Hele leiligheten

Storm Meadows A 316

Overnattingssted med 3.5 stjerner

Bildegalleri av Storm Meadows A 316

Spiseområde på rommet
Flatskjerm-TV og peis
Spiseområde på rommet
1 soverom og wi-fi (inkludert)
Sjampo

Hele leiligheten

1 soverom1 badPlass til 4 personer

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Boblebad
  • Kjøkken
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Inkludert parkering

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Storm Meadows A 316

  • Leilighet nær Steamboat skiområde
  • Storm Meadows A 316 har fasiliteter som treningssenter og boblebad. Badstue byr dessuten på både hvile og avslapning. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Basseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), røykfritt område og griller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Storm Meadows A 316 byr på komfort i form av peis samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og spisebord.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Oppvarming og vifte
    • Bad med badekar eller dusj og sjampo
    • Flatskjerm-TV med Parabol-TV
    • Kjøkken, oppvaskmaskin og kokeplate

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Badstue
  • Basseng
  • Boblebad

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi og kablet internett (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen (mot betaling)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Kjøkken

  • Kjøkkenutstyr
  • Komfyrtopp
  • Oppvaskmaskin

Bespisning

  • Spisebord

Soverom

  • Soverom

Bad

  • 1 bad
  • Badekar eller dusj
  • Sjampo

Oppholdsområder

  • Peis
  • Spisebord

Underholdning

  • Flatskjerm-TV med satellittkanaler

Utendørsområder

  • Grill

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel

Komfort

  • Oppvarming
  • Vifte

Tilgjengelighetstilpasning

  • Røykfritt overnattingssted

Opplevelser

  • Treningsrom

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 2 boenheter

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 22.00

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Overnattingsstedets registreringsnummer: No Registration ID
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Om området

denne leiligheten ligger i Steamboat Springs. Hvis aktiviteter står på planen, er Steamboat skiområde og Christie Peak Express skiheis verdt et besøk, mens Amaze'n Steamboat Family Fun Park og Yampa River Botanic Park er noen av attraksjonene i området. Old Town Hot Springs og Steamboat Springs Alpine Slide er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Steamboat Springs
Se flere leiligheter i Steamboat Springs
Kart
2375 Storm Meadows Drive, Steamboat Springs, CO, 80487

Hva som finnes i nærheten

  • Steamboat skiområde
    Steamboat skiområde
    1 min gange - 0.1 km
  • Preview
    11 min gange - 1.0 km
  • Thunderhead Express Ski Lift
    12 min gange - 1.0 km
  • Christie Peak Express skiheis
    13 min gange - 1.1 km
  • Steamboat Gondola
    15 min gange - 1.3 km

Transport

  • Steamboat Springs, CO (HDN-Yampa Valley) - 44 min kjøring

Restauranter

  • Wild Plum
    19 min gange
  • Brick
    5 min kjøring
  • Saddles
    13 min gange
  • Slopeside Grill
    8 min gange
  • Blue Sage Pizza
    5 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Storm Meadows A 316 basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har svømmebasseng.

Hvor mye koster det å parkere på Storm Meadows A 316?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Storm Meadows A 316?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 22.00.

Når må man sjekke ut på Storm Meadows A 316?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Tilbyr Storm Meadows A 316 transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport.

Hvor ligger Storm Meadows A 316?

Denne leiligheten ligger i Steamboat Springs og 2 kilometer unna Preview og Steamboat skiområde. Dessuten ligger Christie Peak Express skiheis og Wrangler Magic Carpet kun 10 minutter unna.

Anmeldelser av Storm Meadows A 316