Hele leiligheten

Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View

Overnattingsstedets klasse: 2

Bildegalleri av Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View

Rom
Spiseområde på rommet
Rom
Oppholdsområde
Basseng

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Havutsikt
  • Basseng
  • Vaskemaskin
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View

  • Leilighet nær Blue Bay
  • Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Denne leiligheten kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
  • Vaskemaskin og strykejern/-brett

Lignende overnattingssteder

Om området

Denne leiligheten ligger i bydelen Piscadera i Willemstad. Er du på utkikk etter vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Mambo Beach og Blauwbaaistranden. Curaçao sjøfartsmuseum og L'aldea - The Rainforest Mystery er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Willemstad
Se flere leiligheter i Willemstad
Kart
La Vista Resort B5, Piscadera, Willemstad

Hva som finnes i nærheten

  • Mambo Beach
    Mambo Beach
    11 min kjøring - 8.8 km
  • Curaçao akvarium
    Curaçao akvarium
    11 min kjøring - 9.4 km
  • Pirate Bay-stranden
    9 min gange - 0.8 km
  • Zakitó-stranden
    4 min kjøring - 2.7 km
  • Blue Bay
    9 min kjøring - 7.5 km

Transport

  • Willemstad (CUR-Hato internasjonale lufthavn) - 13 min kjøring

Restauranter

  • Bientu Steak & Fish
    2 min gange
  • Bloom International Cuisine
    12 min gange
  • Palms Pool Bar
    8 min gange
  • The Reef Club Concierge Lounge
    10 min gange
  • Koi Kora
    10 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View?

Denne leiligheten ligger i Piscadera og 3 kilometer unna Pirate Bay-stranden, Zakitó-stranden og Sambil Curaçao. Dessuten ligger Curaçao museum og Caribbean Kino Curacao kun 3 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Town House Caribe, La Vista Resort Piscadera, With Sea View

10

Suverent

10

Renhold
Rangering på 10 − Utmerket. 1 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 1 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
We book this resort with good faith that the unit will be as pictured and let me tell you, it is even better in person. Start off with the gated entry way that give us a sense of safety since we have a toddler. The pool is well maintained daily and is so clean. The unit does not have elevator so you will have to walk up 3 flights of stairs to reach to the unit but we didn't mind that. The unit has all the amenities you could think of like rice cooker, washer/dryer, special coffee maker, seasonings!! And many more things to make our stay so comfortable. Definitely feels like home away from home. The view overlooking the balcony from each room is amazing as everyone get the same view of the ocean at all times. The bedding are comfortable and ample towels/sheets if you needed change during your stay. Definitely made our first visit to Curaçao memorable, we can't wait to come back in the future.
Bodde her 6 netter i oktober 2026