Hele ferieboligen

Lapwings, Aldeburgh

Overnattingssted med 2.0 stjerner

Bildegalleri av Lapwings, Aldeburgh

Oppholdsområde
Eksteriør
2 soverom, individuelt dekorert og individuelt innredet
Spiseområde
Dusj

Hele ferieboligen

2 soverom1 badPlass til 4 personer

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Lapwings, Aldeburgh

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Lapwings, Aldeburgh har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt innredede og byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj
    • Kjøkken, oppvaskmaskin og kjøkkenutstyr

Overnattingsstedets fasiliteter

Strand

  • På stranden

Internett

  • Tilgjengelig i cottagen: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet
  • Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering

Kjøkken

  • Kjøkkenutstyr
  • Oppvaskmaskin

Soverom

  • 2 soverom

Bad

  • 1 privat bad
  • Dusj

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Ingen rengjøring

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • Individuell innredning
  • Individuell møblering

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.00

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar debetkort
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Om området

Lapwings, Aldeburgh ligger på stranden i Aldeburgh. Hvis aktiviteter står på planen, er Aldeburgh Golf Club og Thorpeness Golf Club verdt et besøk, mens Leiston Leisure Centre og RSPB Minsmere er noen av attraksjonene i området. Easton bondegårdspark og Congo Rapids Lost World Adventure Golf er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Aldeburgh
Se flere landsteder i Aldeburgh
Kart
17 Lapwings, Aldeburgh, ENG, IP15 5FD

Hva som finnes i nærheten

  • Suffolk Coast and Heaths
    Suffolk Coast and Heaths
    1 min gange - 0.0 km
  • Southwold Beach
    Southwold Beach
    37 min kjøring - 30.4 km
  • Norfolk Broads
    Norfolk Broads
    52 min kjøring - 53.2 km
  • Moot Hall
    13 min gange - 1.2 km
  • Aldeburgh Golf Club
    16 min gange - 1.4 km

Transport

  • Saxmundham Station - 14 min kjøring

Restauranter

  • Cross Keys Inn
    16 min gange
  • Meare Shop and Tearooms
    4 min kjøring
  • The Railway
    3 min gange
  • The White Hart
    18 min gange
  • Ash Smoked Fishes
    14 min gange

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Lapwings, Aldeburgh?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Lapwings, Aldeburgh?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Lapwings, Aldeburgh?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.00.

Når må man sjekke ut på Lapwings, Aldeburgh?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Lapwings, Aldeburgh?

Denne cottagen ligger på stranden og 2 kilometer unna Moot Hall og Aldeburgh Golf Club. Dessuten ligger Suffolk Coast and Heaths og Thorpeness & Aldringham Heritage Centre kun 5 kilometer unna.

Anmeldelser av Lapwings, Aldeburgh