Mir Luxe Plaza

Overnattingssted med 4.0 stjerner

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Spa
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 1 065 kr
inkludert skatter og avgifter
29. juli–30. juli

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Dobbelt- eller tomannsrom – standard

9,4 av 10
Suverent
(10 anmeldelser)
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng ELLER 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe

10,0 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng ELLER 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – executive

  • 77 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Standard Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng ELLER 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Executive Suite

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Deluxe Room

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger ELLER 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Mir Luxe Plaza ligger nær en togstasjon i bydelen Mirobod-distriktet i Tasjkent. Hvis shopping står på planen, er NEXT Mall og Tashkent City Mall verdt et besøk, mens Seattle fredspark og ECO Park kan friste med vakre naturomgivelser. Central Park og Isby er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Tasjkent
Kart
Avliyoota, Tashkent, 100015

Hva som finnes i nærheten

  • Alisher Navoiy teater
    Alisher Navoiy teater
    3 min kjøring - 3.1 km
  • Tasjkent jernbanemuseum
    17 min gange - 1.5 km
  • Usbekistan kunstmuseum
    2 min kjøring - 2.0 km
  • Museum for Anvendt Kunst
    2 min kjøring - 2.0 km
  • Seattle fredspark
    2 min kjøring - 2.0 km

Transport

  • Kosmonavtlar stasjon - 6 min kjøring
  • Tashkent (TAS-Tashkent internasjonale flyplass) - 11 min kjøring

Restauranter

  • Turrandot - Китайский ресторан
    8 min gange
  • Южанин (Yuzhanin)
    8 min gange
  • Moloko
    7 min gange
  • Lagman24
    9 min gange
  • Benedict
    5 min gange

Om dette overnattingsstedet

Mir Luxe Plaza

  • Hotell i Mirobod-distriktet med eksklusiv stil
  • Velger du Mir Luxe Plaza, kan du dra nytte av fasiliteter som kaffebar/kafé, vaskeritjenester og 2 barer. Dampbad byr dessuten på både hvile og avslapning. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert) med hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter), og gjester kan se frem til andre fasiliteter som helsestudio og konferanserom.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Innendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), flyplasstransport (mot betaling) og minibank/banktjenester
    • Concierge-tjenester, røykfritt område og bankettsal
  • Romfasiliteter
  • Alle de 88 rommene kan friste med komfort i form av klimaanlegg og badekåper samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Te/pulverkaffe (inkludert) og vannkoker
    • Oppvarmet badegulv, hårføner og sjampo
    • 43 tommers Flatskjerm-TV med digital-TV
    • Oppvarming og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen hele døgnet (mot betaling)
  • Sikker parkering utendørs på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet
  • Rullestolvennlig parkering

Mat og drikke

  • Frokostbuffé serveres fra kl. 06.30 til kl. 10.30 på hverdagene og fra kl. 07.00 til kl. 11.00 i helgene og koster USD 1 per person
  • 2 barer/lounger
  • Kafé
  • Kaffe og te på fellesområder
  • Restaurant

Opplevelser

  • Dampbad
  • Helsestudio
  • Innendørsbasseng
  • TV på fellesområdene

Familievennlige fasiliteter

  • Lydisolerte rom
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Minibank
  • Skap
  • Vanndispenser
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Concierge-tjenester
  • Flerspråklig personale
  • Rengjøring (daglig)

Forretningstjenester

  • Konferanselokaler på 160 kvadratmeter

Spa

  • Spatjenester

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • 2 tilgjengelighetstilpassede parkeringsplasser
  • Flislagt gulv på rommet
  • Flislagte gulv i fellesområder
  • Godt opplyst vei til inngangen
  • Gulvtepper i fellesområder
  • Gulvtepper på rommet
  • Heis
  • Polerte gulv i fellesområder
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Rullestolvennlig adgang til heis
  • Rullestolvennlig conciergeskranke
  • Rullestolvennlig parkering
  • Rullestolvennlig registreringsskranke

Mer

  • 1 bygning
  • 9 etasjer
  • Art Deco-arkitektur
  • Bankettsal
  • Bygget i 2022
  • Felles oppholdsrom
  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Blendingsgardiner
  • Sengetøy

Bad

  • Badekåper
  • Gulvvarme på bad
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Sjampo
  • Såpe
  • Tannbørste og tannkrem
  • Toalettpapir

