Elephant Suites

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Kjøkken

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Suite – standard

7,6 av 10
Bra
(4 anmeldelser)
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Suite – superior

9,6 av 10
Suverent
(5 anmeldelser)
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – deluxe

  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Superior Suite

  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Standard Suite

  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom

  • Plass til 8 personer
  • Wi-fi inkludert

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Elephant Suites ligger i Thessaloniki, med forbindelse til en tog-/t-banestasjon. Både Aleksander den store-hagen og Seih Sou skog kan friste med vakre naturomgivelser, mens Idrettsmuseum og Lazaristes-klosteret er noen av attraksjonene i området. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Alexandreio Melathron eller Alexandreio sportspalass. Se vår reiseguide til Thessaloniki
Se flere gjestehus i Thessaloniki
Kart
15 Nik. Mantzarou, Thessaloniki, Greece, 546 27

Hva som finnes i nærheten

  • Thessaloniki havn
    Thessaloniki havn
    10 min gange - 0.9 km
  • Tsimiski-gaten
    Tsimiski-gaten
    3 min kjøring - 1.9 km
  • Nikis Avenue
    Nikis Avenue
    3 min kjøring - 1.9 km
  • Aristotelous-plassen
    Aristotelous-plassen
    4 min kjøring - 2.3 km
  • One Salonica Outlet Mall
    3 min gange - 0.3 km

Transport

  • Thessaloniki jernbanestasjon - 11 min gange
  • New Railway Station T-banestasjon - 12 min gange
  • Thessaloniki (SKG-Makedonia) - 34 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    7 min gange
  • Mikel Coffee Company
    18 min gange
  • Todaylicious
    5 min gange
  • ΓΡΝ
    3 min gange
  • The Lluko
    14 min gange

Om dette overnattingsstedet

Elephant Suites

  • Gjestehus nær Aristotelous-plassen
  • Elephant Suites har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), arbeidsområder og røykfritt område
    • Heis
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Elephant Suites kan friste med goder i form av arbeidsområder for bærbar PC og klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Bad med regndusjhode og toalettartikler (inkludert)
    • 32 tommers smart-TV med Netflix, strømmetjenester og kabel-TV
    • Garderobeskap, kjøkken og kjøleskap/fryseboks i full størrelse

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 25+ mbps
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen (mot betaling) fra kl. 09.00 til kl. 22.30 på forespørsel
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Familievennlige fasiliteter

  • Kjøkken på rommet
  • Kjøleskap/fryser i full størrelse på rommet
  • Lydisolerte rom

Forretningstjenester

  • Kontorfellesskap

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Godt opplyst vei til inngangen
  • Heis

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Regndusjhode
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir
  • Tøfler

Underholdning

  • 32-tommers smart-TV med kabelkanaler
  • Netflix
  • Strømmetjenester

Mat og drikke

  • Espressomaskin
  • Flaskevann (inkludert)
  • Fryser
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Kjøkken
  • Kjøleskap/fryser i full størrelse
  • Kokekar, servise og kjøkkenredskaper
  • Komfyrtopp
  • Stekeovn
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Arbeidsområde for laptop
  • Lydisolerte rom
  • Safe
  • Skrivebord
  • Strykejern/-brett

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
Fra mandag til fredag er resepsjonen åpen fra kl. 09.00 til kl. 17.00
Gjestene vil motta informasjon om nøkkelboksen
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon, nøkkelboks

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt (servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer)

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Thessaloniki pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport: EUR 26 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 5)
  • Flyplasstransportavgift per barn: 26 EUR

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat, røykvarsler og førstehjelpsskrin
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: 1215203
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 500 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Elephant Suites?

Nei, kun servicedyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Elephant Suites?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Elephant Suites?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Elephant Suites?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Tilbyr Elephant Suites transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport fra kl. 09.00 til kl. 22.30 (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 26 per kjøretøy.

Hvor ligger Elephant Suites?

Dette gjestehuset ligger midt i hjertet av Thessaloniki og 15 minutters gange unna One Salonica Outlet Mall og Thessaloniki havn. Dessuten ligger Museum of Illusions Thessaloniki og Thessaloniki-havnen passasjerterminal kun 2 kilometer unna. New Railway Station T-banestasjon ligger 12 minutters gange unna og Dimokratias T-banestasjon ligger 18 minutters gange unna.