Famata Lodge

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Bar

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 7 av 7 rom

Økonomi-bungalow, hageutsikt (Bush Home)

  • Hageutsikt
  • 40 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Bungalow – comfort, 1 soverom, røyk, sjøutsikt (Tree Top)

  • Sjøutsikt
  • 44 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Bungalow – design, 1 soverom, røyk, utsikt mot lagune (Eau-La-La)

  • Utsikt mot lagune
  • 43 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Familie-bungalow, sjøutsikt (Hemingway)

  • Sjøutsikt
  • 92 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 dobbeltseng

Luksusbungalow, 1 soverom, røyk, sjøutsikt (Loft)

  • Sjøutsikt
  • 56 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Luksusbungalow, 1 soverom, røyk, sjøutsikt (Africa)

  • Sjøutsikt
  • 80 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Familie-bungalow, delvis sjøutsikt

  • Delvis sjøutsikt
  • 116 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 kingsize-seng og 2 enkeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Famata Lodge ligger i Toliara. Er du på utkikk etter noe å finne på, kan du stikke innom Toliara havn, mens Saint-Augustin-bukten og Anakao strand kan friste med vakre omgivelser. Området byr på vannaktiviteter som brettseiling og fisking, men du kan også oppleve den flotte naturen gjennom turer til fots eller med sykkel. Se vår reiseguide til Toliara
Se flere lodger i Toliara
Kart
Anamakia , Ankilibe, BP 522, Toliara, 601

Hva som finnes i nærheten

  • Saint-Augustin-bukten
    1 min kjøring - 0.2 km
  • Musée Rabesandratana
    25 min kjøring - 20.6 km
  • Universitetet i Toliara
    27 min kjøring - 23.1 km
  • Toliara havn
    29 min kjøring - 22.0 km

Transport

  • Toliara (TLE) - 48 min kjøring

Restauranter

  • Bakuba
    18 min kjøring
  • Dry Forest
    17 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Famata Lodge

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Du kan se frem til fasiliteter som kontinental frokost (inkludert), terrasse og 2 kaffebarer/kafeer på Famata Lodge. Skjem bort deg selv med massasje og andre spatjenester. Stedets to restauranter byr på blant annet frokost, lunsj, middag, barnevennlige retter og lokale og internasjonale retter. Wi-fi på rommet (inkludert) er tilgjengelig for alle gjester, i tillegg til fasiliteter som hage og vaskeritjenester.
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert) og betjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), bagasjeoppbevaring og griller
    • Safe i resepsjonen og døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt innredede og kan skilte med goder i form av sengetøy av topp kvalitet og putemeny i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og arbeidsområder for bærbar PC.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Bad med regndusjhode og toalettartikler (inkludert)
    • Baby-/barneseng (inkludert), vifte og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Famata Lodge basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Famata Lodge?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Famata Lodge?

Ubetjent parkering og betjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Famata Lodge?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt.

Når må man sjekke ut på Famata Lodge?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Tilbyr Famata Lodge transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 9 per person.

Hvor ligger Famata Lodge?

Denne lodgen ligger i Toliara, 0,1 kilometer unna Saint-Augustin-bukten og 20 kilometer unna Arboretum d'Antsokay og Musée Rabesandratana. Dessuten ligger Universitetet i Toliara og Toliara havn 20 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Famata Lodge

9,4

Suverent

9,0

Renhold

8,0

Fasiliteter

9,0

Personale og service

8,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 2 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 1 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 3 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Famata lodge was a great stay for a couple of nights. If you are doing the RN7 and want to stay close to the airport, this place may be for you. They upgraded us from the Hemingway to the Eau-La-La which worked great for our family. Lots of sitting space. The pool is nice and relaxing. For dinner, they made vegetarian options for me that were interesting and enjoyable to eat.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Nous y étions en période creuse mais personnel attentif et séjour conforme à nos attentes.
Bodde her 4 netter i januar 2020
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 1 natt i september 2019