Hele ferieboligen

Sicilian Villa With Sea View

Bildegalleri av Sicilian Villa With Sea View

Basseng
Basseng
Eksteriør
Rom
Spiseområde

Hele ferieboligen

5 soverom5 badPlass til 13 personer250 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Uteplass

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Sicilian Villa With Sea View

  • Villa nær Etna
  • Sicilian Villa With Sea View har fasiliteter som terrasse og hage.
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Innendørsbasseng og utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
  • Oppvaskmaskin og vaskemaskin/tørketrommel

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Innendørsbasseng
  • Utendørsbasseng

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Oppvaskmaskin

Soverom

  • 5 soverom
  • Sengetøy

Bad

  • 5 bad

Utendørsområder

  • Hage
  • Terrasse

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel

Kjæledyr

  • Kjæledyrvennlig
  • Gebyr: EUR 10 per kjæledyr per natt
  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • Hage

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt mot et tillegg på EUR 10.0 per kjæledyr per natt
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Kjæledyravgift: EUR 10.0 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 5000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen

Om området

Sicilian Villa With Sea View ligger i Trecastagni. Er det shopping som står på planen, kan du ta turen til Via Etnea, mens Etna og Catania-stranden kan friste med vakre naturomgivelser. Fjärilshuset (sommerfuglhuset) og Gioeni-parken er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Trecastagni
Se flere villaer i Trecastagni
Kart
Trecastagni, Sicily

Hva som finnes i nærheten

  • San Nicola moderkirke
    6 min gange - 0.5 km
  • Helligdommen for de hellige martyrene Alfio, Filadelfio og Cirino
    12 min gange - 1.0 km
  • Fjärilshuset (sommerfuglhuset)
    15 min gange - 1.3 km
  • Piazza S. Mauro
    8 min kjøring - 1.5 km
  • Cantina Benanti
    9 min kjøring - 1.9 km

Transport

  • Acireale stasjon - 25 min kjøring
  • Catania (CTA-Fontanarossa) - 38 min kjøring

Restauranter

  • Giaca
    3 min kjøring
  • Viagrande Pizza e Bistrot
    2 min kjøring
  • I Palici - Ristorante
    2 min kjøring
  • Pasticceria Zuccaro
    16 min gange
  • Urna
    3 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Sicilian Villa With Sea View basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et innendørsbasseng og et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Sicilian Villa With Sea View?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet. Du må betale et gebyr på EUR 10.0 per kjæledyr, per natt. Ingen betaling for servicedyr.

Hvor mye koster det å parkere på Sicilian Villa With Sea View?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Sicilian Villa With Sea View?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00.

Når må man sjekke ut på Sicilian Villa With Sea View?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Sicilian Villa With Sea View?

Denne villaen ligger i Trecastagni og 15 minutters gange unna Fjärilshuset (sommerfuglhuset) og Helligdommen for de hellige martyrene Alfio, Filadelfio og Cirino. Dessuten ligger Cantina Benanti og Etna kun 3 kilometer unna.