Privat vert

Hotel Aviral Ganga

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

7,6 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Frokost
Den nåværende prisen er 744 kr
inkludert skatter og avgifter
26. okt.–27. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Rom – basic, balkong, elveutsikt

  • Elveutsikt
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Rom – premium, balkong, elveutsikt

  • Elveutsikt
  • 26 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Familierom, balkong

  • 37 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 enkeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel Aviral Ganga ligger i forretningsdistriktet og ved vannkanten i Varanasi. Noen kjente landemerker i området er Assi Ghat og Dasaswamedh ghat. Benytt også sjansen til å ta del i vannaktiviteter som svømming mens du er her. Se vår reiseguide til Varanasi
Kart
Shantipuram Colony, Murari Chowk, Samne Ghat, Varanasi, Uttar Pradesh, 221005

Hva som finnes i nærheten

  • Durga-tempelet
    Durga-tempelet
    5 min kjøring - 3.8 km
  • Ramnagar festning
    Ramnagar festning
    6 min kjøring - 2.8 km
  • Assi Ghat
    Assi Ghat
    6 min kjøring - 3.8 km
  • Sankat Mochan Hanuman-tempelet
    5 min kjøring - 3.1 km
  • Sant Ravidas Ghat
    6 min kjøring - 3.1 km

Transport

  • Ganj Khawaja jernbanestasjon - 20 min kjøring
  • Varanasi (VNS-Lal Bahadur Shastri) - 66 min kjøring

Restauranter

  • The New Banaras Hotel
    5 min kjøring
  • Starbucks
    3 min kjøring
  • Domino's Pizza
    6 min kjøring
  • Chachi Kachori
    4 min kjøring
  • Roma's Cafe
    4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel Aviral Ganga

  • Hotell med familievennlig profil nær Kashi Vishwanath-tempelet
  • Du kan se frem til fasiliteter som mottakelse hver dag (inkludert), takterrasse og kaffebar/kafé på Hotel Aviral Ganga. I tillegg til fasiliteter som hage og lekeplass får gjestene wi-fi på rommet (inkludert) med hastighet på 25+ mbps.
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), flyplasstransport (mot betaling) og kaffe/te i fellesområdet
    • Safe i resepsjonen, vestibyle og bøker
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel Aviral Ganga kan skilte med goder i form av klimaanlegg og separat sitteområde samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og minibar (noen inkluderte artikler).
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med toalettpapir
    • 36 tommers LED-TV med digital-TV
    • Separat sitteområde, mini-kjøleskap og takvifte

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Hotel Aviral Ganga basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Hotel Aviral Ganga?

Per 24. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 744 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Hotel Aviral Ganga den 26. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Aviral Ganga?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel Aviral Ganga?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Hotel Aviral Ganga?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Hotel Aviral Ganga?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Hotel Aviral Ganga transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale INR 1350 per kjøretøy.

Hvor ligger Hotel Aviral Ganga?

Dette hotellet er familievennlig og ligger ved vannkanten i Varanasi og 5 kilometer unna Ramnagar festning, Banaras Hindu universitet og Sant Ravidas Ghat. Dessuten ligger Det nye Vishwanatha-tempelet og Sankat Mochan Hanuman-tempelet kun 5 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel Aviral Ganga

7,6

Bra

6,0

Renhold

7,0

Fasiliteter

8,0

Personale og service

7,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 2 av totalt 4 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 4 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 1 av totalt 4 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 1 av totalt 4 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 4 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Everything was perfect.
Bodde her 3 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte: Personale og service
Fellow customer chanting from 5.30am in garden. Can not enjoy earthly morning sunrise from your own balcony. Brought it to hotel staffing but they didn’t take care. Showed them videos with timing but nothing happened. Paid too much money for too much inconvenience. Think twice before booking this property. Definitely not recommending.
Bodde her 3 netter i mars 2025
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
On day 1, I could I have given this property 5 stars for the service they provided. They waiting for us late and provided us with hot dinner even after the dinner service was closed. The staff was courteous and very helpful. But on Day 2 we could see some problems and it could be since it’s a newer property but with the amount they charge we definitely think few areas could be improved. 1. Each bottle of water is charged at 80inr. 2. We ordered tea in the room and on day 2 it was super bad. Felt like old tea was served to us. 3. The room was not cleaned on the second day and the reason was given that we had taken the key and hence they could not. Our assumption was the room would be cleaned with the master key and we were not neeee in the room. 4. The property is very far from the ghats to make sure you have your own vehicle to move around. Since we could not find any decent restaurants or tea around the area. 5. The place is expensive and boasts of being par with 4-5 star properties but we feel a lot of work needs to be done to come par. Pro: 1. The view from the room is beautiful and peaceful. The backdrop of Gange and the birds is amazing in the morning. 2. The food in the hotel is good. We ate only once( dinner) 3. Staff is courteous and friendly.
Bodde her 2 netter i desember 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 1 natt i juni 2026