Underholdning

  • 43-tommers flatskjerm-TV med digitalkanaler

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)
  • Teposer/pulverkaffe
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Lydisolerte rom
  • Oppvarming
  • Safe

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: USD 50 per person per dag
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: USD 5.14 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokostbuffé: ca. USD 1 per person
  • Avgift for flyplasstransport: USD 25 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 3)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Ingen av gjesterommene kan garanteres å være fri for sjenerende lyder
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Hvis du trenger visum for å kunne reise inn i landet, kan du spørre overnattingsstedet ditt om de kan hjelpe deg med å fremskaffe de nødvendige dokumentene for å få dette. For mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet via telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen din. Overnattingsstedet kan komme til å kreve en avgift for denne hjelpen, selv om du skulle ende opp med å kansellere bestillingen din. Alle slike avtaler og ordninger i forbindelse med anskaffelse av visum gjelder kun mellom deg og overnattingsstedet ditt.
Merk at alle betalinger til overnattingsstedet (både kontanter og andre typer overføring) må være i enten USD eller EUR, ut fra hvilken valuta overnattingsstedet godtar
Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Ofte stilte spørsmål

Har Mir Luxe Plaza basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et innendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Mir Luxe Plaza?

Per 28. jul. 2026 har vi funnet en startpris på 1 065 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Mir Luxe Plaza den 29. jul. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Mir Luxe Plaza?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Mir Luxe Plaza?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Mir Luxe Plaza?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Mir Luxe Plaza?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Mir Luxe Plaza transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport. Du må betale USD 25 per kjøretøy.

Hvor ligger Mir Luxe Plaza?

Dette hotellet ligger i Mirobod-distriktet og 2 kilometer unna Tasjkent jernbanemuseum og Usbekistan kunstmuseum. Dessuten ligger Seattle fredspark og Museum for Anvendt Kunst kun 3 kilometer unna. Kosmonavtlar stasjon ligger 27 minutters gange unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Mir Luxe Plaza

9,0

Fantastisk

9,4

Renhold

8,8

Fasiliteter

9,2

Personale og service

8,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 41 av totalt 63 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 16 av totalt 63 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 3 av totalt 63 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 2 av totalt 63 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 1 av totalt 63 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert

10/10 – Utmerket

mohamed

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Petit dej au top chambre tres propre personnel tres serviable et de bon conseil
Bodde her 1 natt i april 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

Priya

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Clean, very spacious rooms, friendly staff, well-stocked breakfast. I recommend this hotel highly! It is located close to the airport and is accessible to the city via public transport as well.
Bodde her 1 natt i april 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

Jennifer

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Fantastic spot will definitely stay again next time I’m in Tashkent. The staff was lovely, the breakfast was phenomenal and overall recommend for families and business travelers. Location is perfect
Bodde her 2 netter i april 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

mohamed

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Impeccable rien a dire . Petit dej excellent
Bodde her 1 natt i april 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

HIROAKI

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
広々として使いやすかった。天井も高かったので窮屈さを全く感じず落ち着けた。スタッフも親切で対応が丁寧だった。 周辺もロシア正教の教会やバザール等がありすぐに観光スポットへ行けるのが良かった。 最寄りの地下鉄の駅からは少し歩くが、2線停まるので市内各所へ行くのには便利だった。
Bodde her 1 natt i desember 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Stewart

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Lovely place, very clean and quiet. Great staff.
Bodde her 3 netter i august 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Akihiro

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great stay! Large and comfortable space. Breakfast was also great. Hope to stay again.
Bodde her 1 natt i august 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Alexandra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Amazing experience

Staff was friendly and accommodating. Rooms were clean and cozy. Free luggage storage was provided after check out.
Bodde her 3 netter i september 2025
Verifisert

8/10 – Bra

ERI

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
誕生日に宿泊していたのですが、朝食時ホテルの方がサプライズで生花も飾った素敵なケーキを出して下さり、とても感動しました。ホテルの方々が本当に親切でした。
Bodde her 2 netter i august 2025
Verifisert

8/10 – Bra

EDUARDO

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Excelente opcion
Bodde her 2 netter i oktober 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Angela

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
The miralax was beautiful. Unfortunately, we didn't have time to enjoy the spa or breakfast, but it seemed like a really nice place
Bodde her 1 natt i oktober 2025
Verifisert

8/10 – Bra

Kennet

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Hotell på gångavstånd från järnvägsstationen

