Hele leiligheten

2 Levels Pool Near Beach 2 Patios

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av 2 Levels Pool Near Beach 2 Patios

Bad
Oppholdsområde
Strand
Basseng
Eget kjøkken

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 3 715 kr
inkludert skatter og avgifter
9. nov.–10. nov.

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

2 Levels Pool Near Beach 2 Patios

  • Leilighet nær South Padre Island strand
  • 2 Levels Pool Near Beach 2 Patios har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet.
  • Denne leiligheten kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt innredede og byr på goder i form av klimaanlegg og separat sitteområde i tillegg til fasiliteter som eget spiseområde og wi-fi.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • 2 bad med dusj og toalettpapir
    • 40 tommers TV med kabel-TV
    • Garderobeskap, balkong og separat sitteområde

Lignende overnattingssteder

Om området

Denne leiligheten ligger i nærheten av stranden i bydelen North End i South Padre Island. Et par kulturelle høydepunkter er Treasures of the Gulf Museum og Port Isabel Historical Museum, mens Sea Turtle Inc og Gravity Park er noen av attraksjonene i området. Beach Waterpark og South Padre Jetties er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til South Padre Island
Se flere leiligheter i South Padre Island
Kart
104 E Parade Dr #25, South Padre Island, Tx 78597, Usa, South Padre Island, TX, 78597

Hva som finnes i nærheten

  • South Padre Island strand
    South Padre Island strand
    5 min gange - 0.5 km
  • South Padre Island Birding and Nature Center
    South Padre Island Birding and Nature Center
    14 min gange - 1.2 km
  • Laguna Madre Nature Trail
    Laguna Madre Nature Trail
    5 min kjøring - 2.3 km
  • Sea Turtle Inc
    15 min gange - 1.3 km
  • South Padre Island konferansesenter
    4 min kjøring - 1.9 km

Transport

  • Brownsville, TX (BRO-Brownsville-South Padre Island internasjonale flyplass) - 42 min kjøring

Restauranter

  • Whataburger
    3 min kjøring
  • Clayton's Beach Bar And Grill
    17 min gange
  • Louie's Backyard
    4 min kjøring
  • Wanna Wanna Beach Bar and Grill
    12 min gange
  • Tequila Sunset
    4 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har 2 Levels Pool Near Beach 2 Patios basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på 2 Levels Pool Near Beach 2 Patios?

Per 25. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 3 715 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på 2 Levels Pool Near Beach 2 Patios den 9. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Når kan man sjekke inn på 2 Levels Pool Near Beach 2 Patios?

Innsjekkingen begynner kl. 15.00.

Når må man sjekke ut på 2 Levels Pool Near Beach 2 Patios?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger 2 Levels Pool Near Beach 2 Patios?

Denne leiligheten ligger i North End og 2 kilometer unna South Padre Island Birding and Nature Center og South Padre Island strand. Dessuten ligger Sea Turtle Inc og Andy Bowie-parken kun 2 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

9,0

Fantastisk