Campofelice Hotel Village

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • På privat strand
  • Basseng
  • Boblebad
  • Inkludert frokost
  • Spa
  • Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 1 811 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Økonomi-dobbeltrom, fjellutsikt

  • Fjellutsikt
  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – deluxe, balkong, utsikt mot innsjø

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Innsjøutsikt
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (lang enkel)

Dobbeltrom – standard, utsikt mot innsjø

  • Innsjøutsikt
  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Økonomi-enkeltrom, fjellutsikt

  • Fjellutsikt
  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 2 enkeltsenger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Campofelice Hotel Village ligger på en privat strand i Tenero-Contra. Hvis aktiviteter står på planen, er Taubane Orselina - Cardada og Locarno taubane stasjon verdt et besøk, mens Lido Locarno og Botanisk hage Gambarogno er noen av attraksjonene i området. Reiser du med barn? Da bør du ikke gå glipp av Splash and Spa og Fondazione Monte Verita. Ta del i utendørsaktiviteter som turer til fots eller med sykkel og fjellklatring mens du er her. Se vår reiseguide til Tenero-Contra
Kart
Via Brere 16, Tenero-Contra, TI, 6598

Hva som finnes i nærheten

  • Piazza Grande
    Piazza Grande
    8 min kjøring - 8.7 km
  • Luganosjøen
    Luganosjøen
    30 min kjøring - 35.9 km
  • Tenero - Sportssenter
    2 min gange - 0.2 km
  • Nasjonalt ungdomsidrettssenter
    6 min gange - 0.6 km
  • Bolle di Magadino
    10 min kjøring - 1.4 km

Transport

  • Tenero-Contra stasjon - 13 min gange
  • Lugano (LUG-Agno) - 51 min kjøring

Restauranter

  • Bar Tennis
    9 min kjøring
  • Pizzeria Vesuvio - da Antonio
    5 min kjøring
  • La Tegola
    8 min kjøring
  • Nuova Pergola
    4 min kjøring
  • Osteria Costantini
    5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Campofelice Hotel Village

  • Hotell med familievennlig profil
  • Frokostbuffé (inkludert), strandbar og bassengbar er bare noen av fasilitetene du kan dra nytte av, hvis du velger Campofelice Hotel Village. Aktiviteter som sykling og hinderløype med tau gjør dette hotellet til et perfekt valg for eventyrlystne reisende. Badstue og dampbad innbyr til både hvile og avslapning, og du kan skjemme bort deg selv med kroppsinnpakning, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Du kan nyte et bedre måltid på Ristorante Campofelice, stedets restaurant. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert) med hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter), og gjester kan se frem til andre fasiliteter som dagligvarebutikk/storkiosk og shopping.
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Sesongbasert utendørsbasseng og barnebasseng med vannsklie, solsenger og parasoller
    • Sykkelutleie, ladestasjon for elbiler og scooter-/mopedutleie
    • Heis, minibank/banktjenester og flerspråklig personale
    • Bagasjeoppbevaring
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Campofelice Hotel Village byr på komfort i form av wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • TV med kabel-TV
    • Barnestol og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Campofelice Hotel Village basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng og et barnebasseng. Svømmebassenget stenges for sesongen fra 15. oktober til 31. mars.

Hvor mye koster det å bo på Campofelice Hotel Village?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 1 811 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Campofelice Hotel Village den 24. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Campofelice Hotel Village?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Campofelice Hotel Village?

Antall plasser er begrenset.

Når kan man sjekke inn på Campofelice Hotel Village?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 17.00.

Når må man sjekke ut på Campofelice Hotel Village?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Campofelice Hotel Village?

Dette hotellet er familievennlig og ligger i Tenero-Contra og 15 minutters gange unna Nasjonalt ungdomsidrettssenter og Tenero - Sportssenter. Dessuten ligger Bolle di Magadino og Lago di Vogorno kun 5 kilometer unna. Tenero-Contra stasjon ligger 13 minutters gange unna og Gordola stasjon ligger 21 minutters gange unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Campofelice Hotel Village

9,4

Suverent

9,4

Renhold

8,6

Fasiliteter

9,4

Personale og service

9,2

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 6 av totalt 9 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 3 av totalt 9 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 9 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 9 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 9 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
You’ll never be bored here! Pool, hot tub, there’s mini golf across the parking lot! Everything about this place seems so fun!
Bodde her 2 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
Alles bestens und sehr zuvorkommendes Personal
Bodde her 2 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
Sehr nettes Personal, das Zimmer ist sauber, modern und sehr gemütlich. Preis-Leistung top!
Bodde her 1 natt i februar 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Unser Doppelzimmer war in Ordnung und sauber. Leider gibt es im Zimmer keine Möglichkeit, nasse Badetücher zum Trocknen aufzuhängen, was etwas unpraktisch ist. Das Frühstücksbuffet hat noch Verbesserungspotenzial. Die Platten mit Wurst und Käse sind zu klein und müssen deshalb ständig nachgefüllt werden. Dadurch sind sie oft leer, was den Frühstücksgenuss etwas beeinträchtigt.
Bodde her 7 netter i juni 2026