Fint hotell med fantastisk frukost. Trevlig utsikt från restaurangen. Vi tyckte sängen var i hårdaste laget och det luktade avlopp inne i badrummet. I övrigt ett fint hotell.
Bodde her 1 natt i april 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Hiroaki

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

タシケント駅に近い

アフラシャブ駅が出るタシケント駅から歩いても行ける距離なのが利点です。向かいはロシア正教寺院。朝食もよかったですね。
Bodde her 1 natt i april 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Verifisert reisende

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Yardımsever personel, çok konforlu odalar, harika bir kahvaltı. Otelden her yere ulaşım çok kolay. Odadaki TV’de uluslararası kanallar da olmalıydı :(
Bodde her 1 natt i november 2024
Verifisert

6/10 – Greit

yuka

お湯は十分に出ました。全体的に薄暗い印象です。部屋の時計、ロビーの時計がずれていました。観光税が現金のみでしたがお釣りがなかったので後で取りに来てと言われました。接客は丁寧です。周りにはお店がないのでホテルに来る前に買ってくる必要があります。シャワールームは床暖で暖かいです。シャワールームにシャンプー?コンディショナー、ボディソープが備え付けられていますが、シャンプーの表示はなく、コンディショナーは泡立ちました。部屋はものすごく乾燥しています。コストパフォーマンスに対しては不満はありません。
Bodde her 1 natt i desember 2025
Verifisert

2/10 – Forferdelig

Tunisha

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
I don’t like this hotel because the hotel charges fees from tourists
Bodde her 1 natt i september 2025
Verifisert

8/10 – Bra

Levan

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good value for the room. All the necessary amenities were available. Only thing was the room would get cold quickly and the church in front was noisy with the bells.
Bodde her 8 netter i februar 2025
Verifisert

4/10 – Dårlig

ryuji

Likte ikke: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
A
Bodde her 23 netter i august 2024
Verifisert

4/10 – Dårlig

Julia

Likte: Renhold
Likte ikke: Personale og service
The check-in was notably unpleasant. The front desk staff member was not only slow but also unprofessional, offering no proactive assistance. Crucially, the hotel systematically ignored every specific request I had submitted via the Expedia platform—despite having explicitly confirmed each one in writing. When I raised the issue, the staff member insisted I had never communicated my preferences, forcing me to retrieve and present our actual conversation thread to validate my claim. This was an embarrassing and entirely avoidable confrontation after a long-haul flight. Despite my confirmed request for 2 twin beds, I was initially assigned a room with 1 king bed. Exhausted from travel, I then had to manage the room change entirely on my own—lugging my bags back and forth, exchanging keys, and re-settling without any assistance from hotel staff. The lack of basic hospitality during this process was striking. The Deluxe room itself was mediocre at best. The beds were small and produced incessant, loud squeaking with even minor movement. Much of the room's hardware and fixtures felt nearly broken or poorly maintained. To the hotel's credit, the breakfast was delightful—genuinely tasty, with a varied and well-prepared spread. The restaurant team members were friendly, professional, and helpful. They clearly understand guest service, unlike their front desk colleagues. A great breakfast doesn’t compensate for poor staff conduct, room conditions- I wouldn’t recommend MLP to a friend.
Bodde her 6 netter i mai 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

aman

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
.
Bodde her 5 netter i oktober 2024
Verifisert

6/10 – Greit

Charles

Likte ikke: Fasiliteter
It was adequate, nothing more. The chambermaids did a lousy job of cleaning, neglecting to clean the toilet, make the bed properly, etc. The breakfast buffet was mediocre. The gym was tiny and poorly equipped. The location is excellent, close to the city center, plenty of shops and restaurants nearby. I would not stay there again.
Bodde her 7 netter i juni 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

Serge

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Friendly staff , good breakfast. Location is close to the airport and main railway Station.
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

David

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
Huge room. Very nice. Great view from the restaurant.
Bodde her 2 netter i februar 2026
Verifisert

8/10 – Bra

EDUARDO

Likte: Renhold og personale og service
Comodo
Bodde her 2 netter i oktober 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Malika

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
This hotel offers a welcoming family-friendly atmosphere, complemented by an excellent breakfast and a diverse menu. The dining room staff is friendly and attentive, ensuring a pleasant experience. The rooms are well-maintained, clean, and quiet, featuring modern furnishings and bathrooms equipped with the latest technology. I highly recommend this hotel to anyone planning to travel throughout Uzbekistan.
Bodde her 1 natt i desember 2024