Jnane Tihihit

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
Den nåværende prisen er 1 069 kr
inkludert skatter og avgifter
18. sep.–19. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Småhus (2 persons)

  • Hageutsikt
  • 15 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Småhus, tilgjengelighetstilpasset (3 persons)

  • Hageutsikt
  • 20 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng ELLER 3 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Småhus (4 persons)

  • Hageutsikt
  • 30 m²
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger ELLER 4 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Jnane Tihihit ligger i Sidi Badhaj. Både Lalla Takerkoust-sjøen og Barrage Ouirgane kan friste med vakre naturomgivelser, mens Aguergour paragliding og Eden vannpark er noen av attraksjonene i området. Reiser du med barn? Da bør du ikke gå glipp av La Plage Rouge svømmebasseng og Aqua Fun Club. Utforsk området gjennom aktiviteter som turer til fots eller med sykkel og ridning. Se vår reiseguide til Sidi Badhaj
Se flere gjestehus i Sidi Badhaj
Kart
Douar Makhfamane, Par le Barrage de Lalla Takerkoust, Sidi Badhaj, Marrakech, 42202

Hva som finnes i nærheten

  • Oasiria vannpark
    Oasiria vannpark
    40 min kjøring - 46.0 km
  • Jemaa el-Fnaa
    Jemaa el-Fnaa
    51 min kjøring - 52.2 km
  • Marrakech Plaza
    Marrakech Plaza
    52 min kjøring - 52.9 km
  • Majorelle-hagen
    Majorelle-hagen
    54 min kjøring - 54.0 km
  • Lalla Takerkoust-sjøen
    4 min kjøring - 1.9 km

Transport

  • Marrakech (RAK-Menara) - 44 min kjøring

Restauranter

  • ArganBioty
    11 min kjøring
  • Casa Lalla Takerkoust
    12 min kjøring
  • La Maison De Village
    9 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Jnane Tihihit

  • Gjestehus med familievennlig profil
  • På Jnane Tihihit kan du se frem til fasiliteter som komplett frokost (inkludert), terrasse og kaffebar/kafé. Dette gjestehuset er midt i blinken for aktive reisende med aktiviteter som økoturer, hesteridning og sykling. Stedets restaurant serverer både frokost, lunsj og middag. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert), og gjestene kan se frem til fasiliteter som hage og lekeplass.
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Utendørsbasseng og barnebasseng med solsenger og parasoller
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Sykkelutleie, flyplasstransport (mot betaling) og hurtigutsjekking
    • Hurtiginnsjekking, barnepass (mot betaling) og møterom
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Jnane Tihihit kan skilte med komfort i form av sengetøy av topp kvalitet og møblert terrasse i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Oppvarming og takvifte
    • Ekstrasenger (mot betaling) og baby-/barneseng (inkludert)
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • Privat hage, daglig rengjøring og skrivebord

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen (mot betaling) på forespørsel
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet
  • Rullestolvennlig parkering

Mat og drikke

  • Komplett frokost (inkludert) serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.30
  • Bar/lounge
  • Kafé
  • Restaurant

Opplevelser

  • Barnebasseng
  • Bibliotek
  • Hesteridning/hesteutleie
  • Lekeplass
  • Spillrom
  • Sykkelutleie
  • Utendørsbasseng
  • Økoturer

Familievennlige fasiliteter

  • Aktiviteter for barn med barnepasser tilstedet (tilleggsgebyr)
  • Babyseng på rommet
  • Barnebasseng
  • Barnepass (tilleggsgebyr)
  • Ekstraseng (tilleggsgebyr)
  • Kjøleskap (på forespørsel)
  • Lekeplass
  • Spillrom
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Frisørsalong
  • Safe i resepsjonen
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Concierge-tjenester
  • Flerspråklig personale
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)

Forretningstjenester

  • Møterom

Utendørs

  • Grill
  • Hage
  • Parasoller ved bassenget
  • Piknikområde
  • Solsenger ved bassenget
  • Terrasse

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Hevet toalettsete
  • Lav benkeplate og vask
  • Rullestolvennlig
  • Rullestolvennlig adgang
  • Rullestolvennlig parkering

Mer

  • 6 etasjer

Romfasiliteter

Soverom

  • Babyseng (inkludert)
  • Ekstraseng (tilleggsgebyr)
  • Sengetøy av førsteklasses kvalitet

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Toalettartikler (inkludert)

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)
  • Kjøleskap (på forespørsel)

Mer

  • Oppvarming
  • Safe
  • Skrivebord
  • Takvifte

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til kl. 22.00
Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
Hurtiginnsjekking tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
Hurtigutsjekking tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er tilgjengelige for EUR 25.0 per natt
Barnesenger er inkludert og tilgjengelige på forespørsel

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.15 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 20.00 EUR (én vei)
  • Avgift for ekstraseng: 25.0 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har Jnane Tihihit basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Hvor mye koster det å bo på Jnane Tihihit?

Per 27. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 1 069 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Jnane Tihihit den 18. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Jnane Tihihit?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Jnane Tihihit?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Jnane Tihihit?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til kl. 22.00.

Når må man sjekke ut på Jnane Tihihit?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Jnane Tihihit transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 20.00 per kjøretøy.

Hvor ligger Jnane Tihihit?

Dette gjestehuset er familievennlig og ligger i Sidi Badhaj, 2,5 kilometer unna Lalla Takerkoust-sjøen og 20 kilometer unna Takerkoust Dam og Amizmiz torg. Dessuten ligger Aguergour paragliding og Eden vannpark 32 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.