Hele leiligheten

Łazienna Premier

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

7,0 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 677 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Leilighet (1)

  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Leilighet (2)

  • 28 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (lang enkel)
  • Wi-fi inkludert

Familieleilighet

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (queensize)
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (queensize)
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Łazienna Premier ligger i sentrum i Torun. Ønsker du å se vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Dolina Marzeń Park og Kępa Bazarowa-øya, mens Wilam Horzyca teater og Oppdagernes museum kan friste med kulturelt påfyll. Planetarium Toruń og Znaki Czasu senter for samtidskunst er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Torun
Se flere leiligheter i Torun
Kart
Lazienna 9, Torun, kujawsko-pomorskie, 87-100

Hva som finnes i nærheten

  • Rådhuset i gamlebyen
    Rådhuset i gamlebyen
    4 min gange - 0.4 km
  • Johannes døperens og Johannes evangelistens kirke
    2 min gange - 0.2 km
  • Gamlebyens markedsplass
    4 min gange - 0.4 km
  • Nicolaus Copernicus' hus
    4 min gange - 0.4 km
  • Den hellige Jomfru Marias kirke
    5 min gange - 0.4 km

Transport

  • Torun Miasto stasjon - 13 min gange
  • Bydgoszcz (BZG-Ignacy Jan Paderewski) - 60 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    3 min gange
  • Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń
    3 min gange
  • Kona Coast Cafe
    5 min gange
  • McDonald's
    8 min kjøring
  • Trafo cafe
    6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Łazienna Premier

  • Leilighet i Stare Miasto
  • Łazienna Premier har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
  • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Łazienna Premier kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Dusj, hårføner og såpe
    • Tekjøkken, mini-kjøleskap og oppvaskmaskin

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Tekjøkken

  • Kjøkkenutstyr
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Minikjøleskap
  • Oppvaskmaskin
  • Vannkoker

Soverom

  • Sengetøy
  • Soverom

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Såpe
  • Toalettpapir

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Guidebøker
  • Strykejern/-brett

Beliggenhet

  • I sentrum

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 5 boenheter

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 11.00
Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr
Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet
Et gebyr påløper ved sen utsjekking

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, vil motta en e-post med spesielle innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om smartlåsen. Boenheten har egen inngang
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 09.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Egen inngang, smartlås

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Barnesenger (for spedbarn) er tilgjengelige for PLN 25.0 per dag

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for barneseng (babyseng): 25.0 PLN per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter
Det er tillatt å arrangere fester og andre arrangementer på stedet
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Dette overnattingsstedets grunnregel er å avvise enkelte bestillinger for gruppebegivenheter eller fester, inkludert utdrikningslag

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Łazienna Premier?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Łazienna Premier?

Per 25. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 677 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Łazienna Premier den 27. aug. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Łazienna Premier?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Łazienna Premier?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 11.00. Det tilkommer et gebyr ved tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet).

Når må man sjekke ut på Łazienna Premier?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).

Hvor ligger Łazienna Premier?

Denne leiligheten ligger i Stare Miasto og få skritt unna Eskens' hus, Mostowa-porten og Johannes døperens og Johannes evangelistens kirke. Dessuten ligger Pepperkakemuseum og Hus under stjernen kun 5 minutter unna. Torun Miasto stasjon ligger 13 minutters gange unna og Toruń Główny stasjon ligger 16 minutters gange unna.