 min gange - 1.3 km

Transport

  • Guatemala City (GUA-La Aurora internasjonale flyplass) - 73 min kjøring

Restauranter

  • La Sala
    6 min gange
  • Pappy's BBQ
    7 min gange
  • San Martín
    5 min gange
  • Artista De Cafe
    2 min gange
  • La Familia Pizza Y Pan
    1 min gange

Om dette overnattingsstedet

Meson Panza Verde

  • Hotell med eksklusiv stil og boutique-stil i gamlebyen
  • Meson Panza Verde ligger ikke langt unna Antigua Guatemala katedral og Central Park, og du kan se frem til fasiliteter som kontinental frokost (inkludert), mottakelse (inkludert) og takterrasse. Skjem bort deg selv med massasje og andre spatjenester. Stedets luksusrestaurant, Meson Panza Verde, serverer internasjonale retter og byr på både frokost, brunsj, lunsj, middag og beliggenhet ved bassenget. I tillegg til fasiliteter som kunstgalleri og kaffebar/kafé får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette hotellet kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), concierge-tjenester og gavebutikk
    • Bagasjeoppbevaring, vanndispenser og hotelltjener/pikkolo
    • I anmeldelsene fra gjestene skryter mange av den vennlige betjeningen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt innredede og kan friste med fordeler i form av peis og badekåper samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Bad med toalettartikler (inkludert) og hårføner
    • 22 tommers TV med Netflix, strømmetjenester og kabel-TV
    • Flyttbar vifte, daglig rengjøring og skrivebord

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Meson Panza Verde basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng. Bassenget er tilgjengelig fra kl. 07.00 til kl. 11.00.

Hvor mye koster det å bo på Meson Panza Verde?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 1 520 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Meson Panza Verde den 8. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Meson Panza Verde?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Meson Panza Verde?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Meson Panza Verde?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00.

Når må man sjekke ut på Meson Panza Verde?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Meson Panza Verde transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport.

Hvor ligger Meson Panza Verde?

Dette hotellet boutique ligger i den historiske bydelen og 10 minutters gange unna Ruinas de San José el Viejo, Central Park og Antigua Guatemala katedral. Dessuten ligger Arco de Santa Catalina og Casa Santo Domingo museum kun 2 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Meson Panza Verde

9,2

Fantastisk

9,6

Renhold

9,4

Beliggenheten

9,4

Personale og service

9,4

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 383 av totalt 514 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 72 av totalt 514 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 33 av totalt 514 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 13 av totalt 514 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 13 av totalt 514 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great place to stay
Bodde her 1 natt i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Comfortable and tastefully decorated, and I mean the entire place has the feel of authenticity.
Bodde her 1 natt i oktober 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Breakfast was delicious! And it was a cozy little room
Bodde her 1 natt i oktober 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
La pasamos de lo mejor el baño un sueño seguro regresaré
Bodde her 1 natt i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
This hotel was EVERYTHING!!! Stunning everywhere you looked! The food was the best i had in all of Guatemala! Very Romantic atmosphere! The drinks were delicious & it was located right in the heart of downtown Antigua!
Bodde her 5 netter i oktober 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Todo muy bien. Recomiendo.
Bodde her 2 netter i oktober 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great place to stay in. 10/10!
Bodde her 2 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Muy buena experiencia!
Bodde her 1 natt i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The property was breathtaking very lush nicely decorated the staff was friendly and accommodating i will recommend it 100%
Bodde her 2 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Personale og service
.
Bodde her 1 natt i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Amazing place. I LOVE IT ❤️ 😍 Great atmosphere and great service and great room and great food and great music and great great, just great everything great. We love it.
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Stunning property
Bodde her 2 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Desayuno incluido a la carta delicioso, hotel muy lindo, las vistas desde las terrazas exclentes.
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Fantastic little boutique hotel - absolutely perfect to stay in Antigua, conveniently located and beautiful. I travelled solo and felt in very good hands. Their airport transfer worked really well, too!
Bodde her 3 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Clean room, very friendly staff, such a cute hotel!
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Very friendly and collaborsting staff.
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
El mejor lugar para relajarse, la mejor comida en el restaurante y el desayuno excelente y lo mejor de todo fue la atención que nos dieron
Bodde her 3 netter i april 2026
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Lovely boutique hotel with great food and welcoming staff. Breakfast included in rate was superb with top tier coffee. Room was clean and charming although too warm to be able to rest comfortably. No A/C is s big miss.
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Fantastic location, beautiful room, great bed!
Bodde her 4 netter i januar 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The Hotel is great. The only thing that was a bit of a struggle for us were The things walls. I could hear clearly full conversations from the room beside us and this went until late in the evening. But apart from that, it was a great stay for us.
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Todo muy lindo, solo le falta aire acondicionado
Bodde her 1 natt i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The staff were absolutely incredible and extremely helpful and the breakfast was phenomenal. The hotel definitely lived up to the pictures, it was very pretty. The pool is only available for a short period during the breakfast period which wasn’t ideal for me as it’s pretty early and cold but other than that, it was a good stay. Will definitely stay here again and will recommend to others!
Bodde her 2 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
This was an amazing property. It was a short walk away from the busy streets of Antigua to quiet, verdant grounds, beautiful spacious decor and interesting nooks all around. We had a delicious food at the restaurant for dinner and 2 breakfasts: really well prepared dishes, some with local flair. (I ordered wine twice and both times the bottle must have been open for some time-- it was bad. I don't recommend ordering by the glass.) The staff was attentive and we truly loved our stay.
Bodde her 2 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
El lugar es precioso, está rebién ubicado, el personal super atento, la comida deliciosa y la habitación muy cómoda, solo que no había a/c y la piscina tiene el horario muy restringido
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
La habitación muy limpia y silenciosa. El personal muy amable.
Bodde her 2 netter i april 2026